Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Mi też się udało i zrobiłem małe foto-story: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-spryskiwacza-tylnej-szyby/
  2. spoko spoko tylko nie bardzo mam jak i kiedy ;-)
  3. aaa czyli jednak ot tak sobie nie da się wbić ;-) no spoko ;-)
  4. hmmmm, a to ja myślałem że klubowicze są wybierani przez klubo a nie za 50 zł ;-) Jest gdzieś jakiś regulamin typu jak zostać klubo bo ten dział jest chyba urkyty ?
  5. spoko, może następnym razem ;-)
  6. nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.
  7. oj, ok, przyznam się że nie chciało mi się czytać wstecz ;-)
  8. Kolego, jaką masz regulację na tym gwincie ? Jak jego twardość w porównaniu np do KW ?
  9. usunąłem parę
  10. Boseron lub Jarko - będzie ktoś z Was na spocie aby mi wziął jedną lub dwie ramki rejestracji ? Może uda mi się od córy na chwilę wyrwać do Was ;-)
  11. oki to i ja zobaczę jeszcze jak się wydeklaruje mój jutrzejszy czas ;-)
  12. Boseron, będziesz jutro na spocie ? Może udałoby mi się wpaść na chwilkę jak córa będzie spała po tą ramkę ;-)
  13. Dajcie sobie buzi i przestańcie pieprzyć głupoty ;-)
  14. przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)
  15. raczej "to ja biorę wszystko" ;-) bo inaczej średnio to opłacalne ;-)
  16. W Krakowie ? Nie możliwe :no: W 50gr jeszcze bym uwierzył.. :polew: ~~~ chociaż samo Krakowiak i napiwek - to już brzmi jakoś dziwnie.. :gwizdanie: ja nie jestem Krakus ;-)
  17. nie jest to ważne , bo to jakaś abstrakcja byla.... Wystarczy ze w nocy ceny mają prawie takie same jak TAXI wiec wole jechać Taxi niż ..... W dzień Dobrego Pasterza 122 => Zakopiańska 56 36 zł :shocked: Taxówką w życiu bym tyle nie zapłacił :gwizdanie: moze mnie przejebał gość może nie , renome stracili a że mój ojciec kiedyś jeździł na TAXI to będe ich promował a nie jakiegos stwora :kox: a róźnica 5 zł to nie jest róźnica 5 zł i tak zawsze leci na napiwek
  18. kurcze a tak było fajnie z iCar'em ;-)
  19. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam włączonego PS'a ale leci film.
  20. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    do lansu 10cm wystarczy, do zabawy zdecydowanie za mało ;-) są gwinty do tych bud ?
  21. Panowie wiecie może gdzie w Krakowie można kupić bezpiecznik ceramiczny ? Pytałem na wrocławskiej ale nie mają takiego. Taki dokładnie potrzebuję: http://allegro.pl/bezpiecznik-ceramiczny-20mm-3-15-a-zwloczny-7400-i1423283172.html
  22. hmm, no spoko jak przyjdzie moja i będzie trefna to najwyżej się tą zapoda ;-)
  23. Nie jestem zwolennikiem żadnych pokrowców na telefon ale mogę polecić ci folię invisible shield. jest naprawdę super mocna. zamówiłem jeszcze inną - najwyżej sam sobie będę pluł w brodę ;-)
  24. tak też się właśnie zastanawiałem po co tam rysik
  25. ja w zasadzie nie chce etiu z klapką bo mnie będzie wkurzało ciągłe jej otwieranie/zamykanie. A i taki wsuwany mi nie pasi. Kupię ten za 89 zł i zobaczymy co to warte ;-)[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 11:30_________________________________________________jednak zamawiam ten: http://allegro.pl/nowy-oryg-case-mate-hybryda-do-htc-desire-fvat-i1442377958.html znalazłem też że są rysiki działające z tymi ekranami: http://allegro.pl/rysik-do-ekranu-pojemnosciowego-htc-desire-i1423964895.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.