Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Licznik po lifcie a4 b5 czy ktś wie które piny w liczniku a które w vagu
Oczywiście, jeśli nikt nie poda to dam jutro po południu który pin gdzie
-
[ALL B5] Audi custom FIS
August, jeśli chcesz to mam gdzieś licznik z fisem (blaknący), z tym że coś w nim się spaliło, bo podłączyłem go kiedyś pod zasilacz 24V (a miał na sobie napisane 12V...)
-
[B5 AJM] Pytanie o tunel środkowy pomiedzy fotelami
To "coś" powinno być zestawem głośnomówiącym
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wycinałes dziure żeby dalej weszło bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe żaden kabel nie wystaje A to ja mam krótsze radio po prostu instalke robię już półtora roku, ale teraz mam okazje bo nagrzewnice wymieniam...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, co do CB... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c97bd0ec98e431bf.html
-
[ALL B5] Problem z drżeniem w okolicach drzwi
A i co do sprężynki to chodziło mi, czy klamka nie jest luźna, żebyś nie rozbierał wszystkiego żeby to sprawdzić
-
[ALL B5] Problem z drżeniem w okolicach drzwi
Sprężynka w klamce cała? Śruby dokręcone wszystkie, tj. ramy okna, poszycia drzwi?
-
[ALL B5] Nagrzewnica, klapki i uszczelki
Samochód się obraził, że go wystawiłem na sprzedaż i uszkodził nagrzewnicę. W związku z tym jak już tam dostanę się to myślę żeby wymienić wszystkie uszczelki jakie są. Kiedyś po kuracji piankowej straszny smród zalągł się tam czyściłem wszystko i pamiętam, że była gumowa uszczelka wokół parownika, która przesiąkła tym i nie dało się go pozbyć w pełni. Orientuje się ktoś czy są tam jakieś jeszcze uszczelki poza tą wymienioną? Jest ktoś w stanie powiedzieć, czy można wymienić klapki, na których jest gąbka i która mi oczywiście ukruszyła się, czy trzeba całą obudowę parownika/nagrzewnicy wymienić? Jaka byłaby tego cena? Czy nagrzewnica/wymiennik ciepła we wszystkich A4 B5 z klimatyzacją automatyczną jest taka sama? Czy orientuje się ktoś w cenach w ASO tych części, tj. nagrzewnica, klapki, ew. cała obudowa z klapkami? Czy może jednak zamienniki mają na tyle dobrą jakość, że mogę ze spokojem na duchu włożyć to do samochodu? A4 '98 quattro avant 1.9 TDI wtyczka w dmuchawie 6-pinowa [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:31_________________________________________________Nikt się nie orientuje?
-
[ALL B5] Po podłączeniu ori zmieniarki zakłócenia
Niepotrzebne ryzyko Żeby nie było nieporozumień, ja mam taką zmieniarkę:
-
[ALL B5] Po podłączeniu ori zmieniarki zakłócenia
Pierwsze słyszę o dwóch masach Podłączyłem przewód wychodzący z wiązki radio-zmieniarka. Przewód taki jak na aukcji: http://allegro.pl/audi-volkswagen-przewod-zmieniarki-i2020958204.html Rozumiem z tego, że to co podłączyłem to jest masa sygnałów? Gdzie więc go powinienem podłączyć? Jak to jest w B6/B7 podłączone?
-
[ALL B5] Po podłączeniu ori zmieniarki zakłócenia
Radio Concert I, zmieniarka ori audi 8E0 035 111 D (czyli ta do schowka). Masę podłączyłem pod radio. Zakłócenia są tylko przy słuchaniu muzyki z płyt cd, zmieniają się w zależności od obrotów silnika. W czym mam szukać problemu?
-
[ALL B5] Jak zdemontowac fotele przednie i kanape w avancie???
Jakie śruby? Jest jedna śruba po środku, którą widać po położeniu oparć :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Miał zderzak od esy?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 18:23_________________________________________________Jak tak to sero5g Nie wiem, ciemno było, a w lusterku widziałem tylko soczewki W każdym razie pozdrowienia dla niego, w miarę nadąrzał za mną
-
Spotkania na drodze
Czy to ktoś z forum granatowym b5 avant na blachach (chyba) LPU cisnął ciągle za mną dzisiaj od Żyrzyna do Kurowa po 16?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 18:11_________________________________________________ Jeśli występował wśród tych naklejek różowy kolor to LU_Angel
-
[ALL] Czym najlepiej przykleić listwy?
A ja polecam pattex fix, wg. mnie lepszy niż klej do szyb
-
[B5 AHU] Klimatronic do Audi A4 B5 z 1995 roku - sedan..
Po lifcie chyba nawet kostki się różnią od tych przedliftowych, bo przy przekładce na II lift ludziska zawsze mieli problemy z podłączeniem go
-
[A4 B6] Siedzenie kierowcy zbyt daleko do pedałów ;(
Oba fotele powinny na takie same odległości przesuwać się, coś jest z nim nie tak, może faktycznie coś blokuje, albo jakieś suche szyny (jeśli w elektrycznym sterowaniu jest tak jak w manualnym) i silnik nie daje rady
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Podłącz sobie VAGa i sprawdź błędy. Jak jakiś moduł padł to powinno wywalić błędy
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
Wziąłeś chociaż rachunek za tak drogą usługę, bo coś mi tu śmierdzi od tego mechanika?
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Co do klucza/nasadki do nastawnika to na allegro można nie raz wyrwać taki: http://allegro.pl/klucz-do-nastawnika-dawki-paliwa-vw-audi-hartowa-i1940543762.html Kiedyś kupiłem tańszą nasadkę, ale to była przerobiona zwykła nasadka (chyba rozmiar 8)
-
[B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
Zalecana jest w przedziale 3-9. Dawka 2,8 to nadal odrobinę za dużo, ale jak chcesz. Jak będziesz to robił (na włączonym silniku) to przecież będziesz obserwował wartości dawki paliwa i sam zauważysz w którą przesunąć. Pamiętaj tylko, żeby przesuwać bardzo delikatnie, staraj się o 0,1mm. Po skręceniu nastawnika dawka może się jeszcze zmienić minimalnie. Jeśli przesuniesz za dużo to będziesz miał problem z uruchomieniem silnika, dopóki nie ustawisz takiej dawki jak trzeba BTW. Jeśli masz FIS'a i zmienisz dawkę vagiem to będziesz miał nieprawidłowo pokazywaną dawkę paliwa.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
nie ma czegoś takiego w lampce [TABLE=class: grid, width: 600] [TD=align: center]Pin we wtyczce lampki[/TD] [TD=align: left] Funkcja [/TD] Ori kolor przewodu [TD=align: center]1[/TD] lusterko wewnętrzne z funk. fotochrom (pod pin 6 we wtyczce lusterka) [TD=align: center]2[/TD] czerwone podświetlenie przycisków szary z niebieskim [TD=align: center]3[/TD] stały plus czerwony z żółtym [TD=align: center]4[/TD] airbag zielony z żółtym [TD=align: center]5[/TD] plus po otwarciu drzwi brązowy z białym [TD=align: center]6[/TD] masa brązowy [TD=align: center]7[/TD] air bag czarny [/TABLE]
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Jak rozwiązałeś problem z zamontowaniem tylnych rączek i uchwytów na siatkę? Na sztukę czy funkcjonalnie?
-
[ALL B8] Znaczek "Supercharged"
sprężarka mechaniczna, czyli kompresor.
-
[ALL B5] Zmiana wszystkich świateł na białe
Xenona nie masz, więc mijania i drogowe są na H7. Idealnie białej barwy na H7 nie uzyskasz