Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
Wcześniej pisałeś, że "gaz" jest elektryczny Jeżeli jednak jest linka, to chyba wszystko jasne.
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
Jeżeli sam pedał wpadł Ci w podłogę, sugeruje to jakieś uszkodzenie mechaniczne. Dziwne, że nie reaguje silnik. W sumie to, czy się kwalifikuje do wymiany, czy też nie, nie dowiesz się, dopóki nie rozbierzesz. Każdy warsztat oczywiście Ci powie, że tylko wymiana. Jak się trochę lubisz dłubać, to spróbuj rozebrać i zobaczysz, czy sie da coś zrobic, czy tylko wymienić.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No cudów nie ma sie spodziewać. mam tylko nadzieję, że zdążą na kolejny wyścig z "nowym" bolidem. Na razie są tak sprzeczne doniesienia ze Scuderii BMW, że na pewno coś kombinują
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak juz dopadnę listwy do swojej (jeszcze nie mogę sie zdecydować, czy s-line, czy S4), to nie będę malował. Moim zdaniem na srebrnej super wyglądają nie malowane
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
a orientuje się ktoś czemu navi omija mi MonteCarlo jak wyznaczam drogi bezpłatne? Nie mam pojęcia, ale spróbuj ustawić drogi bezpłatne i ustaw centrum MC jako punkt trasy.
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Niestety nigdy nie byłem w samym MC. Nie sądzę, żebyś miał jakieś problemy.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Uwielbiam połączenie czarnej skóry i karbonowych listew Fele Jaka gleba??
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
??Ja pisałem o zielonej. Z opłatami mały problem. Po pierwsze ciężarówką mam całkiem inne stawki, a po drugie opłata jest naliczana automatycznie, także stawek nie znam. Raz w miesiącu przychodzi faktura od naszego operatora (DKV) i to wszystko. Jeżeli chodzi o Włochy, to +/- policz sobie 6-7 EUR za 100 km autostrady, to powinieneś się zmieścić. W Austrii system winietowy. Najkrótsza to 10 dni (ok. 8 EUR). Dodatkowo płatne niektóre mosty i tunele. We Francji nie wiem, jak osobówki, ale skoro ciężarówki kosztuja mniej niż we Włoszech, to i tam raczej tragedii miał nie będziesz. Hiszpanii nie znam wcale.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 15:34_________________________________________________ Pokazany odcinek autostrady to odcinek Genova - Nice (Włochy - Francja).Faktycznie bardzo malowniczy. Przejedziesz go w każdej z zaplanowanych opcji.
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Jak dla mnie, to trasa różowa mało atrakcyjna. Jedyny odcinek ciekawy to Sion - Aosta. Trasa niebieska przyzwoita, choć odcinek od Bellinzony aż za Milano strasznie zakorkowany. Obstawałbym za trasą zieloną, z tym, że trasa prowadzi Cię z Niemiec do Austrii przez Flussen. Tu dokonałbym małej korekty. Pojechałbym na Lindau, zajeżdżając do Friedrichshafen (piekne widoki - Bodensee), potem przez Bregenz do Austrii i tam kierować sie na Innsbruck, jednak zamiast do samego Innsbruck, zjechalbym z autostrady na zjeździe MERANO (Italia). Z Merano do Bolzano i dalej jak na mapce. Jeżeli przejeżdżalibyście przez Veronę w weekend, to zapraszam na szybką wycieczkę po mieście, a jest na czym oko zawiesić
-
Podatek ekologiczny - protest
Drogi Kolego. powiedz to Panu Heniowi, który ma nienormowany czas pracy, do której dojeżdża 20 km. Zarabia niestety tylko 1000 PLN, więc jeździ 15 letnim Polonezem.Wyeliminować złom z dróg?? Jestem za. Tylko zamiast motywować ludzi wyciaganiem kasy z ich kieszeni, wystarczy im do tych kieszeni włożyć (czyt. dać zarobić). Nie znam nikogo, kto jeździ starym autem (poza kilkoma kolekcjonerami) i nie chciałby go zamienić na nowe. Mały tylko problem. Chcieć, a móc to dwie różne rzeczy.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
kupił za 250 na allegro Wiem, wiem.Boberkowe zakupy na allegro są już sławne
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
No tak
-
[ALL B6] Zapasowa 16" do felg 17"-19" - jaką oponę założyć ?
Flyer. Skorzystaj z tej stronki. Będziesz wiedział i widział wszystko http://www.wheelsmaster.com/rt_specs.jsp
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
Sprawa z s-line wcale nie jest taka prosta. Wewnetrzny można sobie dowolnie konfigurować. U mnie na przykład jest częściowy pakiet oświetlenie, a z s-line to tylko skórzana kiera. Tak samo jest z pakietem zewnętrznym. Gość w ASO powiedział mi, że również można go sobie dowolnie skonfigurować, z tym, że w przypadku pełnego pakietu auto jest przygotowane juz w fabryce. W przypadku tylko poszczególnych elementów dokładane są one już na miejscu u dealera.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Piekny Szkoda, że cena w ASO powala
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
Tu Ci niestety nie pomogę. U siebie na razie mam zwykłe H7. Bi xenona juz mam w domu, ale jestem na etapie kompletowania części do samopoziomu
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
To proste. Wielokrotnie było na Forum. Odkręcasz dwie śruby mocujące lampę na pasie przednim i popuszczasz dwie śruby u dołu. Wysuwasz lampę i wymieniasz żarówkę. Nic nie poprzestawiasz. Czas operacji ok 10 minut (z przerwą na papierosa)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tak. Vettel to normalnie Rain Man Brawo :oklaski:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Kilka ciekawych momentów i to wszystko.Robert też jakiś rozkojarzony dzisiaj
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tu nie chodzi o bronienie Roberta, tylko o rozróżnienie pewnych sytuacji. Również uważam, że to wina Roberta. Zagapił sie , niedostatecznie uważał, lub coś innego jeszcze.A sędziowie nie sądzę, żeby coś zrobili. Zazwyczaj przy takiej pogodzie uznaje się takie zdarzenia za wypadek przy pracy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tyle, że Nakajima miał dobrą widoczność, a w dzisiejszych warunkach nie trudno o taką sytuację.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Pytałem w Polsce - 700 PLN w Avancie (5 szyb) we Włoszech - 300 EUR
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
pre-pl popraw mnie, jeśli sie mylę. Czarna podsufitka nie jest elementem s-line?? Wiesz. Ciagle czegos nowego sie dowiaduję, ale gdzieś czytałem (nie wiem, czy nie czasem tu na Forum), że ta podsufitka jest nieodzownym elementem pakietu.
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
Jak na sportowe zawieszenie, to trochę wysoko stoi. Poza tym, to wnetrze s-line miało bodajże czarne słupki i podsufitkę
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie, ,,kubicujemy" jutro , a cuda sie zdarzają :> Eee tam zaraz cuda.Ja tam wierzę w Roberta i jego talent. Byle by tylko team mu nie przeszkadzał