Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Trudności w ustawieniu zbieżności
Panowie, a co może powodować, że przy ustawieniu zbieżności kierownica nie była przesunięta, pojeździłem trochę i teraz przy jeździe na wprost jest lekko przekrzywiona? Wszystkie wahacze i końcówki wymienione...
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Wydaje Ci się, że to takie trudne Zawleczkę na sprężynę nakładałem za pomocą klucza szybkonastawnego , bo tylko to miałem pod ręką, ale na spokojnie dało radę
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Maciejas002, widząc zdjęcie jestem pewien, że będziesz się trochę męczył, zanim wyjmiesz to koło zębate. Swoje w miarę ostrożnie wybiłem od spodu i reszta, tak jak opisałem wcześniej
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
To właśnie to o czym pisaliśmy Uważaj na ta zawleczkę, żeby móc ją jeszcze założyć. Reszta pójdzie gładko, no a później składanie, bez odpowiedniego narzędzia będzie Ci ciężko.
-
[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki
Od zwykłych różni je podparcie lędźwi, czy w budowie coś tam jeszcze się różnią, bo ja więcej różnic nie widzę?
-
[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki
Wg. was które fotele są najwygodniejsze na dłuższe trasy? ale który od pasażera czy od kierowcy bo od kierowcy będzie miał po lewej stronie "sterowanie" i chyba trochę niewygodnie będzie. Jak fotel wyjmujesz z anglika z prawej strony to do europejczyka wkładasz go również na prawą stronę, więc sterowanie będzie po tej stronie co trzeba...
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Jeśli chodzi Ci o to duże koło zębate z którego wychodzi ten sworzeń, to oczywiście da się je wyjąć, u mnie właśnie ono było zapieczone (nie obyło się bez młotka, żeby je wyjąć). Na koniec czyszczenia dobrze jest użyć papieru ściernego drobnego, żeby bez żadnych oporów się później obracało to koło
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
To wychodzi na to, że musiałbym wymienić czujnik położenia wałka rozrządu (chociaż błędów żadnych nie mam...) i ustawić rozrząd A tylko to, ponieważ: * g62 wymieniłem na topran'a, * czujnika temp paliwa nie wymienię (takie odpalanie było i na starej pompie i na obecnej), * aku kupiłem nowy z rok temu Gdzie jest ten czujnik a AFN'ie? Jest taki w ogóle? czytałeś, jakiego silnika dotyczy niniejszy wątek? [Musashi] [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 17:33_________________________________________________Ślepy nie jestem. Widzę, że odpalanie tak samo złe jak u mnie, to i może przyczyna ta sama. waldekkk, odpalanie było u Ciebie coś jak na filmiku. Bez obrazu i na złość dzisiaj odpalił lepiej. Zazwyczaj ta końcówka trwa dłużej i jest bardziej trajkocząca.. odpalanie
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
Kierownica będzie jak najbardziej Musze wymóżdżyć jak rozwiązać kierownicę w części intercoolera zasłoniętej przez pas przedni
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
Wczoraj mi przyszedł w końcu ) W jaki sposób przerabiałeś mocowania, czy w ogóle jak on jest tam przytwierdzony u Ciebie?
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
waldekkk, czy to odpalanie wygladalo tak, ze zaczynal normalnie, a zaraz potem takie trytrytry jakby nie na wszystkie gary i wkoncu zalapal?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
to teraz mam wielki problem, bo caly tunel jest, a nie mam pojecia o tym co piszesz i jak to zmontować... Bardzo proszę o zrozumiały poradnik z ta elektryką.. Jak to jest w oryginale zrobione? Co odpowiada za to isostat?[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:30_________________________________________________Mógłbyś napisać jeszcze co to za wtyczki i jak je ugryźć? nr 1 to jest do czujnika temp powietrza? Ta sama wtyczka co przedlift? nr 2 skąd pociągnąć podświetlenie do uchwytu na kubek? nr 3 to jest ta sama co wchodzi w przedliftowym tunelu w taki jakby silniczek, który wciąga powietrze z kabiny?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Mógłbyś mi wyjaśnić, dlaczego nie wystarczy podpiąć tylko przewodów ze starej kostki do nowej?
-
Da się coś takiego zrobić??
Jak masz odpowiedni aparat fotograficzny to tak
-
[ALL B5] Nawiewy tylnych szyb w avancie.
nie o to mi chodzi ( zresztą nie wiem o czym piszesz), chodzi o kratki bezposrednio pod szybami . Przecież o tym pisze Jak nie wiesz o czym pisze, to otwórz sobie w bagażniku lewą pokrywkę i na dole będziesz widział taką czarną kratkę. A to pod szyba jest po to, żeby jakoś powietrze przechodziło z kabiny w tą kratkę...
-
[ALL B5] Nawiewy tylnych szyb w avancie.
Z lewej strony (na wysokości zderzaka) masz kratkę wyciągu powietrza, zapewne po to to jest, a żeby jakoś to wyglądało to i po prawej stronie zrobili.
-
[ALL] Czym najlepiej umyć intercooler?
Dzięki, to chciałem wiedzieć
-
[ALL] Czym najlepiej umyć intercooler?
Oczywiście w środku, co jest do tego najlepsze? Zwykła benzyna ekstrakcyjna ładnie wymyje cały ten olej i wszystko co tam jeszcze zalega?
-
[ALL B5] Skrzypią boczki drzwi przednich - ktoś to przerabiał?
Montaż OK, gumki nawet jak jest ciepło to są dosyć sztywne. Mam wrażenie, że skrzypi przy wyjściu ramy okna, mimo, że tam jest śrubeczka, która jest dokręcona... Są jakieś spraye, które tworzą powłokę gumową?
-
[ALL B5] Skrzypią boczki drzwi przednich - ktoś to przerabiał?
Jakoś w wakacje miałem zdejmowane boczki, jako że gumki, na których są osadzone były już trochę zniszczone to je wymieniłem na nówki z aso. Teraz jak jest chłodniej strasznie mi skrzypią boczki na jakichkolwiek nierównościach Nie potrafię znaleźć przyczyny tego skrzypienia... Ktoś już coś podobnego przerabiał i może mnie naprowadzić?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z wymianą tarczki prędkościomierza na te które mają 260km/h, bez wymiany na te 160mph:
-
[B5 AFN] Świece do dogrzania płynu
Nie ma czasu na tyle czytania
-
[B5 AFN] Świece do dogrzania płynu
Jak sprawdzić czy one się załączają?
-
[ALL B5] Jakie objawy zbyt małej ilości oleju w moście tylnym?
Jak w temacie. Coś mi zaczęło cyklicznie huczeć(?) z tyłu podczas jazdy (słyszalne dobrze w okolicach 60-70km/h). Jakieś pomysły?
-
[ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu
Wybacz, że się czepiam, ale trudno się powstrzymać A żeby nie było off, to mniejsze ryzyko, że pęknie jak plastyk jest cieplejszy, czyli np. ogrzany suszarka (jeśli jest na zewnątrz taka pogoda jak teraz )