Treść opublikowana przez proket
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie szuka nikt tarczki obrotomierza do polifta diesel ?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Co do poziomu paliwa w liczniku A6 w A4 to da się to zmienić we wsadzie:wink:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
chętny ktoś na polifty do B5 na przód?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tego nie posiadam niestety:kwasny:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Potrzebuje ktoś jakieś części z licznika VDO 1/2 FIS 00'?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Jak masz wsad ze swojego licznika to wyślij mi go to Ci go zrobię
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Ma ktoś wsad do licznika od A6 który pokazuje prawidłowe wartości w A4? ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 17:47 ---------- Po edycji wsadu wskaźnik paliwa działa prawidłowo w liczniku od A6 w A4
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie jaki wgrać wsad do licznika 4B0920930K żeby śmigał w A4 lift diesel?
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Jak radzicie sobie ze znaczkiem quattro w dekorach przy obklejaniu folią ?
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Jak radzicie sobie ze znaczkiem quattro w dekorach przy obklejaniu folią ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuję łożysko na tył do quattro B5 numer 8D0598625A
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
Ładna,dobre plany:decayed:
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Wtryski 216,do tego program:naughty: Albo taniej to wtryski od AFN i będzie sporo lepiej
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
W AHH jest takie samo turbo jak w AFN,również zmienna geometria
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- Prośba o oddanie głosu .
poszło- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebne klocki do A4 B5 Avant Quattro ATJ.Tarcze 288.Z czujnikami zużycia.System hamulcowy ATE.Masz coś ciekawego i w dobrej cenie?- trasa Warszawa - Polanica-Zdrój którędy najlepiej???
Szerokości:)- trasa Warszawa - Polanica-Zdrój którędy najlepiej???
Ostatnio tam jechałem z jakiś miesiąc temu w stronę Wawy,nie ma tragedii,jakoś to idzie,potem już od Piotrkowa do samej Polanicy masz ładną drogę.Pochodzę z tamtych stron więc jak coś to mogę pomóc- trasa Warszawa - Polanica-Zdrój którędy najlepiej???
Lepiej według mnie to Wawa->Piotrków Tryb->Częstochowa->Opole->Nysa->Kłodzko->Polanica Zdr.- [B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
Termostat,czujnik temperatury lub problem z licznikiem.Sprawdź błędy na Vag'u.Miałem to samo tylko wskazówki chodziły normalnie,u mnie okazał się termostat,ale czujnik też zmieniłem i wszystko jest ok.- Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
widziałem takie coś na A3 ostatnio,tragedia...- [ALL B5] Boczki w bagażniku
Dokładnie 16 i 21- [ALL B5] Boczki w bagażniku
Potrzebny numer katalogowy prawego i lewego boczku który znajduje się w bagażniku i trzyma roletę.Pozdrawiam- [B5 AHH] Numer katalogowy kompletnego rozrządu.
Potrzebny numer kompletnego oryginalnego rozrządu do 1.9 TDi AHH.Pozdrawiam - Prośba o oddanie głosu .