Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. co sie nie odzywa :bicz3: były i jak słyszałem ze były juz wstępne rozmowy o czipsie
  2. Wihajster i Dawidbori dzięki za przejażdżkę mały od Igora jest ogólnie udany spot nawet frekwencja dopisała [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:48_________________________________________________ co sie nie odzywa :bicz3:
  3. ja oczywiście jutro zawitam Dawid nie zapomnij o Vagu
  4. nie huczy to czasem po wymianie opon
  5. ostatnio wymieniałem 12 zapłaciłem chyba 15 zł za cały krociec wraz z uszczelka firma TORPAN jak dobrze pamiętam
  6. to chyba miałeś niezłą sobótkę
  7. pany tak cobyście se hond nie pokupowali [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 21:24_________________________________________________Eeee co tak cicho kto bedzie w środe ja sie pisze
  8. kąt wtrysku do regulacji i powinno być
  9. a ja nie mam auta na rower troche zimno
  10. nie wiem czy sie opłaca bo jak ostatnio tam dojechalismy to wydawało sie to spot B-B i Gliwic
  11. a macie płyn w układzie chłodzenia ? :gwizdanie:
  12. obstawiam układ zasilania
  13. czujnik na bank
  14. Wrzuć nowy wątek na forum casting na klubowiczkę Ekipy B-B
  15. Pewnie że byłem a co Ci sie tak odmieniło? a w sumie to dobrze bo u nas kibice jakiś niewypał odkopali
  16. no to na 99% będzie nas już pięciu
  17. podjedź na szrot pewnie ci dają za darmo
  18. hej wszystkim i jak ? będzie jutro ktoś oprócz Protona oczywiście :tongue4:
  19. było http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4237.0.html;highlight=rozrz%B1d+adp
  20. popraw temat (kontrolka benzyny) a odpowiedz już była
  21. :hi:panowie jest taki gość Wihajster do którego immo to najmniejszy problem zgłoście się do niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.