Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. dziś posypało w końcu trochę no muszę napisać że teraz to jazda samochodzikiem to czysta przyjemność
  2. no ładne cacko :gwizdanie: i kolorek i w ogóle ...
  3. a dokladnie - u mnie rok temu były dywaniki welurowe i był mróz na szybach a teraz są gumowe i lodu brak
  4. myślę że za 4 dni zobaczymy te cacko
  5. a pod chodniczkiem sprawdzałeś - czy nie cieknie czasem pod nogi ? może woda zbierać się pod tapicerką podłogową. tak jak kolega powyżej pisze - specyfiki na allegro i można działać (a na allegro jest tego trochę: http://allegro.pl/listing/search.php?sg=1&string=poch%C5%82aniacz%20wilgoci )
  6. no widzę że na nowy rok to dużo ludzi samochody zmienia (albo na inne albo przynajmniiej poprawiają ich wyglądy tylko żebyśmy na następnym spocie potrafili poznać co poniektóre z nich
  7. co jak co ale chyba powinieneś załatwić sprawę jak należy - w końcu za dużo chyba nie stracisz z tych zniżek, a i nie chciałbyś pewnie być na gościa miejscu... no i w końcu z pożądnego klubu jesteś no nie jestem do końca przekonany czy aby na pewno
  8. no no no - widzę że niedługo to dopiero pojawi się nowa furka :gwizdanie:
  9. kretyn nie za bardzo, bardziej to nadaje się nazwa pechowiec - widziałem gdzieś opis tego (gość przejechał sie po plamie oleju z całkiem niemałą prędkością, z czego nieźle wyszedł)
  10. :bicz3: ja byłem pewny że ty Grzesiu wpadniesz
  11. zbychzz odpowiedział(a) na macko temat w 1.9TDI
    na trasie mi pali 6,9 ale z dynamiczną jazdą tak więc nie wiem czy 8 to bardzo dużo ale normalne chyba nie jest
  12. na spocie sprawdzimy czy Marek ma szanse - Marek będzie śpiewać, a my zaglądać kto pierwszy przyjedzie - laski czy policja
  13. nie ma sprawy - napisz tylko czy już działa i ile błędów wykasowałeś
  14. ja dziś też męki z rana przechodziłem - oj jak droga z łóżka do lodówki po picie stała się strasznie daleka na następnym spocie trzeba się rozliczyć - tylko napiszcie z kim bo wiem że na początku czaja kupował, a później nie wiem kto dalej
  15. naprawdę było fajnie wczoraj może i lepiej że ich nie ma
  16. do jednej około 400 km a do drugiej jakieś 200 dalej, także raczej niezdążę do jutra
  17. chciałbym ale mam za małą córeczkę żeby w domciu ją samą zostawić
  18. no i co - tylko ja przyjdę sam a ciekawe co tak kwiatko nic się nie odzywa ???
  19. Siemanko Nie musisz mnie namawiać , bo już się zdecydowałem ... Będę z Marzenką : - )) hihi . Pozdrawiam . Grzesiu zabierz Monikę . Ew. Gay Party co w 100% popieram... no proszę ja raczej sam przybędę
  20. zawsze jest warto sprawdzić elektrykę (akumulator, alternator) ale dla pewności sprawdź czy się kocki czasem nie kończą i poziom płynu hamulcowego
  21. może jutro da mi się Paweł namówić
  22. -taktuś -czaja77 -zbychzz -...
  23. zbychzz odpowiedział(a) na macko temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57270.0.html;highlight=świece+podgrzew ale następnym razem proponuję skorzystać z szukajk
  24. no i Grzesiek dostał 3 miejsce za fotkę z tego miesiąca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.