Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wektor2121

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wektor2121

  1. wektor2121 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    tak jest na silniku są 2 poduchy
  2. nie ma co wróżyć wag+ logi= sukces
  3. jak śladowe ilości to norma bez obaw
  4. wszystko to kwestia gustu jakoś na to nie zwracam uwagi może dlatego że patrzę przed siebie a nie w podsufitkę
  5. super pomysł bardzo mi sie podoba
  6. po wymianie pompek trzeba program nowy wgrywać
  7. o oleju w przepływie jeszcze nie słyszałem dziwna sprawa
  8. bez waga i logów ani rusz tylko wyrzucenie kasy w błoto
  9. dokładnie nie ma co oszczędzać na filtrach koszt znikomy
  10. dokładnie dolać min 0,5 l tyle jest od min do max pozdro
  11. nie otwiera mi zdjęcia ale jeśli chodzi o taką blokadę przy napinaczu tez się głowiłem do czego ona jest i oświeciło mnie do prawidłowego nałożenia paska i to wszystko
  12. ogólnie to zrobiłem możne z 5km szybko mi wciągnęło i sie przestraszyłem ze mi sie zapowietrzy gdyż właśnie ostro kręciłem na początku do 3 a później nawet do 4 ale jak zjechałem na bazę to na jałowym powrotem moment wróciła spora dawka "paliwa" na co trzeba zwrócić uwagę a nawet lepiej zainwestować w mocniejszy zasilający przewód gdyż mój całkowicie sie spłaszczył od wysokiej temp i bałem się ze zaraz moze sie przytkać a tak ogólnie bez problemowo tylko sporo czasu trzeba na to żeby to sie wypaliło i dzieki temu wiem ze wiatraki są sprawne :>
  13. odnośnie palenia podczas jazdy nie bylem w stanie odczytać jechałem z przymkniętą maską ale łdanie zasysało gdy przyśpieszałem vaga podpiąć nie mogłem gdyż mam windowsa 7 jakoś tego nie ogarnąłem problemów nie miałem z pompkami całkowita profilaktyka preparat widocznie sie zabrudził ale zauważalne to było dopiero po upływie okolo 40 min z jazda całkowity czas to godzina fakty przewody miałem dosyć długie po 2m na powrocie zamontowałem filtr jak do komarka a przewody z baku połączyłem również za pomocą takiego filtru tzw obieg zamknięty ogólnie jestem zadowolony widać ze autko jest żywsze po wykręceniu filtru paliwowego i spuszczeniu paliwa było również zanieczyszczone filtr wymieniam co roku i tankuje na tej samej stacji i w zeszłym roku był o niebo lepszym stanie polecam ten zabieg
  14. koledzy a jak się rozpatrujecie nad takim zabiegiem tylko podczas jazdy oczywiście z pomocą 2 osoby przewody pociągnę do wnętrza auta i jazda przy niedomkniętej masce oczywiście delikatnie bez wygłupów hehe ????[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:24_________________________________________________
  15. Tak kolego tylko ze ASO nie uwzględniło jakości naszego paliwa więc najlepiej co roku przed zimą i co 10 tyś filtry + olej
  16. a moze wymiana na oryginalny filtr powietrza z ASO coś zmieni jest troszkę grubszy
  17. koledzy z tym EGR coś jest na rzeczy niech sie wypowie osoba co go osunęła ciekawe czy występuje to cholerstwo dodam że u mnie delikatnie puszcza oliwę tymi dziurkami przy grzybku może ma to jakiś wpływ
  18. kolejna sprawa tylko nie wiem czy kolega posiada obudowę silnika i czy po zdjęciu jej ukazała się owa plama jeśli tak to przyczyną może być nieumiejętne wlewanie , dolewanie oleju
  19. proszę chyba o to koledze chodzi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0;highlight=niepokoj%B1cy+d%BCwi%EAk
  20. auto z 2004r fabryczny = 7lat w poprzednim tez miałem fabryczny i 9 lat wytrzymał
  21. cześć również mam podobne problemy z porannym odpalaniem tylko ze mój aku po nocy (12,2V) przy minusowych temp wskazuje od 11,7 do 12,2Vw zalezności ile czasu upłynęło od ostatniej jazdy(doładowania) przy włączonym zapłonie podczas grzania świec spada na 11,3V na rozruszniku nie sprawdzałem po prostu nie maiłem jak czy to już czas na niego ? ładowanie około 14,5 czyli okej świece filtr nowe czasami jak zapale światła przed rozruchem to delikatnie pomaga ale nie zawsze
  22. wektor2121 odpowiedział(a) na kasia_84 temat w 1.9TDI
    te obroty wskazują mi na walnięty czujnik płynu miałem identycznie w AJM podepnij vaga
  23. to jest takiej samej konstrukcji silnik który również posiada pompę w baku identycznie podłączasz jak wyżej tylko twój filtr jest z podgrzewaczem paliwa podpinasz pod zasilanie i powrót
  24. wektor2121 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    jakie są procedury przy wymianie płynu poprzez odpowietrzanie vagiem na co trzeba zwrócić uwagę krok po kroku jak przeprowadzić tą operację ? po prostu zlewam płyn zalewam nowy podpinam vaga i co dalej :>
  25. wektor2121 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    czyli odpowietrzamy w tradycyjny sposób i po tej operacji trzeba odpowietrzyć pompę za pomocą kompa dobrze to rozumiem ? bez dodatkowych procedur

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.