Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Witam, Dziś rano jak podjechałem pod pracę wyciągnąłem kluczyk, zgasiłem światła, wyszedłem z samochodu, zamknąłem drzwi i zobaczyłem że radio nadal gra i licznik dalej się świeci. Wszedłem do samochodu, włożyłem i wyciągnąłem kluczyk i dopiero radio się wyłączyło. Ktoś ma pomysł co mogło być tego przyczyną? Miał ktoś kiedyś taki problem? Coś wyczytałem na forum A6 że mogą padać mikrostyki w stacyjce, czy to może być problemem? W A4 też są takie mikrostyki? Jak tak to kupię nową stacyjkę (8K0909131C) i ją wymienię, ale czy to będzie problemem? Pozdrawiam
  2. Również nie polecam tego sprzedawcy, nawet był przez chwilę na forum ze swoją ofertą. Też na przesyłkę czekałem 2 tygodnie, na maile nie raczyli odpowiedzieć, na szczęście zamówiłem za pobraniem więc nie straciłem. Ostatecznie przesyłka została do mnie wysłana, ale pisałem, że jak wyślą to będzie zwrot, więc jej nie odebrałem No to sobie poczekam, napisałem 4 maile oczywiście zero odpowiedzi, dodzwoniłem się za którymś razem to powiedzieli że oddzwonią jak sprawdzą czy wysłali. Oczywiście zero odzewu. Dodzwoniłem się kolejny raz to powiedzieli że wysłali dzień wcześniej. Dziwne bo zawsze dostawałem powiadomienie od Inpostu że paczka została wysłana, w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca. Chyba długo poczekam sobie na paczkę, ja niestety zapłaciłem z góry, nigdy nie miałem takich problemów na długie oczekiwanie na zamówienie jak w tym przypadku. Całkowicie i zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy u tego sprzedawcy. Jak w końcu otrzymam paczkę oczywiście wystawię odpowiedni komentarz.
  3. Ja zamówiłem przez allegro http://allegro.pl/areon-car-new-perfume-gold-50ml-hit-lodz-i6197013075.htmlczekam od soboty i paczka nie wysłana, także radzę uważać.
  4. Ok dzięki wielkie FroS-t
  5. Haha jak tak to się już przesyłki nie mogę doczekać Podobno tam w zestawie jest jakiś kartonik żeby jego psikać, a Ty to na tapicerkę bezpośrednio aplikowałeś?
  6. Zamówiłem Areon Gold i stestuję, dzięki !
  7. Dołączam się do pytania, jaki jest w ogóle koszt tego synchronizatora i wałka?
  8. Piękny wyjazd z garażu. https://www.youtube.com/watch?v=WPe96V8qUdQ
  9. Polecicie koledzy jakiś zapach / firmę - który pachnie dłużej niż tydzień ? Kupowałem różne california, te choinki, woreczki i wszystko na początku tak pachnie że w aucie się nie da wysiedzieć a po tygodniu nic nie czuć
  10. Właśnie nic nie pomaga i na zimnym i na ciepłym jest to samo. Może olej powinienem zmienić w skrzyni.
  11. Jest zgrzytanie. To może być synchronizator?
  12. Witam Koledzy mam problem ze skrzynią - silnik CAGA, Audi A4 b8 2010 rok. Przy wolnej zmianie biegu to znaczy z drugiego biegu na trzeci nie ma problemu, natomiast gdy np szybciej ruszę i kręcę silnik do obrotów około 4 tys to strasznie ciężko jest wbić trzeci bieg. Muszę zbić z dwójki na luz i później na trzeci wtedy wchodzi z oporem ale wchodzi, a jak chce szybko z dójki na trójkę zmienić bieg to nie chce wskoczyć. Co może być tego powodem? Wcześniej przy B6 nie miałem tego problemu, tutaj od zakupu B8 cały czas mi to przeszkadza i nie mogę się pozbyć problemu. Pozdrawiam
  13. Ładne wozidełko, kolor jak w moim Jak to się odpycha w porównaniu do serii? Jak sprzęgło? Nie ślizga?
  14. leewang odpowiedział(a) na leewang temat w Audi A4 B8
    Może ktoś ma jakieś pomysły ? Cały czas coś piszczy i nadal nie mam pomysłu co to może być. Gdy jadę np przy 2000 obrotów, trzymam gaz i nacisnę sprzęgło to pisk cały czas słychać, więc raczej sprzęgło / dwumas to nie to. Chyba coś z silnika, tylko co ?
  15. Ok dzięki za informację
  16. Możesz napisać na PW za ile sprzedałeś ? Nowy używany? Mogę Ci go sprzedać jak kupię S6
  17. jechalem w tamtym roku przez wieden i slowenie, w jedna strone 17h, w druga 14h.. Chlopy, gdyby mial ktos do sprzedania jakies telefony to pisac na PW lub SMS. Ale same konkrety, co i za ile. Ja bym miał S4 na wymianę na S6, oczywiście z moją dopłatą
  18. Możesz napisać mi jaki masz nr katalogowy na metce na siatce? Ja też zamówiłem jakąś siatkę ale dokładnie nie wiem od czego jest
  19. leewang odpowiedział(a) na leewang temat w Audi A4 B8
    Ale u mnie nawet przy 50-60km/h piszczy. Także u mnie to na pewno nie od wiatru.
  20. leewang opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Od pewnego czasu zauważyłem że coś piszczy podczas jazdy, wydaje mi się że to coś od sprzęgła, ale nie wiem co. Objaw pojawia się zazwyczaj powyżej 2000 obrotów, dobrze słychać go też przy większych prędkościach (180km/h). Np jadę na 3-4 biegu obroty około 2000-2100 (trzymam gaz równo) i zaczynam nagle słyszeć pisk (piiiiiii), jak puszczę lekko gaz, obroty zejdą np do 1800 to nic nie słychać, później znowu dodam gazu i pisk powraca. Ktoś ma jakies propozycje dotyczące diagnozy? Co to może być? Pozdrawiam
  21. Witam, Szukam jakichś kół na zimę, myślę nad rozmiarem 17 cali. Teraz na lato mam 18tki i wydaje mi się że na zimę 17tka będzie optymalna. Możecie napisać mi jaki rozmiar powinna mieć opona i jakie et i szerokość 17calowa felga w B8? Pozdrawiam
  22. Chyba tutaj jest jak gada https://www.facebook.com/FIExhaust/videos/1253077534732725/
  23. W końcu jej nie kupiłem, poluję na jakąś dedykowaną do B8.
  24. Ok to wezmę tą od Q3, powinna być ok.
  25. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy prośba, może ktoś zerknąć do tego tematu i pomóc ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/366528-czy-siatka-bagaznika-z-q3-podejdzie-do-a4-b8/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.