Treść opublikowana przez bar.mag
-
[B6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje
ja mam podobny problem tylko u mnie plecy grzeja a"d*pa zimna"i mysle ze to raczej mata sie zjarala bo nagle doslownie az parzyla po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu juz nie dziala. Chyba trzeba fotel rozpruc?
-
[ALL B7] cofanie licznika
niestety ksiazke moge wywalic napewno nie jest od niuni co do przebiegu to kupilem z 118tys w polowie roku a w notatce w styczniu miala 180tys na szczescie nic powaznego w histori nie wyszlo do samego konca byla serwisowana bez powazniejszych napraw silnik poza"trzesieniem na jalowym"jest ok
-
[ALL B7] cofanie licznika
bylem dzisiaj w serwisie i po VIN-e dostalem cala historie auta
-
[ALL B7] cofanie licznika
bo kluje mnie to w oczy,chce zeby licznik mial tyle ile faktycznie niunia ma
-
[ALL B7] cofanie licznika
kurfa cofanie to rozumiem ze za odplata ale dobicie powinno byc gratis
-
[ALL B7] cofanie licznika
Wlasnie sie dowiedzalem ze moja niunia ma troszke wiecej tys najechane niz wskazuje na to licznik :angry:w zwiazku z tym mam pytanie czy przy pomocy VAG-a moge"dobic"kilka tysi zeby byl faktyczny przebieg? Pozdrawiam!!!
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
701
-
[B7 BDG] Trzęsie na jałowym
TOMEKS32 jak tam Twoja furka,kiedy odbierasz?
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/11936/Hymn_USA_w_bardzo_niespotykanej_aranzacji_
-
[ALL B7] stalowki(PILNE!!!)
spoko. :)fele kupione jutro naciagam opony.Dzieki za podpowiedz!!!!!! pozdrawiam
-
[ALL B7] stalowki(PILNE!!!)
kurcze!sila dwoch na jednego?zawsze trzeba znalesc winnego
-
[ALL B7] stalowki(PILNE!!!)
mam okazje kupic 4sztuki funkielowki za 100euro wiec jutro je wezme. Jak nie beda pasowac to spuszcze YELO-wi :bicz3:
-
[ALL B7] stalowki(PILNE!!!)
właśnie o to ET sie rozchodzi.W książce jest nota ze do 16" jest ET42,wiec sam nie wiem.
-
[ALL B7] stalowki(PILNE!!!)
mam pytanie czy felgi o rozmiarze 5x112 16" 7J ET39 beda pasowaly do b7 2.5tdi czy bedzie tarlo
-
[B7 BDG] Trzęsie na jałowym
chlopaki a jakie moga byc konsekwence "olania" tej usterki(z holandi mam kawal do kolego ROGALA lub PIOTRUSIA)i na razie naprawa jest nie mozliwa.dodam ze do tej pory tankowale na SHELU i silnikiem strasznie telepalo teraz juz trzy baki zalalem na totalu i jakby telepie ale mniej :)pozd
-
[ALL B7] Zabezpieczenie mechaniczne skrzyni biegów
witam ja tez sie nad tym zastanawialem(wymog AC warta)ale szkoda mi bylo niszczyc wnetrze i w koncu zalozylem alarm plus drogi imobilajzer.Zlodziej jak bedzie chcial to i tak buchnie fure,zadna blokada nie da Ci 100% zabezpiecznia chodzi oto zeby nie bylo za latwo bo jak auto wyje dlugi czas a zlodziej nie ma pomyslu co z tym zrobic to pewnie odpusci!!!pozd
-
[ALL] Nie chcial odpalic
to sie zdarzylo po pracy takze auto stalo jakies 8h.dzisiaj odpalil bez problemu jak i rano tak i po pracy.Bylem w serwisie w holandi,sprawdzali auto i zadnych bledow nie bylo tylko po wymianie rozrzadu kat wtrysku powinien byc na 2stopnie a jest na okolo 3 doradzili mi zeby wrocic do goscia ktory robil rozrzad co by ustawil tak jakma byc i bedzie po sprawie.
-
[ALL] Nie chcial odpalic
Wlasnie zapala sie normalnie tak jak rano,dzisiaj mielismy jakies 18stopni w dzien w holandi wiec to nie tak jak u Ciebie Rozrosznik kreci pozadnie wiec on tez odpada,co do swiec to niewiem mam auto od 5tys kilometrow i byly wymnieniane jakies 40tys temu tak jest w ksiazce.Paliwa zawsze mam wystarczajaco w baku chyba nigdy mi sie niezapalila rezerwa. Zdazylo mi sie to dopiero drugi raz zobaczymy jak bedzie.
-
[ALL] Nie chcial odpalic
witam dzis po pracy moj BDG nie chcial odpalic to juz drogi raz mi sie zdazylo po drugim kreceniu zaskoczyl a w lusterku zauwazylem siwa chmurke . Panowie co moze byc przyczyna?Dodam ze z rana pali na dotyk i bez chmurek tylko jak go pogonie na trasie to przy wciskaniu troszke zadymi(na czARNO)ale to chyba norma w tych silnikach.pozdrawiam!!!
-
[B7 BDG] Trzęsie na jałowym
Chlopaki wiemy cos wiecej w temacie czy nadal nikt nie poradzi nic na to"telepanie"
-
[ALL B5] PILNE. Proszę o pomoc.
Dokladnie tak jak Snap napisal
-
[ALL B5] PILNE. Proszę o pomoc.
czerwony do czerwonego(+zolty od radia)
-
[ALL] wtryski
Chopaki mam maly(mam nadzieje ze maly)problemik w moim V6 piec wtryskow jest suchych jeden jest"mokry". Sprwadzalem czy sruba na nim jest dokrecona i jest. Czy jest tam jakies uszczelnieniena na polaczeniu z pokrtwa ,moze ta uszczelka jest walnieta? Co myslicie o tym? pozd
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
"prawie jak moja tylko mam ciemne szybki" prawie robi wielka roznice 2.5tdi Dzieki za pozytywy po przerobkach(juz wkrotce)beda nowe fotki
-
[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera
Dzieki AndyN za gratulki