Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AGB] VIAGRA
Taką fele ROTA w złotawym kolorze mam w NFSie na czarnym EVO Wygląda kozak
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Może dodacie jeszcze na którym biegu były robione pomiary ?
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Ty chyba za mały silnik masz. Możliwe :gwizdanie: Wiesz auto nawet jedzie ale tak nie dokońca jak bym chciał Chyba jakieś duuużo większe turbo by się przydało i jakieś 450KM
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Te moje kucyki to starczyły na ok miesiąc Masa robi swoje...
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Colo nie wszystkich moze stac na kupno GTRS od razu. Co prawda te hybrydy to mnie tez nie przekonuja ale jak ktos chce to czemu nie. Ale jak sie rozleci hybryda to koszta ida do gory Kolektor wydechowy ci nie potrzebyny. Na tej hybrydzie to nie licz ze zrobisz wiecej jak 230 Skoro planuje iść wyżej to jaki jest sens ładować tą hybrydę a później się zdziwić ? Colo nie wszystkich moze stac na kupno GTRS od razu. Co prawda te hybrydy to mnie tez nie przekonuja ale jak ktos chce to czemu nie. Ale jak sie rozleci hybryda to koszta ida do gory Kolektor wydechowy ci nie potrzebyny. Na tej hybrydzie to nie licz ze zrobisz wiecej jak 230 Skoro planuje iść wyżej to jaki jest sens ładować tą hybrydę a później się zdziwić ? Hybrydę będę zakładał ponieważ praktycznie nic mnie nie kosztowała w innym przypadku nawet bym jej nie zakładał, co do wyników po strojeniu tego wszystkiego też nie podejrzewam że się zawiodę bo nie mam konkretnych wymagań. Cały ten mały projekt traktuję bardziej jako pewną naukę i zdobycie pewnego doświadczenia na własnej skórze. Większą turbinę ( GTRS-a ) założę jeżeli się rozpadnie ta hybryda lub po strojeniu wszystkiego okaże się że nie wyszło nawet 210Ps Spoko loko ale pewnie szybko stwierdzisz, że powiedzmy 230ps to mało Aaaa zapomniałem dodać...Powodzonka i założ temat jak zrobisz autko
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
teraz na kredyt wszytko dają
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Colo nie wszystkich moze stac na kupno GTRS od razu. Co prawda te hybrydy to mnie tez nie przekonuja ale jak ktos chce to czemu nie. Ale jak sie rozleci hybryda to koszta ida do gory Kolektor wydechowy ci nie potrzebyny. Na tej hybrydzie to nie licz ze zrobisz wiecej jak 230 Skoro planuje iść wyżej to jaki jest sens ładować tą hybrydę a później się zdziwić ?
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Duży bład... Odrazu zapodaj GTRS jak już... Sprzedaj tą hybrydę...
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
A czy w ogóle jest sens pchać kasę w kolektor przy k04 ? ile na tym ugra KM ? Ktoś to sprawdzał ?
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
od czego przepustnica ???? jakaś Scania ??? AWT mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty Jak narazie w 1.8T sprawuje sie wyśmienicie 1.8T to przeszlosc w twoim przypadku wiec... Pozatym 2.7bit tez bedziesz chcial zmierzyc na LPG ?
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Taaaa z samym ecu i przepustnica to napewno Bez takich Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
ATP z ostatniej serii podobno nie pekaja...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
ME 7.5 Ooo nieee....seria nigdy Chce miec lepiej wystrojone auto, to raz. A dwa to ECU bedzie juz gotowe na wieksze turbo w przyszlosci...jak $ pozwoli
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
<a href="http://picasaweb.google.com/lh/photo/5PiaKx3qvCU02KZMhHi71Q?feat=embedwebsite"><img src="http://lh3.ggpht.com/_g_jkIjrDNOA/TMGlYz_KKCI/AAAAAAAAAVI/tLDrCgnKiLE/s400/P221010_16.30.JPG" /></a><a href="http://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=113499513562651150519&target=ALBUM&id=5469762796808158913&feat=embedwebsite"></a> Przyszły nowe graciki
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :> NOSB powiedzial ze mnie nie lubi i mi nie zalozy, zebym sie walil na cyce i jeszcze cos tak gadal... jak zawsze bezposredni
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :>
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak na serie 250KM wyszlo swietnie... Oby mod sie udal, powodzonka
-
[ALL B5] Kupno felg 17"
w Twoim sztruclu kazda sie wygnie Oj tam...szukam wlasnie takiej pancernej Ma sie nie wyginac
-
[ALL B5] Kupno felg 17"
Dobra to ja się podepne pod temacik. Jakie Felusie 17 nie gna sie jak glupie ? OZ, ori S4...co jeszcze ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
esa chyba poniżej 1500kg :> Ojjj zdziwisz się Moja 1450kg Jest temat na SR gdzie kilka osób ważyło eSy...
-
Spotkania na drodze
Tak jest klubowa klubowa i pierwszy raz taką widziałem No i silniczek się zgadza
-
Spotkania na drodze
Dziś na Bródnie brązowa ? b5 na WJ.... pod podgrodziem na krasnobrodzkiej. Ktoś Ty ? Pozdr
-
[B5 AGB] VIAGRA
Hehe no właśnie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Gratuluje auta Tylko te fotele za ciężkie Rozumiem że jakieś plany na k04 będą aby auto zaczęło jeździć ?