Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja to mam za sobą http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ab12887ce06ee2a.html
-
[B5 AFN] Nie równo pracuje silnik
może powiesz że świeca zapłonowa :nabijasie: :polew:
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.kombi AUTOMAT ,czy można ciągnąć przyczepę automatem?
a czy producent tego zabrania NIE więc nie masz sie czym martwić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko damy rade
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sprzęgło napewno
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
wstaw zdjęcie to może coś pomożemy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze dupny IC , suszarke AWX odpowiedni wirus do tego i staje z Igorem na kresce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie dołożyłem chyba u siebie ze dwa kuce haha http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ab12887ce06ee2a.html[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 20:58_________________________________________________ no cześć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to koniec spotu koło piątku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze,że po wczorajszej rozmowie mojej z twoja zona na gg, pokazała dzis kto tu rządzi i zostałes w domu jasne i co jeszcze może [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:25_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o widze że spocik udany
-
[B5 ARM] Gdy wciskam sprzęgło pedał drży i słychać trzeszczenie - czy to łożysko oporowe ?
sprzegło komplet z LUKA 500 zł plus wymiana
-
[B5 ARM] Gdy wciskam sprzęgło pedał drży i słychać trzeszczenie - czy to łożysko oporowe ?
raczej nie jesteś w błędzie z tym żę dokładną diagnozę można postawić po demontażu skrzyni
-
[B5 1Z] Dymienie ze skrzyni korbowej
jak popatrzysz na wtryskiwacze to nie bedziesz miał problemu z demontażem .odkrecasz rurki ,wyciągasz przelewy , odkręcasz wtrysk i wyciągasz w góre i po wszystkim
-
[B5 ADP] Głośne huczenie z prawej strony
napewno łożysko ale było już przerabiane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na 80% też będę
-
[B5 1Z] Dymienie ze skrzyni korbowej
testery są uniwersalne tylko zakładasz różne końcówki
-
[B5 AFN] Problemy z ABS-em
było http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t50810.0.html;highlight=%C5%9Bwieci+abs
-
[B5 1Z] Dymienie ze skrzyni korbowej
sprawdź kompresję
-
[B5 ADR] Po małej naprawie silnik nie uruchamia się
przestawił sie pasek zebaty a nie łańcuch :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Co to oznacza (czyszczenie kierownic turbiny) ?
było
-
[B5 ADR] Po małej naprawie silnik nie uruchamia się
tak z tyłu kolega Adecneo pyta w ogóle o łańcuch
-
Kąt wtrysku w VWTool lub vagPL
kąt wtrysku ustawia sie mechanicznie na pompie Vagiem można tylko sprawdzić
-
[B5 ADR] Po małej naprawie silnik nie uruchamia się
w 1.8 wałki są kręcone łańcuszkiem tak samo jak w 1.8T
-
[B5 AFN] Stukanie w lewym przednim kole - znika przy hamowaniu
na jakich kołach jeździsz stalowych czy alu ? miałem przypadek że klejony odważnik na alu feldze ocierał o zacisk hamulcowy a efekt był taki jak opisujesz