Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
Sorrka Panowie...Ale moim zdaniem nie warto nawet grosza wykladac na k03s/04.... Starczy Wam to na ile ? miesiac/dwa ? Idzcie ciut grubiej a zobaczycie, ze nie pozalujecie np gt28rs/moze jakies eliminatory...Tyle ode mnie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Żeby on sam to wiedział
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kurfa Rysiek to wszystko potrafi ku***a śmiejcie się, śmiejcie... w 1.8T też nikt nie wierzył że pali ok 10 lpg. Kolkov sam był w szoku jak wróciliśmy kiedyś z Łodzi. Jemu zresztą teraz też tyle pali mi 10 lpg po trasie wciągnie :gwizdanie: Mi przy spokojnej też
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Najlepszego ziom Niech MOC bedzie z toba
-
Dobrzy chiptunerzy
Dodaj jeszcze GTO - http://digitun.pl/
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
bedzie KOX
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Paweł za***iście umie zmyślnie poprzestwiać rzeczy pod maską. Czyli katy lecą? To niech przestawi mi kompresor klimy FLY, zrob koniecznie logi temp dolotu przed i po
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia z pracy na Targówku
-
ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania
Skad Ja to znam Ja nawet pompe kupilem :gwizdanie:
-
ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania
Jak juz sam powiedziales to pytanie jest retoryczne
-
[B5 AEB] Wysokie spalanie 18/100
dziekuje a co znalazlem ..... CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY G62 Bardzo często "padający" element, zlokalizowany w tylnej części głowicy. Czujnik ten w samochodach do 2002 roku był czarny - zamienniki są przeważnie koloru zielonego. Objawy uszkodzenia to gwałtownie zmieniająca się wartość temperatury silnika wyświetlana na zegarach (wskaźnik w jednej chwili przeskakuje z wartości 90 do wartości 50 stopni lub podaje przez dłuższy bez zmian czas wartość 70stopni). Pomiar temperatury znajduje się w grupie 001, 004, 006, a także 011 kanału silnika. Wymiana czujnika jest mało skomplikowana. Więcej informacji + instrukcja wymiany: Błąd 00515 (G40), 16500 (G62), 16486 (G70) Brak mocy i co o tym myslicie ? dokladnie takie objawy mam jak tutaj ktos opisuje. i odrazu mam prosbe i podejrzewam ze gdzies to na pewno jest na forum ale czasss.... przepraszam za lenistwo ale czytam ciagle o tym czujniku i szukam w nim winy .... dajmy na to ze jest uszkodzony, zawsze wyskakuje blad ze jest uszkodzony ? bo ja przed chwila sprawdzielm vagiem silnik i 0 bledow i teraz czy to to czy cos innego ... i jak sprawdzic jaka jest temp. tak naprawde plynu jakos byl kanal bodajze 49 chyba ale gdzie jak w vagu wpisac to to nie mam pojecia ;( nigdy tego nie robilem pierwszy raz zawsze jest najgorszy mam vag-com-a "VCDS-Lite" i polskiego vaga 4,9 Nie na VAGU tylko na klimatroniku. Przytrzymaj strzalke do gory + obieg zamkniety. + i - temperatury ustawiasz ktory kanal ma wyswietlic. Ustawiasz i naciskasz obieg zamkniety
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
A co chcesz...Ja nie chcacy mam srebrne i nawet juz o nich zapomnialem, ze tam sa Bierz zielone
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
Sie tego narobilo
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
nie działa link A mi dziala :rolleyes:
-
[B5 AEB] Wysokie spalanie 18/100
To Ci powinno pomoc, co prawda ADR ale chyba bloki te same http://www.a4-klub.pl/smf/adr_lambda_analiza_logow-t16722.0.html
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183371.0 moze ktos zainteresowany ??
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Wyglada git na tej feli 18 robi robote a w szczegolnosci letnie oponki w zimie :> :> :>
-
Pompa paliwa Bosch 040 za 180zł?
no wlasnie
-
Pompa paliwa Bosch 040 za 180zł?
A jak by sie okazala ze jednak chinczyk i chcialbys na niej pocisnac ? Koszta mogly by sie powiekszyc...
-
Pompa paliwa Bosch 040 za 180zł?
I dobrze zrobiłeś bo tamto to mega podejrzane
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Mysle ze to nic nie da...albo tak niewiele ze nie warto (takie moje przeczucie nie poparte testami :gwizdanie:) P.S. mowie o owinieciu kolektora ssacego
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
stary...turbo z E9 10,5 hot side i jest przekozak Czyli cos jak moje
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Moim zdaniem spokojnie do jazdy na codzien 2871r Tylko kazdy robi jak uwaza i czego oczekuje
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Ja bym szedl w 2871
- [ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???