Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie immo to nie problem tylko trzeba w pewne elementy uderzyć i po wszystkim :beer1: a przekaże info na ten temat
-
[B5 ANB] Wymiana kierownicy na nowy model ?
kup sobie z S-LINE oryginalną jest ładniejsza i nie bedzie problemu z przeróbkami
-
[B7 BRE] Problem z zamykaniem klapki od wlewu paliwa.
pewnie coś nie tak z silniczkiem lub podłączeniem zamykania klapki a co do zamykania z kluczyka do zapodaj jakiś środek(brak reklamy) do wkładu zamka pewnie od dawna nie używany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na immo mam sposób sam miałem problem w swoim :tongue4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciekawe bo nie było kodu usterki po podłączeniu VAG o niskim cisnieniu i swistu po dodaniu gazu zobaczymy czy usterka nie powróci
-
[B5 AJM] Słyszalny, głośny świst turbiny (po zakupie było cicho)
a w końcu jaki masz silnik ?
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
ja bym szukał w błędu czujniku
-
[B5 AFN] do 2000 -2500 obr. idzie jak burza a potem opada z sił
szczerze to nie trzeba być mechanikiem ani matematykiem bo przewody podcisnienia w AFN -ie to żadna filozofia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
smiem watpic sam mmiales takowe problemy no i racja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej wszystkim widziałem logi i odpowiedzi Porter musisz wystartować na os w sobote żeby kiery w suszarce rozruszać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no za to u was w takiej frekwencji to juz full :polew:
-
[B5 ADR] Problem z głośnym hamulcem przednim
to raczej wina klocków
-
[B5 AEB] Pytanie o tuning
wydaje mi sie że info masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8168.0.html;highlight=czym+r%F3%BFni+si%EA
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to super szkoda że nie moglem tam być w Portera jest silnik AWX
-
[B5 AWT] Wymiana popychaczy bez demontażu paska rozrządu (klekotanie zaworów)
trzeba rozrząd demontować
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkim i jak po spocie ilu was było ? bo pogoda nie za bardzo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie nie bedzie mam robote
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmm albo tak :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
martin A4 myślałeś na moją propozycją
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
może być termostat lub czujnik temp nie za dobry zamontowałeś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty ale do kogo pijesz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
avant to avant
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
forum odżyje dwa dni przed spotem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to spoko mnie moze nie byc ale miejsce parkingowe bedzie dla Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany a co sie dzieje z M@rk juz dawno sie nie odzywał ?