Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmmmmm, no to w takim razie w innym miesjcu niż kiedyś. Może jakoś Was tam znajdę - jak coś to trąbcie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki, ja jak mam być to się powoli zbieram. Podejrzewam że to jest na samej górze tam gdzie kiedyś ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja walczę z lusterkiem ale chyba nic z niego nie wykombinuje - trzeba kupić nowe. Póki jeszcze coś zobaczę to bawię się też dekorami ;-) Może wpadnę - może mnie patrol nie zatrzyma ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktoś do sprzezdania z Was prawe lusterko duże lusterko do B5 II-lift ? Ostatnio w święta ktoś się dobierał do mojego i teraz po rozebraniu widzę że uj***ł aluminiową ramkę więc z mojego nic nie będzie :-( Ostatecznie jakby ktoś miał małe pozyczyć to bym chociaż miał jak jeździć
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
u siebie sprawdzałem to wystarczył chip na seryjnym turbo i wyszło 162KM ;-) ale fakt PD'ki się fajnie chipują ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
no tak ale co turbo to turbo ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
kolego a seryjne 1.8T 150KM by Ci nie starczyło do tej budy ? 4.2 strasznie ciężki :-( Ewentualnie zrobiłabyś spokojnie z 1.8T 200KM i by to chyba fajnie latało.
-
Takie B2 ...
w końcu pokazał ;-) faktycznie stan zewnętrzny całkiem całkiem ;-) też myślę o takiej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim wszystkiego najlepszego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to trzeba było pisać wprost ;-) w razie W nie ma sprawy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam fifkę i szczerze to 10-tka mi się bardziej podobała od strony managera ale od strony samego meczu majstersztyk ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
się kochacie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytanie tylko jaka to skóra bo coś mi się nie wydaje aby to był prawdziwa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wpisz w YouTube i gre np. Fight wiem jak to wygląda na filmie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musiałbym pewnie zobaczyć/pograć aby się przekonać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślałem o zakupie ale jakoś mnie to nie przekonuje.
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
fakt w avantcie góra jest zupełnie inna.
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
boczek z avanta czy ori sedanowy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Admin, moderator czy ktokolwiek inny - zainteresowani wiedzą o co chodzi... I nie bądź taki pewny no mniejsza o to - widać za mało wiem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na ten drugi stwór z końcówką eu tez ? też zresztą nie będzie działał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale z tego co mi wiadomo to Mad Max nie miał nic wspólnego z kupą, zresztą szczerze sram na to kupą ;-) PS: Kurde po tych świętach wczoraj na piłce grało się z większym balastem, a dzisiaj coś nogi mnie napierdzialają bardziej niż ostatnio.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PS: UFO dobre ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee to dwie osobne grupy osób ale nie wiem jakie Wy tam z nimi macie relacje. A6 tez podpadło ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piękjnie ;-) też sobie takowe zamierzam sprawić ;-) ponoć sedany dużo tańsze niż coupe.