Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. Witam Panowie, pytanko mieszka ktoś z Was dobrzy koledzy w dzielnicy Zablocie w Krakowie? Konkretnie to mam leona 2 do obejrzenia na ulicy Przemyslowej....
  2. dzieki panowie!
  3. pewnie by chcial co by jakiegos szrocika obejrzeć od handlarza hehhe
  4. ale tak tanio juz sie nie robi jak te najtańsze chinskie badziewie uwali sterownik badz zegary nie posiadajac wiedzy to i dobrym sprzetem mozna uwalić. Bardziej mówię tutaj o amatorach co przed sprzedażą chcą sobie prywatnie skręcić, rasowi kretacze mają dobry sprzęt który zwraca im się po 20 korektach oraz dobry sprzęt do ratowania licznika i ECU na stole z programatorem w łapie...
  5. Najtańsze klony kabli kreca przebieg za jednym kliknięciem i w liczniku i w sterowniku ECU. Po podłączeniu kilkudziesieciu aut do VCDS-a, muszę stwierdzić że dopiero wczoraj miałem przypadek ze przebieg odczytany z ECU (377 120km) jest zupełnie inny niż na liczniku (177 111km). Mina własciciela bezcenna ))) osobista uciecha ogromna.
  6. tzn samo ciegno? jaki koszt naprawy?
  7. no teraz hula
  8. Witam Kumpel chce kupić do upalania straszliwego quattro na zime, ogladalismy 1.8T, po odjeciu gazu slychać taki dzwięk czy to zimny czy nagrzany. Auto ma moc, zdrowo jedzie... Na pewno będziecie wiedzieć co to 1. Napinacz lancucha rozrzadu? + łancuch 2. Wirnik turbiny? 3. Lozysko ze sprzegielkiem/wisko?
  9. Heh ktoś tam na dodatek mówi że osiągi ALT-a i 1.8T sa identyczne lol Cena jest najważniejsza, niechaj auto bedzie straszliwie rozkurwione ale żeby cena była, a jak wiadomo ALTY chyba sa najtansze w B6 nie liczac 2.5tdi. Wczoraj gadalem z jednym handlarzem, mowil ze kiedys dla jaj wzial najbardziej rozkuwione auto na placu u turasa za grosze, jakies volvo, wystawil za polowe ceny na allegro liczac od najtanszych modeli i ludzie chcieli sie pozabijac.... Bylo cale porysowane od krzaków, z elektryki nie działało tam nic, silnik sie dusił, środek po wozonych psach i swiniach, przebieg chyba z miliona turas skrecil, szpachla pekała i odpadała kilogramami, a jak handlarz gosciowi zjezdzal tym autem z lawety to ten "Panie" nie zarysuj Pan tylko...
  10. hehe porównaj sobie wynik na innej hamowni ;P
  11. Dobrą promocje zrobiłeś i to z wielką łaską poszło...na dodatek jeszcze toledziakowi wirusa z 90 na 115 koni zrobilem we wlasnym zakresie zeby odczucia byly pozytywne przy jezdzie próbnej;D
  12. normalne, jak ja sprzedawalem toledo kumplowi to wiele ludzi dzwonilo "panie juz za 10 min" na bielanach bede" i czekalem godzine i wielkie gówno..od tamtej pory nie dojezdzam na granice miasta...cena wywolawcza zaz toledo byla 12000zl a poszło za 6900 z wielkim bolem serca
  13. Uzyj opcji szukaj na forum bylo milion razy. Albo poczytaj na moim blogu: Statyczny kąt wtrysku w silnikach 1.9tdi na pompie wtryskowej
  14. A moj kumpel miesiac temu kupi b7 1.9tdi avant 2005r za 26 kola i niedawno passata 2006 1.9tdi też za 26 koła.
  15. Nawet sobie sprawy nie zdajecie ile ludzi ma wgrany kiepski program w swoich samochodach, większość nawet o tym nie wie i jeździ w cholerę kilometrów. Poczciwego tdika ciężko dobić nawet głębem dymu za autem! Bardziej liczyłbym się z ogromnych obciążeniem seryjnej turbosprężarki po wirusie, na którym i tak będzie przeładowywać. Nieraz widziałem jak robi się soft w dużych słynnych firmach w dolnośląskim, osobiście jeśli miałbym wybierać pojechałbym do osoby która się zna (np. spanky bądź anderllh), niekoniecznie ma firmę tuningową i która faktycznie zadba o diagnostykę przed i po, próby drogowe i szeregi korekt które są wymagane w aucie z budzikiem 300tys km. Niekoniecznie nakręcałbym się kreskami na wykresie, bo wykresem nie jeździ się do sklepu....
  16. A ile $ dla zwyklego ludzia absolwenta pwr hamowanie? a moze mozna korzystac z hamowni przez pare godzin. Modyfikować program i testować na rolce....?
  17. piękna cena. 16 to mi proponują za a4 z 2004r
  18. Poszla za tyle ile chciales?
  19. Statyczny kat wtrysku dosc pozny do poprawy na ~50. Doładowanie faluje, pytanie czy nie widać zadnych nieszczelności rura za ickiem do kolektora, malo powera powyzej 3000rpm
  20. Ja bym sie przyjrzał napinaczowi, bo w jednej grupie skacze aż do 3.9 przy deptaniu....+ termostat do zmiany.
  21. super fura )
  22. Hehe zamiast od razu do mnie pisać Odpal silnik, zlokalizuj alternator. W momencie zgaszenie silnika szybko ogladaj wirnik alternatora, jak stanie rowno z silnikiem to znaczy ze masz do wymiany sprzeglo alternatora. Wirnik po zgaszeniu powinien jeszcze pare sekund się krecić. Standardowa usterka. Koszty INY 90zl.
  23. Przepraszam za zarzuty, nie wiedziałem że chodzi o Alliego...myslalem bardziej o wrocławskich tunerach
  24. Zrób kolego dokładne logi z grupami 001/004/008/011 i zobaczymy co tam namodzili. Pewnie jak to zwykle na grupowkach jezdzisz na gotowcu (delikatnie skorygowanym) z wydluzonymi na lewo czasami wtrysków bez zmian SOI. Zmniejsz ilość szamba w programie i nie będzie Ci kopcił. Najbardziej z wszystkiego podejrzewam ze z furą coś jest nie teges

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.