Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Koledzy możecie polecić jakąś dobrą firmę w Krakowie lub okolicach która pierze tapicerkę samochodową? Oraz drugie pytanie, czy możecie polecić osobę która zrobi fachowe zabezpieczenie samochodu (odcięcie) w Krakowie lub okolicach? (Info proszę na pw) Pozdrawiam
  2. becio dzięki o to chodziło
  3. Nie obowiązuje czasem coś takiego ???? Po przekroczeniu limitu 24 punktów karnych kierowca nie straci prawa jazdy. Nastąpi to dopiero po ponownym przekroczeniu kolejnych 24 punktów (łącznie 48). Oszczędni kierowcy, którzy zgromadzą 24 punkty otrzymają nagrody w postaci kursu reedukacyjnego oraz badań psychologicznych. Jeżeli jednak uzbierają kolejne 24 punkty w ciągu pięciu lat od daty skierowania na kurs reedukacyjny, wówczas stracą swoje uprawnienia. Kierowca, który otrzyma ponad 48pktów w ciągu 6 lat (ponad 24 w pierwszym roku i ponad 24 w kolejnych pięciu latach) będzie musiał odbyć szkolenie i zdać egzamin. Zmieni się również punktowanie. Jednorazowo pirat drogowy otrzyma maksymalnie 10 punktów karnych, nawet jeżeli suma punktów za wykroczenia przekroczy tę sumę. Tak jak obecnie punkty będą aunulowane po roku od wykroczenia. Licznik wyzeruje się również dla osoby, która po zdobyciu 24 punktów zaliczyła kurs reedukacyjny. Gdy kierowca przekroczy 24 punkty karne pierwszy raz, na kurs reedukacyjny będzie musiał pójść w ciągu miesiąca od dnia doręczenia decyzji administracyjnej ze skierowaniem na kurs. Ponadto w ciągu 6 tygodni od daty skierowania będzie musiał przedstawić staroście zaswiadczenie ukończenia kursu. http://www.dobremiasto.info/nowelizacja-prawa-o-ruchu-drogowym-2011/
  4. Wiecie może co to za film: koleś wykupuje sobie dom w jakimś lesie (albo wykupuje las i stawia w nim dom) później puszcza famę że zmarł bo chce się dowiedzieć co o nim ludzie mówili, do tego wymyślił jakąś loterię.... Poszukuje tytułu tego filmu, może ktoś kojarzy ?
  5. 1 fotka jeszcze nie zrobiła na mnie takiego wrażenia, bo już się tego dużo naoglądałem ale zdjęcie tyłu te wydechy i półka na książki :polew: number one !!!
  6. sokolnh to jestem chętny Jak możesz to podeślij mi numer telefonu do osoby która ma tą hondę z 80k przebiegiem, ona była na sprzedaż? Z tą hondą co podałem i tak będzie ciężko bo już 2 osoby jutro mają ją oglądać, jak w jest dobrym stanie to pewnie pójdzie od ręki...
  7. Mam takie pytanko, czy jest ktoś z Krakowa kto zna się dobrze na mechanice i mógłby podjechać ze mną oglądnąć hondę? Zależy mi na fachowej opinii żeby nie kupić kota w worku, chodzi mi o ten samochód: http://otomoto.pl/honda-civic-C18312993.html Pozdrawiam
  8. http://smotri.com/video/view/?id=v17201321a1a Taxii http://smotri.com/video/view/?id=v1720133acc8 Szkoda subaru
  9. http://smotri.com/video/view/?id=v17191176c3b tu też dobre diody
  10. Ja jeżdżę na logitech G25, trzeba wrzucić 3 i jakoś próbować operować gazem i delikatnie kręcić kierownicą Nawet wychodzi, próbowałem ustawień kierownicy na 900 stopni obrót i na 200,270 i najlepiej jest na 900 jak dla mnie.
  11. Ogólnie na kierze gra się bardzo fajnie, tylko ja mam problem z driftami Ktoś już sobie poradził? Może jakieś wskazówki co do driftowania ?
  12. leewang odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Panowie a gdzie znajdę ten zawór N75 w silniku? Możecie dać jakąś fotkę z zaznaczonym zaworem N75?
  13. Ja też nie mam ramek ani stickera, a do klubu należałem jeszcze przed zakupem audi
  14. Jak się nie ma ramek klubowych albo stickera to nie ma rabatu??
  15. Ja mam takie pytanie bo nie mogę znaleźć idealnie pasujących do siebie sprężyn -20mm. Czy jak kupię zamiast WR=8 np WR=7 lub 9 to też będzie OK? Czy właściwości jezdne takie jak powinny być dla s-line będą zachowane?
  16. Jak można się decydować do 25 kwietnia to ja też dam znać bo puki co na 80% jestem chętny
  17. Bardzo dziękuję wrclaguna
  18. Witam Możecie mi pomóc i podać numer katalogowy pokrywy akumulatora (samej tej klapki) do A4 B6 AWX ? Dzięki Pozdrawiam
  19. leewang odpowiedział(a) na leewang temat w 1.9TDI
    Silnik nie był myty Przejechane 190 tyś może dlatego tak wygląda W takim razie muszę wymienić tą uszczelkę i przeczyścić EGR, może auto zyska na mocy jak go wyczyszcze
  20. leewang opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Dziś z ciekawości oglądałem silnik czy coś się gdzieś nie leje i znalazłem miejsce po prawej stronie silnika gdzie coś wycieka, najprawdopodobnie olej. Możecie mi powiedzieć co to jest? Czy to tylko uszczelka czy coś poważniejszego? Zdjęcia problemu: Pozdrawiam
  21. Dzięki za odpowiedzi zawsze mnie to zastanawiało, a teraz już wiem
  22. Tak z innej beczki zapytam Wiecie jakie czasy 0-100 może mieć 1.9 awx po chipie na okolo 165ps ?
  23. Faktycznie klocki, dzięki wielkie za pomoc Już się martwiłem że coś z pompą oleju czy coś... Możesz mi jeszcze powiedzieć jakiej firmy klocki najlepiej kupić ?
  24. aaa to myślałem że to oleju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.