Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AGB] VIAGRA
najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: szybciej to eSe odbierzesz niz on naprawi auto :gwizdanie: btw, jego fura zasuwa konkretnie, jak sie przejedziesz, to stwierdzisz, ze Twoja eSa nie jedzie. No pewnie tak ale bez przesady...przyjadę na zimówkach Tylko nieszczelność znajdę
-
[B5 AGB] VIAGRA
z pelnym ekwipunkiem pewnie ledwo wysokie 13 będzie jezdzic - woze ladne pare kilo dodatkowego audio ze sobą juz wczoraj ustalilismy, że 13,17 to poziek pojechał bez fotela, kanapy, koła zapasowego i na 16" Zobaczy się... jak na wiosne dalej będzie czarna, to zrobię tak, żeby 13.17 złamać. Bo 13.2 to s4 b8 jezdzi... a no i CoLo - do Twojej FP-ki to nie mam co stawać ani ja ani siwek.... Enooo bez przesady...aż takich różnic to raczej nie ma... Siwek był szybki i było by pewne porównanie. Zresztą nie oto chodzi żeby cały czas wygrywać, ma być FUN i zobaczenie jakie są różnice aut bo tylko w pojedynku widać co i jak.
-
[B5 AGB] VIAGRA
aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość nowy wlasciciel probuje sprzedac ale mu nie wychodzi jak ma sprzedać skoro wstawia fotki z ogłoszenia Poźka a trzeba przyznać że Poziek fotografem nie jest nawet myślałem, jak by to tak kupić, wstawić tam np. 2871r :gwizdanie: Bez zakucia ? szkoda turbo
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT Aaaaa to zmienia postać rzeczy To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI podobno nie jedzie :> Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę moim zdaniem, wciągniesz go dolotem :> oj tam oj tam Ma być FUN na mnie też są silniejsi :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:46_________________________________________________ jako rodzony krzyżak nie mam zaufania do krawaciarzy :naughty: :naughty: najszybszy jest siwek Poźka :naughty: :naughty: Cicho cicho bo się wyda
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT Aaaaa to zmienia postać rzeczy To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI podobno nie jedzie :> Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT Aaaaa to zmienia postać rzeczy To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nie będziemy mu zaśmiecać wątku Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? Nie to że źle czy cuś
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
GTO Sam soft ?
-
[B5 AEB] Lewa półoś....z czego podejdzie ?
Witam, Z jakiego silnika podejdzie lewa półoś do AEB Q 95r ? Tylko konkretne odpowiedzi a nie domysły. Ma pasować na 1000% W ETKA jest tyle nr że niech ich ch*j zastrzeli Czy one faktycznie się różnią tylko numerem czy fizycznie też ? Pozdr i liczę na szybką odpowiedź
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Zalezy ktore evo
-
[B6 AKE] Podpora wału - jakiś "zamiennik" ?
Jaki koszt i gdzie ?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
np taki http://www.topendpower.pl/p/pl/fmcl007p/zaw%C3%B3r++bov+recyrkulacyjny+forge+vw+1-8t++renault+clio++ford+focus+rs.html
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Nie chodzi o $ tylko chodzi o masę, którą czuć przy 3 biegu wzwyż... Jakiś strzał z NX by się przydał
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
to napewno :gwizdanie: No i pewnie mniej awaryjnie...
-
[B6 AKE] Podpora wału - jakiś "zamiennik" ?
Pasowała idealnie ta podpora ? Bo jest jeszcze taka http://moto.allegro.pl/podpora-walu-audi-a4-quattro-nowa-warszawa-i1223771584.html średnica ta sama a rozstaw śrub 15,5-16,5cm. Bo otwory są owalne... Na tej twojej nie było może napisane coś jakiej firmy jest łożysko ?
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
A nie lepiej spróbować dorwać takiego 3.0tdi i poganiać się z nim ?
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Potwierdzam, muszę powiedzieć że przeciąg robi niezły. Szacuneczek Panie szacuneczek.... Nie przesadzaj...nie ma az takiej rewelacji...Ale DZIEKI Zrobisz sprzeglo i bede mial pozamiatane
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
ładne autko ! Rezaj rezaj i pokaż co to maleństwo potrafi Pamiętaj...tylko turbo twinscroll
-
[B5 AGB] VIAGRA
Dawaj dawaj bo podobno masz dobrze chipniete te 1.6 Bym zobaczyl jak to chodzi bo z jednego filmiku jak widzialem jedzie jak moje
-
[B5 AGB] VIAGRA
PatLove w końcu sprzedał autko. Graty niech Ci długooo służy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Na to licze... Nie ma nic bardziej mobilizujacego jak jakies padlo zostawia cie w tyle
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Eeee tam nie przesadzaj U siebie musisz dokoksowac troche bo jednak masa zabija... Wlozysz k04 i bedzie gitara
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Trzeba bedzie jakos Cie zmusic zebys rezal
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Coz skoro i tak bedziesz robil wydech to wywal ten srodkowy...moze bedzie OK
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A no fakt...caly czas zapominam Link ktory podales obrazuje co sie dzieje na zewnatrz a ja nie mowilem ze bedzie zle Moge sie mylic ale jak wywalisz srodkowy moze sie pojawic buczenie w srodku auta. Ja jezdzilem u siebie w takim setupie i mi to nie pasowalo...nie ktorym nie przeszkadza :gwizdanie: