Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 AFN] Jakiej firmy linkę hamulcową kupić ?
przewody hamulcowe to nie jest cześć eksploatacyjna jak np. klocki kup jednak sprawdzonej firmy bo to hamulce
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
raz piszą tak a raz inaczej... http://admoto.pl/pub/art.asp?g=GS&n=1344&f=wd_1261.xml tu to w ogóle mnie zagieli bo wygląda tak jakby łańcuch też był do wymiany za 2.500zł 2.7 w ośce to musi być tragedia... chyba że na jakiś oponkach 245 skoro niektórzy w 1.9 narzekają na trakcję... może właśnie piszą o pasku na common rail :gwizdanie:
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
sprawdź czy przewody przy alternatorze są dokręcone
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
sprawdzałeś ładowanie przy mrugającej kontrolce
-
[B5 AFN] Jakiej firmy linkę hamulcową kupić ?
przewody te są nic tylko wymieniać
-
[B5 AFN] Zabrakło paliwa, po uzupełnieniu nie można uruchomić silnika
moja propozycja to nie doprowadzać do takich sytuacji szkoda rozrusznika :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kope lat
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
w 3.0 rozrząd jest na łańcuchu ale pasek zębaty też jest kręci common rail a w 2.7 chyba podobnie :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
C to czasem nie podchwytliwa odpowiedź
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oko big brothera patrzy i pewnie zaraz sie odezwie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze może w końcu się skusi na tyci browarka :mysli:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 20:35_________________________________________________A jedna rzecz mnie zastanawia: Dlaczego Protona jeszcze tu nie ma,czyżby zapił,bądź siedzi gdzieś w zaspie... :polew: pare dni temu pisał że jedzie se pojeździć w takich warunkach od tego czasu sie nie odzywa może masz rację :polew: :polew:
-
[ALL B5] Galareta na korku od zbiorniczka wyrównawczego płynu hłodniczego
ciśnienie w cylindrach nie ma nic wspólnego z dmuchniętą uszczelką pomiędzy kanałem olejowym a kanałem wodnym
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
ciekawe czy przy odpalaniu rano trzeba nim pokręcić jak 3.0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jo tyż wbije
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli jest nas dwóch sorry jeszcze proton czyli trzech
-
[B6 AWX] Dziwne objawy w czasie pracy silnika, brak mocy
przy zgaszonym silniki EGR powinien być w pozycji zamkniętej
-
[B5 AFN] Jakiej firmy linkę hamulcową kupić ?
przewody hamulcowe czy linki ręcznego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to meldować kto jutro będzie albo kogo nie będzie
-
[B6 AVF] filtr paliwa firmy UFI
UFI produkuje filtry ori dla innych marek nie jestem pewny czy do grupy vag też
-
[B5 AGB] Pomoc w wyborze sprzęgła
dlatego napisałem że gwarancji na sprzegło nie ma czy to ori czy zamiennik a różnica w cenie jest
-
[B5 AGB] Pomoc w wyborze sprzęgła
no tak z tym że Audi nie produkuje sprzęgieł a na gwarancję nie można liczyć
-
[B5 AGB] Pomoc w wyborze sprzęgła
polecam LUK-a
-
[ALL B5] Płyn chłodniczy przecieka do wnętrza
do tego ustrojstwa żeby się dostać to musisz sciągnąć deske rozdzielczą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
takie to już mam :>
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
dziwne raczej z uszczelki syczeć nie będzie