Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Tak, dokładnie.
  2. ups przejęzyczenie Miałem na myśli taki dzyndzelek, którym się reguluje jak częstotliwość wycierania (dodane: co 3s, 6s, 12s, 18s) Widać go tutaj: http://allegro.pl/manetka-przelacznik-audi-a4-avant-98r-i1219122306.html
  3. Najprościej zapytaj się o numer tej manetki wycieraczek, bo z takiego zdjęcia to trudno wywnioskować cokolwiek... btw. w tych rocznikach nie było regulacji prędkości działania wycieraczek?
  4. Kodowanie w vag jest poprawne. Czy pompa 11-stka ma inną elektronikę, że FIS mi zaniża spalanie? Pokazywało mi m.in., na prawie pełnym baku, że mogę przejechać 1500km (chciałbym w to wierzyć ) Ktoś już coś takiego miał? Coś trzeba było po wymianie przekodować?
  5. Ten numer co podałeś to numer boscha. Drugi numer powinieneś mieć 028 130 115A lub AX i jest to numer audi/vw i głównie tym numerem się wszyscy posługują.
  6. Tego się nie uszczelnia. Sprawdziłeś, czy jest poprawnie przykręcony?
  7. Jeśli licznik ma tylko wypalone linie i nie przygasa to naprawa kosztuje 100zł. Wykonuje ją m.in. krzychold www.aceef.pl
  8. Zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123495.0 Może tak zapowietrza Ci się ta pompa? Sam niedawno wymieniłem na 11-stkę i gdzieś łapie mi lewe powietrze i zapowietrza się układ ....
  9. No to dzisiaj znalazłem czas, rozebrałem konsolę środkową wyjmując ten plastik z nawiewami na nogi (łatwiej mi było odkręcić silniczek od strony kierowcy) i zamieniłem miejscami silniczki: nogi/odmrażanie i ciepło/zimno (tutaj o dziwo działało wszystko normalnie). Nie wiem jak ja to kiedyś oznaczyłem, ale one były nie na swoich miejscach Teraz wszytko wieje jak należy. A i u mnie wszystkie silniczki są takie same, mają chyba trochę pod innym kątem ułożone te "bumerangi", do których przyczepia się sztangi klap.
  10. Pompa 11-stka z demontażu, ma wszystkie oryginalne plomby. Czyli rozumiem, że ten zaworek, do którego idzie przelew od wtrysków nie ma z zapowietrzaniem nic wspólnego? To dlaczego jak go odkręciłem i przykręciłem to się tak zapowietrza, że żeby odpalić to muszę luzować nakrętki na wtryskach i długo kręcić? [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:30_________________________________________________Pomóżcie coś, bo głupio na mieście co chwilę odpowietrzać układ.... ;( Jeśli nie łapie powietrza od strony wysokiego ciśnienia, to gdzie może? Wycieków żadnych nie zauważyłem... Co mam sprawdzać/wymieniać? Często coś wspominacie o jakimś o-ringu na filtrze paliwa, czy aż tak przez to może się zapowietrzać, podpowiedzcie jaki to o-ring (wymiary)?[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 10:26_________________________________________________Doszedł mi nowy objaw, może to was naprowadzi... Dzisiaj odpaliłem, ze 2 sek kręciłem i załapał, po chwili zgasł, tak jakby wypalił paliwo, które gdzieś tam miał. Żeby znowu odpalić musiałem pokręcić trochę dłużej, w końcu zaczął łapać i już chodził. Coś wam takie coś mówi?
  11. http://www.a4 club.eu/index.php?topic=1215.0 Trzeba usunąć spację międzi 4 i c, bo inaczej pojawia się "trochę" inny adres
  12. Tak, to to samo.
  13. Jeśli będzie miał ustawione mile, to i spalanie pokaże na mile i raczej to będzie w okolicach 60 mil Jeśli nie przekodujesz to będzie działał, ale będzie źle wskazywał obroty, a na fisie wszystko w milach i pewnie też źle, bo będzie nieprawidłowo liczył spalanie..
  14. Oj przepraszam, to była odpowiedź na post MaxsteRR'a
  15. Zanim zabrałem się za wymianę zrobiłem sobie instrukcję (dane zebrane z tego tematu). Głównie dotyczy liczników i samochodów po I lifcie. Wersja *.doc
  16. Po przekodowaniu na km pokazuje w km. Kupiłem kiedyś licznik angielski z benzyny i się okazało, że nie miał diody w miejscu kontrolki grzania świec (wywalało m.in. błąd o spalonej "żarówce" na vagu). Także kupując do diesla taki licznik lepiej uważać
  17. Wtryski dzisiaj założyłem, jeszcze się dobrze nie dotarły, bo lekko stukają metalicznie
  18. Czy jeśli kąt wtrysku (grupa 000 BS) zmienia się w większym zakresie (potrafi skakać momentami nawet o 10) i w grupie 004 (statyczna) 3-cie okienko również kąt nie trzyma zadanej w okienku drugim znaczy to, że zawór regulacji początku wtrysku jest walnięty? Czy takie objawy coś innego może powodować? Dopiero co wymieniłem na pompę 11 i wtryski 216...
  19. pawelwor odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Do a4 nie będzie pasowało, nie ma przełącznika świateł mijania.
  20. Chyba wiem, gdzie łapie lewe powietrze, bo dzisiaj zruszyłem zaworek na górze przy nastawniku i jeszcze gorzej się zaczął zapowietrzać... Zauważyłem przy nim 3 miedziane(?) uszczelki. Mógłby ktoś podać ich wymiary? (numeru z etki nie chce, bo nie będę ich zamawiał w aso) Pomóżcie, bo na razie mam uziemiony samochód... Czy przez sam zaworem może się zapowietrzać? Ten zaworek rozumiem jest wymienialny? W razie co do kupienia w sklepie?
  21. Stara pompa była już bardzo doje..na (bardzo kiepskie odpalanie, max prędkość 170, buczenie), więc nie wiem czy i tam się zapowietrzał. Jak postoi dłużej to muszę kręcić chwilę zanim załapie, choć nie zawsze. Jeśli chwilę pochodzi, zgaszę go i zapalę znowu to odpala na tyk. Podpowiedzcie co powinienem wymienić, aby wyeliminować przyczynę? I nie chodzi mi tu o uszczelki samej pompy W innym temacie kudłaty66 napisał o wymianie przelewów i 12-stu podkładeczek miedzianych. Jakich podkładek, bo nie mogę nic takiego skojarzyć...
  22. Wkońcu to Quattro nie bedzie mułem Już po powrocie do zwykłej serii kuniów jakoś tak ciężka noga mi się zrobiła.... a tu jeszcze inne graty do zmiany w planach... A co ciekawe było buczenie, a teraz nie ma buczenia przy jeździe
  23. Na wtryski już ponad tydzień czekam od cowboya, a wyśle mi je dopiero jutro...
  24. Trzeba go najpierw mieć Ale dało radę. Pompa zamontowana, na początku strasznie mi się zapowietrzała jak postał dłuższą chwilę, po uruchomieniu chodzi pięknie i w końcu odzyskałem utracone konie Do końca dnia trochę pojeździłem i już odpala normalnie na tyk (wkońcu) :> Ta pompa, która jest na moich zdjęciach jest z passata, przynajmniej tak twierdzi sprzedający.
  25. O tych rzeczach to ja wiem Pytam się o to czy pompy 11 wychodziły z takim kołem i właśnie z takimi wtykami, czy to nie jest jakaś hybryda, która ma tylko obudowę po 11-stce... [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:39_________________________________________________Przy montażu 11-stki napotkałem dodatkowy problem, o którym nikt nie wspomniał... Stojan wymieniony, jednak wymienić, albo przetoczyć/wyciąć trzeba jeszcze metalową osłonę rozrządu, bo tam też jest za mały otwór...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.