Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. przewody hamulcowe to nie jest cześć eksploatacyjna jak np. klocki kup jednak sprawdzonej firmy bo to hamulce
  2. raz piszą tak a raz inaczej... http://admoto.pl/pub/art.asp?g=GS&n=1344&f=wd_1261.xml tu to w ogóle mnie zagieli bo wygląda tak jakby łańcuch też był do wymiany za 2.500zł 2.7 w ośce to musi być tragedia... chyba że na jakiś oponkach 245 skoro niektórzy w 1.9 narzekają na trakcję... może właśnie piszą o pasku na common rail :gwizdanie:
  3. sprawdź czy przewody przy alternatorze są dokręcone
  4. sprawdzałeś ładowanie przy mrugającej kontrolce
  5. przewody te są nic tylko wymieniać
  6. moja propozycja to nie doprowadzać do takich sytuacji szkoda rozrusznika :gwizdanie:
  7. w 3.0 rozrząd jest na łańcuchu ale pasek zębaty też jest kręci common rail a w 2.7 chyba podobnie :gwizdanie:
  8. C to czasem nie podchwytliwa odpowiedź
  9. oko big brothera patrzy i pewnie zaraz sie odezwie
  10. kurcze może w końcu się skusi na tyci browarka :mysli:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 20:35_________________________________________________A jedna rzecz mnie zastanawia: Dlaczego Protona jeszcze tu nie ma,czyżby zapił,bądź siedzi gdzieś w zaspie... :polew: pare dni temu pisał że jedzie se pojeździć w takich warunkach od tego czasu sie nie odzywa może masz rację :polew: :polew:
  11. ciśnienie w cylindrach nie ma nic wspólnego z dmuchniętą uszczelką pomiędzy kanałem olejowym a kanałem wodnym
  12. ciekawe czy przy odpalaniu rano trzeba nim pokręcić jak 3.0
  13. czyli jest nas dwóch sorry jeszcze proton czyli trzech
  14. przy zgaszonym silniki EGR powinien być w pozycji zamkniętej
  15. przewody hamulcowe czy linki ręcznego
  16. no to meldować kto jutro będzie albo kogo nie będzie
  17. UFI produkuje filtry ori dla innych marek nie jestem pewny czy do grupy vag też
  18. dlatego napisałem że gwarancji na sprzegło nie ma czy to ori czy zamiennik a różnica w cenie jest
  19. no tak z tym że Audi nie produkuje sprzęgieł a na gwarancję nie można liczyć
  20. polecam LUK-a
  21. do tego ustrojstwa żeby się dostać to musisz sciągnąć deske rozdzielczą
  22. dziwne raczej z uszczelki syczeć nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.