Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. Witam, przymierzam sie do zmiany silnika z 1,9 na 2,4 v6 i tutaj pytanie bo od przyszlego miesiaca chce zaczas kompletowac wszystko co bedzie mi potrzebne. wiadomo- caly silnik i jego osprzet do wymiany, skrzynia tez bedzie inna w manualu ale co z czesciami typu: sanki, sprezarka klimy, czy popma wspomagania ? pas przedni ? zwrotnice ? co z przegubami ? jak daleko musze ingerowac w instalacje? wiazka silnika do wymiany, ale czy wymieniam tylko do kompa tego w podszybiu a reszta zostaje czy jeszcze dalej musze cos wymieniac? prosze nie piszcie ze nie warto, auto wyjedzie na ten sezon po remoncie jako s4 look nie chce w niej diesla, dostep do tanszego ON sie skonczyl i nie chce go raczej remontowac i przerabiac czesci mam juz wstepnie dogadane tylko potrzeba mi informacji co potrzebuje a co moze zostac, za wszelkie rady i informacje bede bardzo wdzieczny
  2. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ogarniemy spocik ogarniemy jak nie oddam auta w piatek to przyjade rozjebunda
  3. jak to bedziesz montowal ?? wymieniasz zwrotnice ? czy jakies adaptery ?
  4. skoro sie boisz to zdejmij pod maska wezyk od paliwa i samym rozrusznikiem wypompuj paliwo albo zdejmij zbiornik
  5. dokladnie, to samo zrobilem niedawno 200 km od domu, ja sie zorintowalem po 7 litrach bo cos mi sie za drogo wydawalo , dolalem 40 litrow on i nic sie z autem nie dzialo, powiem ci nawet, ze auto lepiej odpalalo bo to byl okres mrozow akurat
  6. ktos smiga na toyo proxes 4 ? niby to opona caloroczna (ja i tak bede uzywal tylko latem) ale ma mnóstwo dobrych opinii ? i trafily sie w bardzo ciekawej cenie, moze ktos cos powiedziec na jej temat ?
  7. juz sprawdzalem, niestety na chwile obecna nic ciekawego :/ jedynie trzy rodzaje opon i szczerze troche za drogie akurat telewizor kupilem za gotowke teraz maluje auto i chcialbym zeby po odbiorze auto jezdzilo od razu na alu a kasy na opony nie nadrukuje dlatego szukam czegos w sorzedazy ratalnej na 6 rat duzo nie przeplace jakby sie komus cos rzucilo w oczy to szukam 215/35 lub 215/40 r18
  8. dokladnie duzo wiecej nie wyjdzie a nie bede sie musial bujac na 15" grippen brales cos od nich ? jest wogole na tej stronie jakas szukajka bo zaraz mnie trafi- klikam na wiecej tam gdzie jest rozmiar opony i przewija mi tylko strone troche nizej ;(
  9. tak jak w temacie, czy ktos kupowal nowe opony na raty, mam spora wydatki a nie chce czekac kolejny miesiac zeby odlozyc kase na nowe gumy. macie moze zaufanych sprzedawcow prowadzacych sprzedaz ratalna chodzi o jakies oponki 215/35 r18 do 2000 zlotych
  10. no ladny kolor z zewnatrz
  11. duffy odpowiedział(a) na agusia59 temat w Audi A4 B5
    ja wymieniam w przyszlym mieisacu dolne zawiasy w przednich drzwiach bo malo tego ze jest halas w czasie jazdy to jeszcze zeby drzwi sie domknely to trzeba trzasnac jak wrotami od stodoly
  12. duffy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie, nie kupilem Ja swoja mam na strychu, za miesiac zaloze ale teraz wiecej osob ma ja na oku
  13. duffy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    sorry za ta klapę, nie wiedzialem
  14. bierz avus - rh jest juz tak duzo ze chyba swoje sprzedam
  15. duffy odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    narazie nie powiem ci ze chce sprzedac bo nie wiem jak beda trzymaly sie nakladki progowe bez tych listew. nie przymierzalem sie jeszcze do montazu jednak mi sie podoba bez tych listew i bede kombinowal listwy na drzwi te co pokazales rożnia sie zapewne tym ze sa z innego materialu no i sa chyba klejone do drzwi a ori masz zakladane na takie bolce.. wewnetrzne nakladki chyba by sie jednak przydaly bo wiadomo ze starych idealnie rowno nie dotniesz ... jak uda sie mocno i solidnie zamocowac nakladki bez listw na drzwi to mysle ze za 250 zlotych bym je sprzedal ...
  16. duffy odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    przy tych nakladach, cena flaszki wrazenia na mnie nie robi
  17. duffy odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    tak wlasnie chce zrobic u siebie. mam caly komplet wiec prawdopodobnie bede chcial sprzedac te listwy z esy a kase przeznaczyc na cos innego tylko ile to warte ? do kompletu potrzebujesz jeszcze takie dwie plastikowe listw z rzepami, zakonczenia progów, kontowniki do zamocowania od spodu, no i nakladki wewnetrzne+ te wspomniane wyzej listwy na drzwi i blotniki jak jest z zamontowaniem tego, jeszcze nie wiem, za miesiac moge cos powiedziec a topora bede meczyl jak mi cos nie bedzie pasowalo
  18. panowie, sprzedalem dystanse ktore kupilem z felgami (mialy jakies pekniecia a kolega dal dobre pieniadze ) audi a4b5, felgi rh turbo - 8 i pol cala szerokosci, na nie opony takie aby byl lekki naciag, jakie et bedzie najladniej wygladalo? na przodzie chcialem zrobic et35 lub 32 a z tylu et 32 lub 27 ?? co myslicie, musze kupic poki jeszcze mam pieniadze auto jest na gwincie wiec o glebe sie nie martwcie
  19. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na mnie nie liczcie najszybciej w kwietniu ... a poki co to moze macie jakiegos naprawde dobrego lakiernika ktory by pomalowal audi w metalik+ troche blacharki za mniej niz 3500 zlotych ?
  20. jego tt na sprzedaz chyba cos kolo 30 tys
  21. szkoda "grata" fajny byl,szkoda ze nie wyrobilem sie z kasa z lubuskich spotów a4 nic nie zostanie
  22. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ;( co się stało?ja też mogę wziąć VAGa jeśli ktoś potrzebuje no to widzę parę osób będzie, lecimy na MC czy jakąś pizze? zwierzęta na drodze pogięte drzwi, połamana nakladka progu, klapa bagażnika, zderzak tył, lewa lampa i blotnik i kilka podrapanych elementów ;( nie chce sie na to patrzeć, remont wiosną dopiero...
  23. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja nie przyjade, rozbilem auto..
  24. na zdjeciu mi sie nie podoba, bede musial przyjechac na obczajke
  25. duffy odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://patrz.pl/filmy/ludzka-snopowiazalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.