Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. jak tam paniska coś nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. wszystrkim i co tam
  3. n o Ive jak zwykle ostro ,ale kox :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________ dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: on to taki mały cwaniaczek :polew: no a co nie jestem miły Ty miły kiedy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:
  4. dobre :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: on to taki mały cwaniaczek :polew:
  5. ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: Wentylek :good: z czego sie cieszysz co :evil: bo dobry tekst zapodałeś :good:
  6. ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak, trzeba skasować kilku gości :gwizdanie: gdzie i kiedy jestem zwarty
  7. ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: Wentylek :good: z czego sie cieszysz co :evil:
  8. ja jestem a co problemik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. nie gdzie mój sąsiad był ,ale chce go zaciągnąć na Poznan niech wpada jak tylko ma ochotę .... spoko spoko kiepsko go zdoić ale troche i sie uda :good:
  10. nie gdzie mój sąsiad był ,ale chce go zaciągnąć na Poznan
  11. no no ktoś musi pracować [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________ mogli mogli troche szkoda :gwizdanie: no ale zielona dzisiaj objechała częstochowe :good:
  12. kibole jak tam meczyk , moim zdaniem remis też dibry ale mogli wygrać :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. patrze ale urywkami a co nieogladasz 0:0 patrze ale urywkami
  14. hallo i co tam,jak meczyk
  15. takie fele wejdą bez problemu ale przy ET45 to radził bym dystans założy i będzie bomba :kox: :gwizdanie:
  16. 20 wejdzie bez problemu , komfortu nie bedzie ale wizualnie to kox :kox: :gwizdanie:
  17. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    balot ty będziesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. i co cwaniaczki tam :kox:
  19. dobra ja spadam z chaty do wieczorka albo w trakcie meczu :good:
  20. powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku my po obiedzie idziemy na długi spacer Wy to znaczy Ty z Musashim?? :polew: dobre :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
  21. powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku my po obiedzie idziemy na długi spacer [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:50_________________________________________________miałem miałem ale tak się ułożyło że nie idę .... pozdrowienia dla rodzinki
  22. powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku my po obiedzie idziemy na długi spacer no no spacerek dla zdrowotności wskazany :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. powoli zaraz spadam z chaty bo za***ista pogoda na dworku [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:49_________________________________________________ no to kiepsko, a miałeś iść nie dobrze kojarze, ja tez bedę oglądał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.