Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wektor2121

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wektor2121

  1. wektor2121 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    siema a jak dokładnie jest z odpowietrzaniem w b6 gdy auto posiada ESP czy nie potrzeba specjalistycznego sprzętu do wymiany płynu ,czy spokojnie samemu można to zrobić, gdzieś słyszałem że w tradycyjny sposób można uszkodzić jakąś pompę od ESP ? z góry dziękuje za wszelkie informacje
  2. a co z pompą w baku ona nadal tłoczy paliwo nic się z nią nie stanie poprzez zaślepienie przewodów?
  3. wektor2121 odpowiedział(a) na myra temat w 1.9TDI
    kolego nie ma się czym przejmować ten temat jest opisywany juz po raz enty zaraz podam jakiś link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178594.0
  4. również mam problem z ciężko pracującą skrzynią biegów rano było - 10 stopni po nocy nie było problemu przejechałem z 10 km i po 8h temp -7 wsiadam chcę wybić z jedynki a tu nie da rady jakoś się udało i przez cała drogę powrotna ledwie wchodziły mi biegi następnego dnia po - 22 stopniach podobnie dziś - 10 jak ręką odjął też podejrzewam inna przyczynę niż olej bo nawet po osiągnięciu przez auto 70 stopni było cieżko wyczuć położenie danego biegu. Czy w tych autach jest zalecana wymiana czy dolewka ? tzn okresowe uzupełnianie stanu przebieg 160 tys i nie było: sprawdzane
  5. wektor2121 odpowiedział(a) na jaro1970 temat w 1.9TDI
    siema w moim poprzednim cacku AJM też miałem problem dobijał do 160 km/h później szedł jak stary diesel podmieniłem prze pływkę i omal mi kierownicy z ręki nie wyrwało zrobić logi i będzie wszystko wiadome
  6. wektor2121 odpowiedział(a) na Gregi temat w 1.9TDI
    tak jak kolega powyżej pisze to najprawdopodobniej wina czujnika światła stopu który jest przy pedale tez to przerabiałem rozkręciłem i przesmarowałem i juz od lipca mam spokój a objawy miałem takie same jak Ty wiec czujnik albo do wymiany albo do przeczyszczenia a później będziesz musiał go dobrze ustawić ale to jest opisane na forum w warsztacie
  7. Wielkie dzięki za pomoc jutro przekaże cenne informacje. Faktycznie coś wspominał że mechanik mu wypinał wtyczkę od czujnika i dlatego błędy i niby że palił dobrze ale ile w tym prawdy jutro zbiorę więcej informacji i zobaczę czy coś się nowego pojawiło.
  8. a moze tu problem lezy po mudule komfortu musze mykac do pracy odezwe sie po 22
  9. dowiem sie bo to nie moje auto ale właściciel mowił ze wymieniał i to jest dobre ze jak skasowalem błedy i przeskanowałem auto nie bylo nic rozgrzalem i zgasilismy auto i nadal problemy z odpalenmiem tylko ze juz nie zdążyłem z vagowaniem bo bateria padla w kompie jutro sprawdze
  10. koledzy tak jak w temacie prosze o sprawdzenie błędów problemy z autem spowodowane tymi błędami to ciężko pali po uzyskaniu 90 stopni czujnik g62 był wymieniony na nowy i problem nadal występuje proszę o pomoc VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 1J - VW G/J/B Mk4 Scan: 01,02,03,08,15,17,19,22,35,46,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 018 BM Component: 1,9l R4 EDC G000SG 2115 Coding: 00002 Shop #: WSC 01317 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-00 - - Readiness: N/A Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 1J0 907 379 G Component: ABS 20 IE CAN 0001 Coding: 03304 Shop #: WSC 01317 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 3B1 907 044 B Component: CLIMATRONIC V 1.0.0 Coding: 01000 Shop #: WSC 01317 No fault code found. Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 1J0 919 881 D Component: KOMBI+WEGFAHRS. MM0 V16 Coding: 00142 Shop #: WSC 00000 Ident.-Nr. WEGFAHRS.:VWZ6Z0W0351689 1 Fault Found: 01039 - Coolant Temperature Sensor (G2) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 1J0 959 799 AH Component: 4E Zentral-SG Komf. 0001 Coding: 04097 Shop #: WSC 01317 2 Faults Found: 00929 - Locking Module for Central Locking: Front Passenger Side (F221) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00934 - Electric Window Motor: Rear Left (V26) 62-10 - No or Incorrect Adjustment - Intermittent Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 1J0 035 186 C Component: Radio 0001 Coding: 01401 Shop #: WSC 01317 No fault code found. End ------------------------------------------------------- zmienilem temat na bardziej trzymajacy sie kupy/Przemo
  11. siema miałem podobna historię po umyciu auta nie znalazłem przyczyny gdyż auto po umyciu stało parę godzin miałem podobne objawy sprawdziłem komp suchy ale gdy kolejny raz myłem auto i przejechałem się słyszałem przelewająca się wodę i kanały odprowadzające były zapchane i pomału woda odpływała wiec sprawdź dokładnie kanały odprowadzające bo po pewnym czasie woda spadnie ale może narobić bigosu narka
  12. jakie pompo wtryski w 1998r to nie AJM tylko zapewne AFN
  13. Dzięki wielkie za pomoc teraz pytanie przeszukałem całe allegro za tą pierdółka i nic pod jaka inna nazwą może to występować??? czy tylko serwis mnie ratuje?
  14. to jest concert na płyty hihihihi
  15. Nie wiem co robić czy kupić inne radio nieoryginalne i po kłopocie czy bawić się wzmacniacz tylko co teraz zrobić z radiem concert hihihi trzeba sprzedać jak myślicie które rozwiązanie będzie najlepsze ????
  16. tak dokładnie jest na dwa głośniki a jak resztę podłączyć obejdzie się bez wzmacniacza
  17. Koledzy mam takie pytanie w aucie jest zamontowane radio blaupunkta travelpilot e1 postanowiłem je zmienić na concertII i pojawił się problem, nie działają głośniki wiem ze blaupunkt ma wbudowany wzmacniacz a concert nie wiec tu może leży problem, że bez wzmacniacza nic nie zdziałam i pytanie czy taki wzmacniacz muszę dokupić czy jest zainstalowany w aucie jak to sprawdzić jeśli brak to jaki kupić i co jeszcze będzie mi potrzebne??? pozdrawiam Wiktor
  18. Witajcie interesuje mnie nazwa pewnej części spróbuje ją opisać Ta część przymocowana jest do nadkola z przodu auta na wkręty gwiazdkowe takie przedłużenie nadkola łączy się z osłona spodnią silnika kiedyś widziałem na forum zdjęcie i zapytanie w tej sprawie teraz nie mogę tego znaleźć proszę o pomoc dzięki cześć.
  19. przepływka może juz pomału daje o sobie znać wcześniej miałem AJM i jak go kupiłem to ledwie do 180 dobijał jak maluch sie zbierało powyżej 150 nie robiłem wtedy logów nawet o takim czymś nie słyszałem hihih przebieg 150 tys wpadłem na genialny pomysł podmieniłem przepływomierz od kolegi i inna jazda aż mi kierownice wyrywało może to pierwsze oznaki związane z przepływką koledzy powinni odszyfrować to z logów ja na tyle się nie znam.
  20. Witajcie co sądzicie o tych felgach??? http://moto.allegro.pl/item923176199_587_felgi_nowe_16_5x112_audi_a4_a6_a8_tanio.html
  21. Koledzy interesuje mnie pas przedni kompletny do a4 b5 lift jaki podejdzie pasuje z wcześniejszych roczników, anglików, czy musi być z diesla czy od innych jednostek silnikowych podejdzie ?????????
  22. tak jak koledzy piszą do sprawdzenia grupa 004 , sprawdź grupę 013 dalej przeglądnij cały układ zasilający najlepiej powymieniać te objemki na nowe u mnie delikatnie sie zapowietrzało ale i tak telepało mi budą teraz problem mam z głowy bo auto na szrot (kolizja) wykryłem usterkę dwumas mi siadał i dlatego mi telepało ale jak masz problemy z paleniem to najlepiej przeglądnąć przewody paliwowe następnie akumulator może napiecie spada i nie rozgrzewa świec
  23. tylko że koło przyjęło bardzo dużą siłę uderzenia pewnie alus będzie do wyrzucenia jutro będę gostek to wybada to i owo i sam przeglądnę stan za wiechy i innych podzespołów bo od momentu wypadku nie miałem ochoty tego oglądać ale z drzwi błotnika z maski to nic nie zostało doszczętnie to porozrywało i siła musiała być potężna jak auto na suwa bokiem leciał na mnie prostopadle i w ostatnim momencie zacząłem uciekać w lewo i nie udało sie bo moja sona pasażera uderzyłem w tył auta golfa 3 które przeskoczyło krawężnik chodnik i wparowało na posesje parkując równolegle do osi drogi [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 20:45_________________________________________________nie wiem czy przypadkiem tej szkody nie zakwalifikują do kasacji bo koszta mogą przewyższyć wartość auta zdjęcie rozbitego auta http://img682.imageshack.us/img682/6865/dsc00190pl.jpg
  24. Cześć auto oberwało w prawe koło i szczeliła mi zwrotnica boje sie ze przez to uderzenie mogło coś pójść z napędem jak myślicie narazie czekam na rzeczoznawce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.