Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Moskal, fajny masz "napis" na lewym boku
  2. .

    pawelwor odpowiedział(a) na andrewsc temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajny rzadki kolorek Jedna uwaga: podnieś trochę prawy odbój, bo wygląda jak bity
  3. pawelwor odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    Żadnego nadkola nie rozkręcaj! Odkręć torxa20, który trzyma zderzak od strony nadkola i zsuń zderzak ze ślizgu i powinieneś zobaczyć wężyk gumowy. Osobiście wziąłem drugi wężyk, przyłożyłem go do wylotu od dołu i wciągałem powietrze przez niego. Oczywiście co jakiś czas wydmuchiwałem syf z przyłożonego węża, żeby się tym nie pożywić. Od strony wlewu paliwa wlałem trochę wody, żeby jakoś ten syf się przepchał
  4. Włożyłeś licznik po I lifcie z zegarkiem analogowym z cyferkami, stąd problemy. Dużo napisane o Twoich problemach jest w wątku "efekt wymiany licznika na fis", trzeba poświęcić dużo czasu, bo trochę tych stron tam jest
  5. Co do wydziarania dziury to lepiej, żebyś to zrobił bardzo dokładnie, u mnie lekko mi nie poszło i musiałem pół rękawiczki rumowej zużyć, żeby to jakoś uszczelnić na jakiś czas. Do A4 polifta na allegro są takie zbiorniczki na dwie pompki, prościej w te stronę Tak u siebie podłączałem niedawno czujnik poziomu płynu, masę gdzieś w środku podłączyłem a drugi bezpośrednio pod odpowiedni pin.
  6. Jeśli czujnik jest oddzielnie to idą do niego dwa przewody: masa i drugi który podłączasz pod pin 15 szarej kostki. Jeśli czujnik jest zintegrowany z pompką to masz masę, plus do pinu 15 z czujnika i plus gdzieś do przekaźnika (jeśli robisz tak jak ori). Więcej o tym w temacie o podłączeniu spryskiwaczy reflektorów, czy jakoś tak.
  7. Wiem, bo jak mi pyknął w nocy przy 60-paru to zrobiłem mu fote, bo sądziłem, że powinien być już oznaczony na żółto
  8. Wtyczki zawsze były oznaczone, jak się przyjrzysz dobrze to powinieneś po rogach przy pinach zobaczyć numery, są bardzo małe. Ewentualnie sprawdź na wtyczce wchodzącej w to gniazdo. Rozpiska pinów z A6 pokrywa się z A4, także masz dobrą
  9. Bardzo proste, nie ma co się bać Za pierwszy razem przyda się trochę cierpliwości.
  10. A to OK Jeszcze co do składania, to wskazówek od razu nie wciskaj do końca, bo musisz je sobie ustawić, żeby poprawnie wskazywały. Osobiście zawsze ustawiałem to poprzez test wskaźników (powinny być idealnie pionowo).
  11. Ty mnie nadal nie rozumiesz, myślisz w odwrotną stronę... Jeśli zmienisz dawkę paliwa programowo to pokazywane spalanie na FIS'ie będzie zaniżone lub zawyżone, w zależności od tego jakich zmian dokona się w adaptacji silnika. Niektórzy przed wymianą na pełny FIS zwiększyli, lub zmniejszyli sobie dawkę paliwa programowo, później po wymianie dziwili się, że FIS zaniża lub zawyża faktyczne spalanie... Założyłem, że zrobiłeś tak samo więc Ci napisałem co może być przyczyną. Tak ciężko to zrozumieć? [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 09:59_________________________________________________Aju, aby wymienić tarczkę zdejmujesz szybkę, następnie musisz złapać wskazówkę za środek i obracasz ją w w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara jednocześnie ciągnąc ją do siebie. Później tarczka może być jeszcze podklejona to ostrożnie ją odrywasz. Kleju nie wycieraj, bo jest wielokrotnego użytku Z tego co pamiętam to tarczki z pół-FIS i pełnego FIS są różne.
  12. Pierwszy raz jechałem przez zachodnio-pomorskie Skoro "pyka" foty to czy nie powinien być oznaczony na żółto?
  13. Jak to jest teraz z fotoradarami, czy ten co zrobi zdjęcie powinien być oznaczony żółtą folią? To straszak, czy nowy rodzaj fotoradaru, który pierwszy raz zobaczyłem jak mi pyknął w nocy czerwonym flashem..
  14. JA: TY: Nadal ja czytam nieuważnie?
  15. Tak, ale jak vagiem zmienisz wartości dawki paliwa, to też zmienia się wskazanie spalania na FIS (błędnie pokazuje) Nie wiem jak bardzo zmieniłeś dawkę, ale wpisz wartość ori, czyli chyba 32768 i sprawdź jak spalanie pokazuje.
  16. Zmieniałeś (lub ktoś inny) dawkę paliwa w VAG'u?
  17. Biorę motula x-cess 8100 5W40 z filtrem oleju i powietrza. I zanim przelewałbym pieniążki jaka cena za łączniki stabilizatora lemforder tył do quattro Numery prawdopodobnie (brane z etki): 8D0 505 465 (lewa str.) i 8D0 505 466 (prawa str.) Ile za komplet na wymianę rozrządu (pojazd jak w opisie) z pompą wody (tą co łożysko od razu nie siada). Mógłbym prosić cenę + ile dodatkowo za popychacze (8 szt.). Z tym, że części na rozrząd za miesiąc lub dwa, w zależności od kosztów
  18. Czyścić przed zmianą tym cleanerem, czy po prostu zlać stary i zalać syntetykiem?
  19. Było już, że nie da rady tego IC upchnąć do B6. Z silnika 2.0 ma 64mm z 3.0 ma aż 80mm grubości.
  20. Miałem na początku te końcówki co Ty, ale jak już uciąłem ori końcówki i przyłożyłem je to mi nie podpasowały, tym bardziej, że nie miałem czym rozgiąć rur na boki :gwizdanie: Poszukałem po centrum motoryzacyjnym i znalazłem te co na aukcji i jestem mega zadowolony
  21. Jak ma się sygnał do takiej krótkiej anteny na CB? Daleko łapie? Co do końcówek znalazłem bardziej pasujące, nie wymagające gięcia tłumika i do tego średnica prawie że idealna i w środku nie mają dziwnych celowników. Wygląda prawie jak z RS'a http://allegro.pl/wm-sport-koncowka-tlumika-stal-nierdzewna-nowa-i1727323171.html
  22. I najlepiej zacząć od dołu.
  23. IDUAL, z analogowym z 1998 roku immo też jest w liczniku, pin to oczywiście podstawa. A co do zdjęcia to taki efekt wywołał aparat, a nie licznik...
  24. Jeśli gaz masz sterowany za pomocą linki, to tempomat jest sterowany powietrzem i w tym układzie szukałbym usterki.
  25. a jestes w 100% pewien ze to manetka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.