Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. To masz coś poza manetką. Coś kojarzę, że w benzynie 1.8 będzie jakiś dodatkowy układ sterowania (pod)ciśnieniem czy coś takiego, bo chyba inaczej jest sterowanie gazem.
  2. pawelwor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Może po prostu nie dokręcony... W bagażniku pod podłogą masz 4 śruby, dwie są schowane pod boczkami, zdejmować ich nie trzeba - płaski klucz się przyda, albo od środka boczka nasadka z przedłużką. Jeśli chcesz go zdjąć to przy nadkolach masz po jednym torxie (rozmiar chyba 20) na stronę, boki są na ślizgach - lekko w dół i do siebie i powinien zejść.
  3. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem Spróbuję z tym klejem
  4. Co mają światła do pompki? Oryginalnie, żeby załączyła się pompka spryskiwaczy lamp trzeba przytrzymać dłużej pryskanie na szybę (ok. 2 sek). Poza tym ciężko zrozumieć co napisałeś... Nie miałeś spryskiwaczy, ale masz kostkę i rozumiem, że podłączyłeś pod nią dodatkową pompkę na spryski? A może kostka była od poziomu płynu do spryskiwaczy?
  5. Muszę przykleić do uszczelki drzwi drugą ozdobną (mechatą), próbowałem butaprenem, samochód postał dzisiaj na słońcu i się odkleiła Co temu sprosta?
  6. Czytałem i co temat to podzielone opinie.. Błąd już kiedyś pojawił się kilka razy, ale wtedy nic nie dymiło.. Przez przepływkę tak by raczej nie dymiło, przy takich logach?
  7. filtry wymieniam terminowo, a logi w pierwszym poscie. I to nie kat wtrysku
  8. Dzisiaj zauważyłem, że chyba zaczął mi więcej palić, fis pokazuje średnie w okolicach 10l Wtryski padły? Niecały rok temu kupiłem od cowboya [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 17:00_________________________________________________Z kolei dnia dzisiejszego słyszalne było stukanie metaliczne, metodą patyka stwierdziłem, że to od wtrysku sterującego. Wczoraj przy tankowaniu do pełna wlałem specyfiku do czyszczenia wtryskiwaczy. Dymienie oczywiście nadal wielkie, z tyłu mam dosyć mocno osmolony zderzak , bo akurat przed kłopotami zachciało mi się końcówki zmienić. Jadę teraz na urlop i czy mam się bać że mi samochód stanie gdzieś w trasie? Ktoś reklamował się u cowboya po niecałym roku od kupna od niego wtrysków? Chociaż szczerze wątpię by na to poszedł, bo paragonu nie wystawia..[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 00:31_________________________________________________Zapomniałem dopisać, że co jakiś czas kasuję błąd 00550 (start of injection regulation 17-00 control difference) Co do spalania to udało mi się zejść do 8l/km (wg. FIS) w mieście przy bardzo mułowatej jeździe... Nikt nic nie doradzi?
  9. Dziwny numer tego licznika, w tym spisie go nawet nie ma: http://www.pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat.pl/index.php?topic=1215.0 Jeśli cała reszta działa poprawnie to pojeździj trochę i zobacz czy zacznie spalanie pokazywać dobrze. Po co go w ogóle adaptowałeś? Liczniki po podłączeniu powinny działać bez tego poprawnie...
  10. Podaj lepiej jak masz zakodowany licznik Końcówkę masz xxx40?
  11. Pięścią taką szybę... Widzę, że każdy kto demontuje u siebie progi musi je połamać
  12. A już myślałem, że jakąś walniętą kupiłem Podłączyłem przez przekaźnik 20/30A pod przycisk funk, który jest w drodze
  13. No oczywistym jest, że miska była wymieniana u mnie, a założona z czujnikiem, bo taka akurat była
  14. Czy to normalne, że po odłączeniu węża od zderzaka leci ciągle płyn od strony pompki? Przestaje lecieć, kiedy go wezmę do góry.
  15. oki tylko ty masz 110 km a ja mam 90km - nie wiem czy do mego AHU by pasowała misa od twego silnika;/ Z tego co widzę w ETCE to miski mamy takie same
  16. misy sa na pewno, bo w moim mimo braku instalacji jest misa z czujnikiem
  17. Jeśli to takie blaknięcie to tylko wymiana fisu
  18. Wydaje mi się że to coś takiego: connector for radio clock, 4-pin, black 1 -Radio clock signal (data) 2 -Radio clock 5V 3 -not used 4 -Radio clock earth
  19. Cholercia pierdzieli mi się przez tą chorobę Faktycznie spojrzałem jeszcze raz w opis i jest pin na zużycie klocków. Dzięki za zauważenie tego i już nie sprzedaję wiązek
  20. Będzie sygnalizowało JEŚLI będziesz miał niski stan oleju Tutaj masz jeszcze trochę informacji o tym: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178420.0;highlight=b5+czujnik+oleju
  21. Źle zrozumiałem Te co zostaną ze starej są nieużywane, więc zabezpiecz je i zapomnij
  22. Wg. schematu w przycisku wykorzystujemy 5 przewodow.
  23. Tak myślałem, z czujnika g266 idzie inny rodzaj sygnału, więc tylko wymiana miski z czujnikiem będzie ratować, a i będziesz miał niski poziom oleju sygnalizowany
  24. Chodzi o czujnik w podstawie filtra oleju? Spróbuj pod pin 15 w zielonej kostce, bo z tego co wyczytałem to poziom i temp oleju podpina się pod ten jeden pin
  25. Niebieska kostka, pin 10. Na pewno pod ten? Wg. oznaczenia pinów, które ktoś tam wcześniej zamieścił pod tym pinem jest ciśnienie oleju. Oj wybacz, źle doczytałem. Co do poziomu oleju to nie widzę w rozpiskach, które posiadam. Już ustaliłem, że informację o niskim poziomie oleju można mieć tylko w liczniku po 2000r, czyli kostki 3x32pin. Także jeśli ktoś ma w misce czujnik na 3pin i taki licznik to: przewód z pin 2 (brązowy) to masa, który podłączamy wg .uznania, przewód z pin 3 (niebiesko - szary) to sygnał temp i poziomu, który podłącza się pod pin 15 w kostce zielonej. Oryginalnie po 2000r. idzie on jeszcze przez kostkę brązową pin 9 przy ECU. przewód z pin 1 (czarno - czerwony) to +12V (poprawka!) Podobnie ma się sprawa z czujnikiem zużycia klocków hamulcowych - tylko liczniki 3x32pin Podłącza się pod pin 2 kostki niebieskiej. I w związku z tym mam do sprzedania dwie wiązki ABS na przód do czujników zużycia klocków! Odwołuję to co skreślone, myliłem się...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.