Treść opublikowana przez zbychzz
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
ładnie wygląda będę musiał sie zastanowić nad tymi ledami - szukałem ostatnio na allegro ale chyba mało tego no i do tego jeszcze ta cena :gwizdanie:
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
dzięki Kowi za podpowiedź - pozdrawiam
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
dzięki za podzielenie się uwagami i dobrymi pomysłami kowi a masz może jakiegoś linka co do tych halogenów z S6 bo ja nie mogę znaleźć - myślę oczywiście o listwie LED (skutecznym czyli dającym lepszą widoczność).
-
Spoty Olsztyńskie
no miałem się zjawić i lipa - przed wyjściem goście przyjechali no i już nie wypadało wyjeżdżać a ja już tak dawno nie byłem na spociku - mam nadzieje że następny już mi się uda zaliczyć
-
Spoty Olsztyńskie
ja dziś przyjadę
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
witam, Czy rezał może już ktoś przy halogenach - myślę o montażu w naszych b5-kach halogenów LED. Zastanawiam sie nad zrobieniem czegoś takiego (myślę oczywiście nie tylko o ładny efekcie wizualnym - zależy mi również na skuteczności światła w mgle). Jeżeli ma ktoś już jakiś prototyp lub pomysł prosiłbym o podzielenie się wiadomościami na ten temat.
-
Spoty Olsztyńskie
będę w poniedziałek w Wawie, to mogę ci przywieźć sofcik od rogala w bagażniku... :gwizdanie: no nie wiem czy by się zmieścił do twojego bagażnika - mimo że to pojemna fura ale może zamiast tego przywieź Rogala
-
Spoty Olsztyńskie
z taką turbinką być musi modzik - by rogalotti oczywiście
-
Spoty Olsztyńskie
no w końcu byś podjechał Podzielę się z wami moją radością: 5 minut temu zapukał do mnie kurier z paczką - otwieram a tam w środku coś pięknego: AWX turbawka !!!
-
Spoty Olsztyńskie
no proszę - i odezwał się Paweł do nas no to jak z tym spotem - dasz się namówić
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
no wiesz jak chcesz żeby ktoś ci pomógł to najpierw musisz napisać jasno o co chodzi. Ja dalej nie rozumię czy te twoje żarówki w podsufitce to świcą jak wyciągniesz kluczyk ze stacyjki czy tylko 1 żarówka w bagażniku sie świeci po wyciągnieciu kluczyka. zobacz czy te twoje żarowki w ogóle świecą w podsufitce - może ich tam nie ma lub są uszkodzone. Jeżeli świecą to zabierz sie za przełącznik w podsufitce.
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
zapala się tylko oświetlenie bagażnika czy całe oświetlenie ? Jeżeli całe oświetlenie to szukałbym przyczyny przy przełączniku w podsufitce. Rozumię że sprawdziłeś obecność żarówek i ich sprawność.
-
Spoty Olsztyńskie
no nie przesadzaj Grzesiek - bierzesz kluczyk i w przciągu paru sekund masz licznik na kolanach.
-
Spoty Olsztyńskie
i tak i nie.prawdo podobnie procesor....padł ale znalazłem gosćia w Działdowie który to naprawia ,tyle ze ja zastanawiam się nad zegarem z pełnym fisem bo naprawa starego ok 350 zł w tej cenie dostaniesz już z pełnym fis'em licznik
-
Spoty Olsztyńskie
coś widzę że problem z licznikiem powrócił Grzesiu
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
[B6 AWX] Problem z porannym rozruchem
dziwna sprawa - a vag nic nie pokazuje ?
-
[ALL B5] Dość skomplikowany problem z ESP w QUATTRO
Może coś z tym przekaźnikiem jest nie tak ? spróbowałbym w jego miejsce wsadzić drugi sprawny i zobaczyłbym efekt - przynajmniej 1 powód już byś wykluczył - na spociku zrobić z kimś przekładkę i już. Później sprawdziłbym jeszcze instalacje czy czasem nie tam jakiejś przerwy no i oczywiście masę.
-
[B5 AFN] Brak mocy
po logach będzie można sprawdzić co jest przyczyną - przewody nie są 100 % przyczyną takich problemów
-
Spoty Olsztyńskie
nie tak całkiem
-
[B5 AFN] Brak mocy
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie najlepiej jakbyś mógł zrobić sobie logi. Najbardziej prawdopodobne to to, że podczas wymiany jeden z przewodów wypadł lub zagiął się - po prostu idziesz po każdym z przewodów i pewnie na coś natrafisz - jeżeli n75 chodził przed to małoprawdopodobne że zepsół się po wymianie (ja osobiście miałem zagięty przewód i po wymianie wszystko wróciło do normy).
-
[B5 AEB] Jaki jest koszt czyszczenia klimatyzacji ?
nie przesadzajcie panowie - ja za ozonowanie 3 miesiące temu u siebie płaciłem 50 PLN
-
Spoty Olsztyńskie
oj głodnemu chleb na myśli
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
lub z dziurawymi, pozagniatanymi lub odpadniętymi przewodami podciśnienia. Podejdź do silnika i na początek posprawdzaj przewody podiśnieniowe, jeżeli wszystkie będą w porządku to zawołaj kogoś do pomocy. Pomocnik podnośni obroty (pedalem przyspieszenia oczywiście ) a ty obserwujesz sztangę na turbinie - jeżeli ruch jest mały (sztanga powinna wykonać jakieś 1cm z kawałkiem) to znaczy że masz zapieczone kierowniczki turbiny. Możesz oczywiście rozruszać sztangę ale jest to raczej na krótki czas ale pomocne. Możeliwe jest rownież wadliwe dzialanie n75 ale raczej małoprawdopodobne.
-
[ALL B6] Uszczelka obudowy komputera silnika
no widzę pożądna firma - właśnie po takim właścicielu chcę kupić następny samochód pozdrawiam i tak trzymać próbowalem znaleźć tę uszczelkę ale w mojej etce ani na wersji online nie ma podanego numeru - może ktoś inny zapoda