Treść opublikowana przez pawelwor
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa - niepokojące dźwięki
A czy mixol w jakiś sposób na dłuższą metę nie szkodzi?
-
[ALL B5] Zielona kostka z nagłośnienia nokii!
zmieniony pierwszy post, pilnie potrzebuję pomocy! Posiadacze systemu nokii sprawdzcie proszę, pod kierownicą czy macie taką kostkę gdzieś, może w przekaźnikach, co w nią wpiąć????
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
z pierwszej kostki mogłeś wykorzystać brązowy jako masę do podświetlenia (+ szary z niebieskim z czegoś innego) kubka lub popielniczki, a drugi podpiąć pod pin 6 i obyłoby się bez niepotrzebnego lutowania i podciągania ze stacyjki +12 (w kostce na pewno miałeś końcówkę żeńską, w którą wkładasz ten przewód i zaciskasz szczypcami) :gwizdanie: drugą kostkę z czujnikiem z białymi przewodami możesz wyciąć albo zakleić - jest już niepotrzebna, klimatronik II lift ma to zintegrowane w sobie.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Osobiście zdjąłem z tej wiązki ile się dało izolacji, dzięki czemu nie musiałem tych przewodów przedłużać
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Podświetlenie w klimatroniku po II lifcie w a4 po I lifcie opanowane w końcu Po odłączeniu silniczka (ten co miał za zadanie wciągać powietrze z kabiny, aby czujnik mierzył temperaturę) zostaje nam przewód czarny z czerwonym paskiem (ja go od razu zaizolowałem, przez co wyleciał mi z głowy...). Przewód ten podłączamy pod pin Nr 6 w kostce małej czarnej. Żadnych innych przewodów nie ruszamy w kostkach klimatronika. Takie proste, że aż głupie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zielona kostka z nagłośnienia nokii!
update: Mam problem z tą zieloną wtyczką, nie mam pojęcia gdzie ją podłączyć, czy raczej nie mam gdzie jej wcisnąć... Ktoś opanował ten temat? Są w niej 4 przewody: szary, biały, biały z czarnym paskiem i brązowy. Gdzie je podłączyć? Czy może to jest kostka do przekaźnika i dalej nie idą od niej żadne przewody? Powinna być na pewno gdzieś pod kierownicą. Pomóżcie, bo samochód rozebrany a nie chciałbym dwa razy wyjmować tego wszystkiego... tak wygląda ta wtyczka:
-
[ALL B5] Ori wiązka do nagłośnienia nokii - wtyczki
Przydałby się pewniak
-
[ALL B5] Ori wiązka do nagłośnienia nokii - wtyczki
Podpowiedzcie do czego są wtyczki ze zdjęć: Przy wiązce idącej do przedniego głośnika jest dodatkowy gruby, brązowy przewód. Do czego on potrzebny?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Zniesie, ale jak długo?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Możesz zdradzić ile kosztowało Cię to u Radzika, tj. wzmocnienie i wymiana okładzin?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
To jak z tym w końcu jest? Jest sens kupować nowe sprzęgło i wysyłać do Radzikowskiego, czy lepiej stare wysłać? Z dwumasem nic nie robi, więc tylko kupować nowe?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
po prostu dobrą okazję trafiłeś
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
to rozumiem sensowniej oddać obecne sprzęgło, które mam zamontowane do radzika, które będzie wzmocnione i zregenerowane i kupić tylko dwumasa?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Zależy mi na jak najdłuższej trwałości, ale jeśli już któraś z rzędu osoba twierdzi, że przy jednomasie na quattro są duże drgania to jednak uzbieram więcej kasy i wezmę dwumasa Ile do skarbonki muszę odłożyć na nowe sprzęgło awx + wzmocnienie u radzika i dwumas?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Oczywiście, że byłem w tune-up i to Robert mi powiedział, że sprzęgło z awx jest tylko troszeczkę mocniejsze i że na quattro lepiej jednomas (czy jakoś tak ) W aż takie koszta nie chcę się pchać...
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
jest tylko trochę mocniejsze, a to mi nie wystarcza Już lepiej wzmocnię chyba...
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
BRD, 216, 11, IC z alfy i po mocniejszym wciśnięciu gazu (głównie na wyższych biegach) odzywa się dwumas... Ile z tego wyszło nie mam pojęcia.
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Mam przez to rozumieć, że zostaje mi tylko wzmocnienie obecnego sprzęgła i ewentualne założenie jednomasa?
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Jak w temacie. Czy pasuje plug&play i czy jest mocniejsze od tego z 1.9? I jak z dmumasem? [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________Proszę moderatora o usunięcie, przeniosłem do innego działu.
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z benzyny 2.8 pasuje do 1.9 tdi ?
Jak w temacie. Czy pasuje plug&play i czy jest mocniejsze od tego z 1.9? I jak z dmumasem?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Porównałem wtyczki II lift pokazane przez dzoz3f z moimi I lift i oto różnice: - duża czarna II lift jest przewód czarny z fioletowym paskiem (3 pin od lewej), w I lifcie brak; - mała czarna II lift pin Nr 6 jest przewód szary z zielonym paskiem, w I lifcie brak; - mała czarna II lift pin Nr 7 jest przewód brązowy z żółtym paskiem, w I lifcie jest brązowy z zielonym paskiem; - mała czarna II lift pin Nr 10 brak przewodu, I lift jest przewód przewód niebieski z czarnym paskiem (czyli zbędny). Reszta przewodów pokrywa się.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Wystarczy któregoś kabelka nie podłączać pod przycisk przednich, jeszcze nie podłączałem, bo brak isostatu Możesz coś więcej o tym?
-
[B5 AJG] Jak włączyć tempomat
jeśli wciśnie się tylko pedał gazu, przyśpieszy do jakiejś tam prędkości i następnie, nie wciskając sprzęgła ani hamulca, puścimy go to spadnie do ustalonej wcześniej prędkości i będzie ją trzymać, więc gazem raczej się nie wyłącza
-
[B5 AJG] Jak włączyć tempomat
Nie kręć sam FIX i załącza i odejmuje Oczywiście trzeba wpierw przycisk na pozycję środkową ustawić zanim fixa się wciśnie (nazwy nie pamiętam)
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
akurat jak u siebie włożyłem filtr z węglem to o wiele mocniej zaczęły mi parować szyby, po niedługim czasie kupiłem zwykły...