Treść opublikowana przez truckmaniac
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
do tego cham i prostak Do tego pewnie jeszcze pijak i złodziej.Bo każdy złodziej to pijak, a każdy pijak to złodziej. :beer1: :lol1: :lol1:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Co tu dużo gadać. Ma charrrrakter
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Jak dla mnie jest super. Sama w sobie jest cacana. Do tego jeszcze mody , to juz będzie
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
Też polecam. W sobotę jadę po odbiór Dobry wybor Pewnie 18-nacha Na mniejsze szkoda sianka
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
Też polecam. W sobotę jadę po odbiór
-
F1, Rajdy i Motorsport
no no o 14 siadamy z browarkiem i oglądamy... PS kombinujemy ze śwagrem kampera od znajomego i wybieramy się na GP Węgier jak się wszystko uda Ja tam bez browarka niestety W zeszłym roku wybierałem się na GP Francji, na Magny-Cours. Niestety plany się pokrzyzowały. Może w tym roku uda się na Monzę. Tak czy siak. Mimo spadku "formy" BMW, nadal wierzę w talent Roberta.
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
Nie napisałeś jaki rozmiar tych felg. Jak napisał (rav). Kwestia gustu. Jak dla mnie trochę nijakie. Przypominaja mi ori felunek ze starej Audi 100.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Witam. Prosiłbym o analizę logów statycznych mojego Avanta. STATYCZNE 000 001 003 004 007 013 014 018 BASIC SETTINGS 000 003 004 011 Cos jest jeszcze nie tak z VAG-COM, którego posiadam, bo np.zamiast w 004BS w drugim oknie pojawiać się Late, Early, ja mam cały czas TXT i cyfry, a na górze jest CODES non loaded Postaram się jeszcze porobić dynamiczne. Może uda sie jutro.
-
[B6 AWX] Kradzież auta - ubezpieczony w AXA
Sorki, ale ja niezbyt jarzę. Możesz rozjaśnić?? Po pierwsze nie rozumiem sensu tej frazy, a po drugie nie rozumiem, co ma wspólnego DAS z AC ??Akurat z racji wykonywanego zawodu jestem ubezpieczony w DAS i nie mogę znaleźć powiązania.
-
Podatek ekologiczny - protest
Nie no pewnie masz racje.. Ja tez popieram i wyslalem oby to cos dalo.. Aczkolwiek fajnie by bylo "odetchnac" inna Polska w ktorej czlowiek moze godziwie zyc.. Juz przy najnizszej pensji.. Nie no. Żeby w Polsce zaczęło być w miarę normalnie, musielibyśmy znowu jakieś rozbiory przejść.Generalnie nikt nie potrafi tak dopier... Polakom, jak... Polacy. Żadni Niemcy , ani Rusowie.
-
Podatek ekologiczny - protest
Ukasz699 nie dramatyzuj. Na "zachodzie" też mnóstwo ludzi nie osiąga średniej krajowej. Aczkolwiek nie odbiegajmy od tematu. Wniosek z tematu popieram w 100%. Oczywiscie swoje poparcie wysłałem.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Gadasz jak singiel :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Alufelgi 17"
No niby kólkó słusznego rozmiaru, ale bez ekstazy 17'' dla B6, to jak 15'' dla Golfa II. Niby fajne, ale czegoś brak.
-
[ALL B6] Moja pierwsza Audiczka Nowe Fotki
Całkiem miłe autko. Całkiem fajne plany, gdyby nie... Jak dla mnie to remiza. Oczywiscie to kwestia gustu, jak Ci bardzo zależy...
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No to się Zlot zapowiada
-
Podatek ekologiczny - protest
Te Statystyki to jakas brecha.. A mit o mocnej zlotowce Niekoniecznie. Popatrz sobie na średnią krajową i zrozumiesz o co chodzi w pojeciu "przecietny" :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No poprawiłeś wcześniej myślałeś że ma być od 1.8 T tył Nie jarzę. Chodziło mi o dokładkę zderzaka z 1.8T i tu nic sie nie zmieniło. Nie podoba mi się tylny zderzak s-line Mój dylemat objawia sie tylko w listwach
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Też mi się bardziej podobają. Zastanawiam sie tylko czy nie wyjdzie zbyt duża kaszanka. Przód s-line, tył 1.8T + lotka s-line i do tego listwy S4
-
Podatek ekologiczny - protest
Śledząc ostatnio statystyki, Polacy nie różnią się wcale od zachodnich sąsiadów. Przeciętny obywatel na auto wydaje średnio ok. 10 swoich pensji. Teraz porównajcie sobie 10 "zachodnich" pensji i 10 polskich.
-
Podatek ekologiczny - protest
No wiesz. O posiadaczy pojazdów zabytkowych raczej bym sie nie obawiał. Zazwyczaj (choć oczywiście nie wszyscy) są to zamożni ludzie.Po drugie podejrzewam, że nawet jak dojdzie do tego absurdalnego podatku, to pojazdy zabytkowe zostana jakoś ulgowo potraktowane, o ile nie zwolnione. Martwi mnie to, że to typowy podatek majacy uderzyć w ludzi , których po prostu nie stać na dobre auto. Na przekór całemu swiatu nasz rząd zamierza wrócić do czasów , kiedy posiadanie samochodu było luksusem tylko dla wybranych. Czyżby nowy pomysł na rozładowanie polskich korków??
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tu się w pełni zgadzam. O ile BMW (oficjalnie jako team) jest zespołem młodym, to Ferrari przyprawia mnie o palpitacje serca. Chyba zbytnio się przyzwyczaili do pozycji nie kwestiowanego lidera.Do BMW mam słabość tylko ze względu na nasego ziomka, to Ferrari uwielbiam od "zawsze". Normalnie czegoś takiego to jeszcze nie było. Z drugiej strony może to i dobrze. Znowu F1 powoduje u mnie taki skok adrenalinki, ze przed wyścigiem, jak wstaję rano, to rezygnuję z kawy z obawy o serducho
-
Jaka jest różnica pomiędzy CB President Wilson a Johnny II ?
No widzisz. I juz masz różnicę pomiędzy tymi dwoma radiami poza tym uwierz mi, że testowałem oba radia i Uniden jest WYRAŹNIE gorszy od Johnnego.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jest link w pierwszym poście
-
Jaka jest różnica pomiędzy CB President Wilson a Johnny II ?
No właśnie. Po co kupować Audi, skoro za duzo mniejszą kasę można mieć Skodę, czy Seata
-
[ALL B5] Czy konieczny jest przegląd klimatyzacji ?
Jeżeli od zakupu nic nie robiłeś i nie wiesz, czy poprzedni właściciel coś robił w tej materii, dobrze byloby wykonać odgrzybianie. Opis znajduje się bodajże na Forum.