Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
dziś posypało w końcu trochę no muszę napisać że teraz to jazda samochodzikiem to czysta przyjemność
-
Spoty Olsztyńskie
no ładne cacko :gwizdanie: i kolorek i w ogóle ...
-
[B5 AFN] Szyba zamarza od środka
a dokladnie - u mnie rok temu były dywaniki welurowe i był mróz na szybach a teraz są gumowe i lodu brak
-
Spoty Olsztyńskie
myślę że za 4 dni zobaczymy te cacko
-
[B5 AFN] Szyba zamarza od środka
a pod chodniczkiem sprawdzałeś - czy nie cieknie czasem pod nogi ? może woda zbierać się pod tapicerką podłogową. tak jak kolega powyżej pisze - specyfiki na allegro i można działać (a na allegro jest tego trochę: http://allegro.pl/listing/search.php?sg=1&string=poch%C5%82aniacz%20wilgoci )
-
Spoty Olsztyńskie
no widzę że na nowy rok to dużo ludzi samochody zmienia (albo na inne albo przynajmniiej poprawiają ich wyglądy tylko żebyśmy na następnym spocie potrafili poznać co poniektóre z nich
-
Spoty Olsztyńskie
co jak co ale chyba powinieneś załatwić sprawę jak należy - w końcu za dużo chyba nie stracisz z tych zniżek, a i nie chciałbyś pewnie być na gościa miejscu... no i w końcu z pożądnego klubu jesteś no nie jestem do końca przekonany czy aby na pewno
-
Spoty Olsztyńskie
no no no - widzę że niedługo to dopiero pojawi się nowa furka :gwizdanie:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
kretyn nie za bardzo, bardziej to nadaje się nazwa pechowiec - widziałem gdzieś opis tego (gość przejechał sie po plamie oleju z całkiem niemałą prędkością, z czego nieźle wyszedł)
-
Spoty Olsztyńskie
:bicz3: ja byłem pewny że ty Grzesiu wpadniesz
-
[B5 AFN] Wzrost spalania
na trasie mi pali 6,9 ale z dynamiczną jazdą tak więc nie wiem czy 8 to bardzo dużo ale normalne chyba nie jest
-
Spoty Olsztyńskie
na spocie sprawdzimy czy Marek ma szanse - Marek będzie śpiewać, a my zaglądać kto pierwszy przyjedzie - laski czy policja
-
Spoty Olsztyńskie
nie ma sprawy - napisz tylko czy już działa i ile błędów wykasowałeś
-
Spoty Olsztyńskie
ja dziś też męki z rana przechodziłem - oj jak droga z łóżka do lodówki po picie stała się strasznie daleka na następnym spocie trzeba się rozliczyć - tylko napiszcie z kim bo wiem że na początku czaja kupował, a później nie wiem kto dalej
-
Spoty Olsztyńskie
naprawdę było fajnie wczoraj może i lepiej że ich nie ma
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
do jednej około 400 km a do drugiej jakieś 200 dalej, także raczej niezdążę do jutra- Spoty Olsztyńskie
chciałbym ale mam za małą córeczkę żeby w domciu ją samą zostawić- Spoty Olsztyńskie
no i co - tylko ja przyjdę sam a ciekawe co tak kwiatko nic się nie odzywa ???- Spoty Olsztyńskie
Siemanko Nie musisz mnie namawiać , bo już się zdecydowałem ... Będę z Marzenką : - )) hihi . Pozdrawiam . Grzesiu zabierz Monikę . Ew. Gay Party co w 100% popieram... no proszę ja raczej sam przybędę- [ALL] Kontrolka "!"
zawsze jest warto sprawdzić elektrykę (akumulator, alternator) ale dla pewności sprawdź czy się kocki czasem nie kończą i poziom płynu hamulcowego- Spoty Olsztyńskie
może jutro da mi się Paweł namówić- Spoty Olsztyńskie
-taktuś -czaja77 -zbychzz -...- [B5 AFN] Wzrost spalania
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57270.0.html;highlight=świece+podgrzew ale następnym razem proponuję skorzystać z szukajk- Spoty Olsztyńskie
no i Grzesiek dostał 3 miejsce za fotkę z tego miesiąca - Spoty Olsztyńskie