Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. A czy mixol w jakiś sposób na dłuższą metę nie szkodzi?
  2. zmieniony pierwszy post, pilnie potrzebuję pomocy! Posiadacze systemu nokii sprawdzcie proszę, pod kierownicą czy macie taką kostkę gdzieś, może w przekaźnikach, co w nią wpiąć????
  3. z pierwszej kostki mogłeś wykorzystać brązowy jako masę do podświetlenia (+ szary z niebieskim z czegoś innego) kubka lub popielniczki, a drugi podpiąć pod pin 6 i obyłoby się bez niepotrzebnego lutowania i podciągania ze stacyjki +12 (w kostce na pewno miałeś końcówkę żeńską, w którą wkładasz ten przewód i zaciskasz szczypcami) :gwizdanie: drugą kostkę z czujnikiem z białymi przewodami możesz wyciąć albo zakleić - jest już niepotrzebna, klimatronik II lift ma to zintegrowane w sobie.
  4. Osobiście zdjąłem z tej wiązki ile się dało izolacji, dzięki czemu nie musiałem tych przewodów przedłużać
  5. Podświetlenie w klimatroniku po II lifcie w a4 po I lifcie opanowane w końcu Po odłączeniu silniczka (ten co miał za zadanie wciągać powietrze z kabiny, aby czujnik mierzył temperaturę) zostaje nam przewód czarny z czerwonym paskiem (ja go od razu zaizolowałem, przez co wyleciał mi z głowy...). Przewód ten podłączamy pod pin Nr 6 w kostce małej czarnej. Żadnych innych przewodów nie ruszamy w kostkach klimatronika. Takie proste, że aż głupie :gwizdanie:
  6. update: Mam problem z tą zieloną wtyczką, nie mam pojęcia gdzie ją podłączyć, czy raczej nie mam gdzie jej wcisnąć... Ktoś opanował ten temat? Są w niej 4 przewody: szary, biały, biały z czarnym paskiem i brązowy. Gdzie je podłączyć? Czy może to jest kostka do przekaźnika i dalej nie idą od niej żadne przewody? Powinna być na pewno gdzieś pod kierownicą. Pomóżcie, bo samochód rozebrany a nie chciałbym dwa razy wyjmować tego wszystkiego... tak wygląda ta wtyczka:
  7. Podpowiedzcie do czego są wtyczki ze zdjęć: Przy wiązce idącej do przedniego głośnika jest dodatkowy gruby, brązowy przewód. Do czego on potrzebny?
  8. Możesz zdradzić ile kosztowało Cię to u Radzika, tj. wzmocnienie i wymiana okładzin?
  9. To jak z tym w końcu jest? Jest sens kupować nowe sprzęgło i wysyłać do Radzikowskiego, czy lepiej stare wysłać? Z dwumasem nic nie robi, więc tylko kupować nowe?
  10. to rozumiem sensowniej oddać obecne sprzęgło, które mam zamontowane do radzika, które będzie wzmocnione i zregenerowane i kupić tylko dwumasa?
  11. Zależy mi na jak najdłuższej trwałości, ale jeśli już któraś z rzędu osoba twierdzi, że przy jednomasie na quattro są duże drgania to jednak uzbieram więcej kasy i wezmę dwumasa Ile do skarbonki muszę odłożyć na nowe sprzęgło awx + wzmocnienie u radzika i dwumas?
  12. Oczywiście, że byłem w tune-up i to Robert mi powiedział, że sprzęgło z awx jest tylko troszeczkę mocniejsze i że na quattro lepiej jednomas (czy jakoś tak ) W aż takie koszta nie chcę się pchać...
  13. jest tylko trochę mocniejsze, a to mi nie wystarcza Już lepiej wzmocnię chyba...
  14. BRD, 216, 11, IC z alfy i po mocniejszym wciśnięciu gazu (głównie na wyższych biegach) odzywa się dwumas... Ile z tego wyszło nie mam pojęcia.
  15. Mam przez to rozumieć, że zostaje mi tylko wzmocnienie obecnego sprzęgła i ewentualne założenie jednomasa?
  16. Jak w temacie. Czy pasuje plug&play i czy jest mocniejsze od tego z 1.9? I jak z dmumasem? [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________Proszę moderatora o usunięcie, przeniosłem do innego działu.
  17. Jak w temacie. Czy pasuje plug&play i czy jest mocniejsze od tego z 1.9? I jak z dmumasem?
  18. Porównałem wtyczki II lift pokazane przez dzoz3f z moimi I lift i oto różnice: - duża czarna II lift jest przewód czarny z fioletowym paskiem (3 pin od lewej), w I lifcie brak; - mała czarna II lift pin Nr 6 jest przewód szary z zielonym paskiem, w I lifcie brak; - mała czarna II lift pin Nr 7 jest przewód brązowy z żółtym paskiem, w I lifcie jest brązowy z zielonym paskiem; - mała czarna II lift pin Nr 10 brak przewodu, I lift jest przewód przewód niebieski z czarnym paskiem (czyli zbędny). Reszta przewodów pokrywa się.
  19. Wystarczy któregoś kabelka nie podłączać pod przycisk przednich, jeszcze nie podłączałem, bo brak isostatu Możesz coś więcej o tym?
  20. jeśli wciśnie się tylko pedał gazu, przyśpieszy do jakiejś tam prędkości i następnie, nie wciskając sprzęgła ani hamulca, puścimy go to spadnie do ustalonej wcześniej prędkości i będzie ją trzymać, więc gazem raczej się nie wyłącza
  21. Nie kręć sam FIX i załącza i odejmuje Oczywiście trzeba wpierw przycisk na pozycję środkową ustawić zanim fixa się wciśnie (nazwy nie pamiętam)
  22. akurat jak u siebie włożyłem filtr z węglem to o wiele mocniej zaczęły mi parować szyby, po niedługim czasie kupiłem zwykły...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.