Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Wcześniej pisałeś, że "gaz" jest elektryczny Jeżeli jednak jest linka, to chyba wszystko jasne.
  2. Jeżeli sam pedał wpadł Ci w podłogę, sugeruje to jakieś uszkodzenie mechaniczne. Dziwne, że nie reaguje silnik. W sumie to, czy się kwalifikuje do wymiany, czy też nie, nie dowiesz się, dopóki nie rozbierzesz. Każdy warsztat oczywiście Ci powie, że tylko wymiana. Jak się trochę lubisz dłubać, to spróbuj rozebrać i zobaczysz, czy sie da coś zrobic, czy tylko wymienić.
  3. No cudów nie ma sie spodziewać. mam tylko nadzieję, że zdążą na kolejny wyścig z "nowym" bolidem. Na razie są tak sprzeczne doniesienia ze Scuderii BMW, że na pewno coś kombinują
  4. Jak juz dopadnę listwy do swojej (jeszcze nie mogę sie zdecydować, czy s-line, czy S4), to nie będę malował. Moim zdaniem na srebrnej super wyglądają nie malowane
  5. a orientuje się ktoś czemu navi omija mi MonteCarlo jak wyznaczam drogi bezpłatne? Nie mam pojęcia, ale spróbuj ustawić drogi bezpłatne i ustaw centrum MC jako punkt trasy.
  6. Niestety nigdy nie byłem w samym MC. Nie sądzę, żebyś miał jakieś problemy.
  7. Uwielbiam połączenie czarnej skóry i karbonowych listew Fele Jaka gleba??
  8. ??Ja pisałem o zielonej. Z opłatami mały problem. Po pierwsze ciężarówką mam całkiem inne stawki, a po drugie opłata jest naliczana automatycznie, także stawek nie znam. Raz w miesiącu przychodzi faktura od naszego operatora (DKV) i to wszystko. Jeżeli chodzi o Włochy, to +/- policz sobie 6-7 EUR za 100 km autostrady, to powinieneś się zmieścić. W Austrii system winietowy. Najkrótsza to 10 dni (ok. 8 EUR). Dodatkowo płatne niektóre mosty i tunele. We Francji nie wiem, jak osobówki, ale skoro ciężarówki kosztuja mniej niż we Włoszech, to i tam raczej tragedii miał nie będziesz. Hiszpanii nie znam wcale.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 15:34_________________________________________________ Pokazany odcinek autostrady to odcinek Genova - Nice (Włochy - Francja).Faktycznie bardzo malowniczy. Przejedziesz go w każdej z zaplanowanych opcji.
  9. Jak dla mnie, to trasa różowa mało atrakcyjna. Jedyny odcinek ciekawy to Sion - Aosta. Trasa niebieska przyzwoita, choć odcinek od Bellinzony aż za Milano strasznie zakorkowany. Obstawałbym za trasą zieloną, z tym, że trasa prowadzi Cię z Niemiec do Austrii przez Flussen. Tu dokonałbym małej korekty. Pojechałbym na Lindau, zajeżdżając do Friedrichshafen (piekne widoki - Bodensee), potem przez Bregenz do Austrii i tam kierować sie na Innsbruck, jednak zamiast do samego Innsbruck, zjechalbym z autostrady na zjeździe MERANO (Italia). Z Merano do Bolzano i dalej jak na mapce. Jeżeli przejeżdżalibyście przez Veronę w weekend, to zapraszam na szybką wycieczkę po mieście, a jest na czym oko zawiesić
  10. Drogi Kolego. powiedz to Panu Heniowi, który ma nienormowany czas pracy, do której dojeżdża 20 km. Zarabia niestety tylko 1000 PLN, więc jeździ 15 letnim Polonezem.Wyeliminować złom z dróg?? Jestem za. Tylko zamiast motywować ludzi wyciaganiem kasy z ich kieszeni, wystarczy im do tych kieszeni włożyć (czyt. dać zarobić). Nie znam nikogo, kto jeździ starym autem (poza kilkoma kolekcjonerami) i nie chciałby go zamienić na nowe. Mały tylko problem. Chcieć, a móc to dwie różne rzeczy.
  11. kupił za 250 na allegro Wiem, wiem.Boberkowe zakupy na allegro są już sławne
  12. Flyer. Skorzystaj z tej stronki. Będziesz wiedział i widział wszystko http://www.wheelsmaster.com/rt_specs.jsp
  13. Sprawa z s-line wcale nie jest taka prosta. Wewnetrzny można sobie dowolnie konfigurować. U mnie na przykład jest częściowy pakiet oświetlenie, a z s-line to tylko skórzana kiera. Tak samo jest z pakietem zewnętrznym. Gość w ASO powiedział mi, że również można go sobie dowolnie skonfigurować, z tym, że w przypadku pełnego pakietu auto jest przygotowane juz w fabryce. W przypadku tylko poszczególnych elementów dokładane są one już na miejscu u dealera.
  14. Piekny Szkoda, że cena w ASO powala
  15. Tu Ci niestety nie pomogę. U siebie na razie mam zwykłe H7. Bi xenona juz mam w domu, ale jestem na etapie kompletowania części do samopoziomu
  16. To proste. Wielokrotnie było na Forum. Odkręcasz dwie śruby mocujące lampę na pasie przednim i popuszczasz dwie śruby u dołu. Wysuwasz lampę i wymieniasz żarówkę. Nic nie poprzestawiasz. Czas operacji ok 10 minut (z przerwą na papierosa)
  17. Tak. Vettel to normalnie Rain Man Brawo :oklaski:
  18. Dokładnie. Kilka ciekawych momentów i to wszystko.Robert też jakiś rozkojarzony dzisiaj
  19. Tu nie chodzi o bronienie Roberta, tylko o rozróżnienie pewnych sytuacji. Również uważam, że to wina Roberta. Zagapił sie , niedostatecznie uważał, lub coś innego jeszcze.A sędziowie nie sądzę, żeby coś zrobili. Zazwyczaj przy takiej pogodzie uznaje się takie zdarzenia za wypadek przy pracy.
  20. Tyle, że Nakajima miał dobrą widoczność, a w dzisiejszych warunkach nie trudno o taką sytuację.
  21. Pytałem w Polsce - 700 PLN w Avancie (5 szyb) we Włoszech - 300 EUR
  22. pre-pl popraw mnie, jeśli sie mylę. Czarna podsufitka nie jest elementem s-line?? Wiesz. Ciagle czegos nowego sie dowiaduję, ale gdzieś czytałem (nie wiem, czy nie czasem tu na Forum), że ta podsufitka jest nieodzownym elementem pakietu.
  23. Jak na sportowe zawieszenie, to trochę wysoko stoi. Poza tym, to wnetrze s-line miało bodajże czarne słupki i podsufitkę
  24. Dokładnie, ,,kubicujemy" jutro , a cuda sie zdarzają :> Eee tam zaraz cuda.Ja tam wierzę w Roberta i jego talent. Byle by tylko team mu nie przeszkadzał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.