Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Najprościej kupujesz taki kabel (na aukcji masz nawet część z instrukcji): http://allegro.pl/vag-tacho-2-5-korekta-licznika-pin-immo-srs-opisy-i1689917622.html jeśli nie znasz to wyciągasz pin i programujesz kluczyki. Szkoda tracić czas na zmianę stacyjki i zamka.
  2. Wczoraj podłączyłem, schemat dobry, ale trochę mi zajęło znalezienie przewodów idących do lamp (szaro-biały i biało-zielony), które znalazłem w kostkach przy lewej nodze kierowcy.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:31_________________________________________________ Prościej się nie da
  3. Pokażcie jak wygląda oklejona listwa po otwarciu drzwi - na drzwiach i konsoli środkowej
  4. Trzeba zaprogramować nowy immo do kluczyków. Najprościej kupić/pożyczyć kabel "vag tacho", który ma też program i prostą instrukcję do tego. Zwykłym kablem pewnie da się też programować, ale to już sobie poszukaj na forum jak to robić.
  5. Niebieska kostka, pin 10. Na pewno pod ten? Wg. oznaczenia pinów, które ktoś tam wcześniej zamieścił pod tym pinem jest ciśnienie oleju.
  6. Pod który pin w której kostce podpiąć czujnik poziomu oleju licznik I lift. Da się w ogóle?
  7. Odma to w moim afn tylko przelotowa rurka, siateczek żadnych nie ma. Dzisiaj przy 14 stopniach i deszczowej pogodzie prawie nie zauważyłem dymienia. fmic jest, więc o co chodzi? Dymienie jest, ale ciut mniejsze. Mam jeszcze gdzieś starą przepływkę, zobaczę czy coś się zmieni.
  8. Kolektora nie ma po czym czyścić, bo od paru lat jeżdżę z zaślepionym EGR. Dymienie występuje jak przy każdych obrotach wcisnę więcej gazu, czyli pełny gaz m.in. Delikatnie baaardzo rzadko jeżdżę. Przepływkę wymieniałem jakiś rok temu, już by padła?
  9. Na ile amper powinienem kupić przekaźnik? 12A wystarczy na ori pompkę?
  10. Czyli teraz najprościej znowu komplet wężyków ciśnieniowych do wymiany? Mimo braków błędów n75 mógł paść?
  11. Od strojenia nie robiłem logów To może być przyczyną? A to nie dlatego, że to turbo z brd?
  12. W ostatnim czasie zauważyłem, że za mnąrobi się straszna chmura czarnego dymu i to przy dosyć niskich obrotach (~2000obr), aż wstyd ruszać spod świateł... ;( Myślałem, że to wina rozszczelnionego ic z alfy, więc wymieniłem na fmic z a4/a5 (63mm) + dolot (sprawdziłem, szczelny) i mam wrażenie, że to się jeszcze bardziej spotęgowało, chociaż zrobiłem też końcówki na prosto i dlatego może się wydawać więcej... Silnik AFN, tubro BRD, FB 216, pompa 11, EGR zaślepiony i wyłączony przy strojeniu, fmic, katalizator wybebeszony. Uprzedzam, że program chciałem bezdymny i tak było od października, ale zaczęło się ostatnio... Statyczne: 000: 001: 003: 004: 007: 013: Dynamiczne: 000 i 001: 003 i 004: 008 i 010: 011: BS: 000: 003 pominąłem, bo jest wyłączony, więc wynik ciągle taki jak w statycznym. 004: 011:
  13. Możesz jeszcze napisać co to za bezpiecznik, jest w skrzynce bezpieczników?
  14. Mój w upały trochę się jednak dusił, może to wina turbo BRD, 216, jakiś tam program, a może małego wlotu powietrza, ale jak zaczął puszczać olej to była wymiana na IC z A4/A5 No ale jak w upały jest u Ciebie dobrze to nie zmieniaj tego
  15. Wlot powietrza, a nie miejsce przy samym ic Tutaj masz jak to wygląda: http://allegro.pl/chlodnica-intercooler-audi-a4-1-9-tdi-99-01-lift-i1644257477.html http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-115km-intercooler-i1676103779.html http://allegro.pl/intercooler-ic-audi-a4-1-8t-1-9-tdi-i1688208911.html http://allegro.pl/intercooler-a4-2-5-tdi-98r-passat-b5-a6-i1644266058.html
  16. Trochę Sqizzy z linkiem namieszał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209952.0
  17. Do intercoolera z alfy trzeba było przerobić/poszerzyć kierownicę powietrza z polifta - tam masz większy wlot powietrza.
  18. MaxterRR, możesz podać numer audi tego przekaźnika? 8D0 ... ... Rozumiem, że w przedliftach kostki pod ten przekaźnik nie ma?
  19. Albo wykorzystaj starą wtyczkę 2 pin i dociągnij masę, albo dokup wtyczkę 3pin. Pompowanie lędźwi potrzebny + po załączeniu stacyjki najlepiej przez bezpiecznik i masa, która może być wspólna dla poduch i pompowania.
  20. No właśnie lapek montował, ale nic nie pisał jak się sprawuje w gorące dni, a ta co montował jest dosyć mała... Tak super wielkiej nie mam na myśli, liczę, że o pojemności 200ml wystarczy.
  21. Dlaczego uparliście się na chłodniczkę 120ml? Jak ma się w praktyce (do tych co zamontowali ją), daje radę bez problemu zbić temp do 90 - 100 st podczas szybkiej jazdy, bo jak dla mnie to ona jest za mała... Czy poza teorią ma to jakieś uzasadnienie w praktyce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.