Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Nie znalazłem tego wczoraj, poszukam jeszcze dzisiaj :/
  2. Poszukam wieczorem kartki gdzie miałem to zwymiarowane ale może ktoś będzie miał to wcześniej.
  3. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Jak każdy Ja też Jak co roku ;-)
  4. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    W końcu ;-) Gratki zakupu, chętnie się do niego przymierzę na OEM+ ;-)
  5. Jak dla mnie jest sieć Orange , place abonament 35 zł netto ( no limits rozmów, mmsów i smsów ) tylko fakt jest to oferta dla Firm Ale pewnie bez telefonu?
  6. najlepszego i ode mnie ;-)
  7. Bosek, nie pij tyle ;-)
  8. hejka, chciałeś z tym dyskiem coś robić ostatnio ale nie dojechałem nigdzie niestety :/ Dzwoniłem do Ciebie ale nie mogłem się dodzwonić. Wysłałem SMS-a ale bez odzewu. Myślałem że się pogniewałeś o coś Jeśli nadal aktualne to się jakoś umówimy w najbliższym czasie bo troche mi na tym temacie zależy... yyyy, o co miałem sie pogniewać ;-) ?? Pisałem wokół mi że telefon zapierdzielili przecież, może akurat wtedy pisałeś. Zgadamy się. Jak możesz to rzuć mi swój numer esem albo na pw ;-)
  9. hejka, chciałeś z tym dyskiem coś robić ostatnio ale nie dojechałem nigdzie niestety :/
  10. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mam już 2 przedliftowe, poliftowy, rsa, do kolekcji eSowy by się przydał ;-) Ile chcesz ?
  11. to w razie W pewnie nawet ich nie spakują ;-) ? Spoko, to muszę poczekać w takim razie.
  12. A kiedy wracasz ? Bo w razie W poczekam ;-) PS: Dobra rada bo teraz zauważyłem. Zamazuj tablice jak wrzucasz gdzieś fotki.
  13. Zrób zdjęcie jak możesz i mniej więcej zmierz tarcze, oki ? Wstępnie zabieram ;-) Chętnie bym podjechał po nie i zobaczył przy okazji eSę ale kurier chyba wyjdzie trochę mniej ;-)
  14. osłony ? rzuć jakimś zdjęciem w wolnej chwili to będzie jasne ;-) Skąd jesteś ?
  15. Hample bym zabral, tylko mi powiedz w jakim sa stanie i co w komplecie dajesz?
  16. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    aaaa to pierdoły, cały czas coś się dzieje tylko nie mam nigdy czasu zrzucać tych zdjęć. Kiedyś to w końcu uzupełnię ;-)
  17. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak chciałem tak mam ;-)
  18. pojebalo ich ? kase za wjazd? nie chcą sobie po prostu robić burdelu.
  19. To instruktorka i ponoc bardzo dobra.
  20. ja nie stwierdziłem, tylko poetier powiedział że to na 90% jakiś obcjokrajowiec. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- dziękuję ;-)
  21. Nic nie wiem więcej, wczoraj go zgarnęli.
  22. Jak nie znasz wzoru to nie wyłączysz ale wtedy wystarczy wyłączyć telefon. Najlepsza metoda: nie mieć telefonu.
  23. Żadna apka nie będzie działała jak telefon będzie wyłączony ! 1) SYNCHRONIZUJ wszystkie dane z GOOGLE, wtedy nie stracisz danych 2) Jest coś takiego jak "wzór", który trzeba narysować do odblokowania telefonu i dzięki któremu zabezpieczysz dane przed włamaniem się osób trzecich, 3) Androidowców google cały czas sprawdza gdzie jest Twój telefon, co lepsze możesz nim jako tako "sterować" póki będzie włączony, albo zrobić wipea ;-) Dzięki narzędziom google można też sprawdzić trasę jaką pokonał telefon z właścicielem danego dnia. 4) Aby znaleźć telefon i nim sterować na przeróżne sposoby jest też taka fajna apka: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidlost&hl=pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.