Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. siema :hi: :hi:
  2. drink i kobieta a on spać idzie... Włącz GG kolego :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/odp_all_b6_luty_najladniejsza_a4_na_forum_zgloszenia_do_2003-t67125.0.html cco sie tak panowie i panie ociągacie licze na głosy
  4. no no to święta udaaaaaaane :naughty: :hi: :hi: :hi: siema
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no problem mój już masz,głosuj na mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. dobra spadam bo teraz ja mam gości jeszcze raz wszystkiego co najnajnajlepsze dla wszystkich w te święta ,szerokiej drogi życzą WENTYL I JEGO RODZINA :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  7. siema,dzięki i wzajemnie
  8. dawaj nute
  9. święta święta a co [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:23_________________________________________________siemka Wentylek Madas a Ty już po gościach,obżarli opili i se poszli cwaniaki co :tongue4:
  10. cześć Mała
  11. wszystkim Zodiak o czym ?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:14_________________________________________________Wentyl co tak podgladasz? :> i nie podgląda tylko nadrabia zaległości szefunio :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:22_________________________________________________ ZDROWUYCH WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZY WSZYSTKIM WENTYL Z RODZINĄ
  12. dobry wybór popieram :good:
  13. tak allegro sie nazywa :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. w ten piękny poranek
  15. szubko pękasz narazie sorki ale wolę żonę w łóżku od Was na forum tylko dopiueść żone w łóżku chociaż
  16. Ja też robie wrotki nara do jutra :kox: :hi:
  17. siemasz dla mnie jestes mistrzuniu za to że taki kawał drogi jechałes i nic nie zjadles w KFC dzięki ale ile można jeść :cool1: stary dzięki wielkie za przybycie ... zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie :good: :notworthy: dobra dzięki żaden problem podjechać 90 klocków aby móc spędzić czas w takim towarzystwie :hi:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:50_________________________________________________ nara kolego
  18. ja mam Pirelli i te opny są nmaprawde głośne aż mnie to nieraz drażni podczas jazdy :gwizdanie: :wallbash:
  19. wszystkim,jestem na bazie już :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. ej cwaniaki bez licytacji prosze :gwizdanie: :gwizdanie: no co Ty licytacja jest the best ... najlepiej na tym wyjdzisz towar wycofany z aukcji :polew: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:50_________________________________________________dobra nara :hi: :hi:
  21. ej cwaniaki bez licytacji prosze :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. kto :mysli:
  23. KFC :mysli: :mysli: pod sel :cool1:grosem mów mi więcej wpadniesz wczesniej do mnie a potem pojedziemy na spocik [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:40_________________________________________________a ja jutro ide ostatni dzien do roboty i mamy urlop 10 z braku pracy ale super oki jak co to sie odezwe jkeszcze i potwierdze nara :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:42_________________________________________________ kuwa ale propozycji miło mi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. KFC :mysli: :mysli: pod sel :cool1:grosem mów mi więcej
  25. prosze o drogowskaz powinienem być,ale jeszcze potwierdze póżniej :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:37_________________________________________________ KFC :mysli: :mysli: wpadnij do mnie to razem pojedziemy żeby taniej wyszło a co ropa za droga :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.