Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: szybciej to eSe odbierzesz niz on naprawi auto :gwizdanie: btw, jego fura zasuwa konkretnie, jak sie przejedziesz, to stwierdzisz, ze Twoja eSa nie jedzie. No pewnie tak ale bez przesady...przyjadę na zimówkach Tylko nieszczelność znajdę
  2. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z pelnym ekwipunkiem pewnie ledwo wysokie 13 będzie jezdzic - woze ladne pare kilo dodatkowego audio ze sobą juz wczoraj ustalilismy, że 13,17 to poziek pojechał bez fotela, kanapy, koła zapasowego i na 16" Zobaczy się... jak na wiosne dalej będzie czarna, to zrobię tak, żeby 13.17 złamać. Bo 13.2 to s4 b8 jezdzi... a no i CoLo - do Twojej FP-ki to nie mam co stawać ani ja ani siwek.... Enooo bez przesady...aż takich różnic to raczej nie ma... Siwek był szybki i było by pewne porównanie. Zresztą nie oto chodzi żeby cały czas wygrywać, ma być FUN i zobaczenie jakie są różnice aut bo tylko w pojedynku widać co i jak.
  3. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość nowy wlasciciel probuje sprzedac ale mu nie wychodzi jak ma sprzedać skoro wstawia fotki z ogłoszenia Poźka a trzeba przyznać że Poziek fotografem nie jest nawet myślałem, jak by to tak kupić, wstawić tam np. 2871r :gwizdanie: Bez zakucia ? szkoda turbo
  4. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT Aaaaa to zmienia postać rzeczy To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI podobno nie jedzie :> Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę moim zdaniem, wciągniesz go dolotem :> oj tam oj tam Ma być FUN na mnie też są silniejsi :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:46_________________________________________________ jako rodzony krzyżak nie mam zaufania do krawaciarzy :naughty: :naughty: najszybszy jest siwek Poźka :naughty: :naughty: Cicho cicho bo się wyda
  5. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT Aaaaa to zmienia postać rzeczy To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI podobno nie jedzie :> Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę
  6. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT Aaaaa to zmienia postać rzeczy To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI
  7. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie będziemy mu zaśmiecać wątku Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? Nie to że źle czy cuś
  8. Witam, Z jakiego silnika podejdzie lewa półoś do AEB Q 95r ? Tylko konkretne odpowiedzi a nie domysły. Ma pasować na 1000% W ETKA jest tyle nr że niech ich ch*j zastrzeli Czy one faktycznie się różnią tylko numerem czy fizycznie też ? Pozdr i liczę na szybką odpowiedź
  9. Jaki koszt i gdzie ?
  10. np taki http://www.topendpower.pl/p/pl/fmcl007p/zaw%C3%B3r++bov+recyrkulacyjny+forge+vw+1-8t++renault+clio++ford+focus+rs.html
  11. Nie chodzi o $ tylko chodzi o masę, którą czuć przy 3 biegu wzwyż... Jakiś strzał z NX by się przydał
  12. CoLo odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    to napewno :gwizdanie: No i pewnie mniej awaryjnie...
  13. Pasowała idealnie ta podpora ? Bo jest jeszcze taka http://moto.allegro.pl/podpora-walu-audi-a4-quattro-nowa-warszawa-i1223771584.html średnica ta sama a rozstaw śrub 15,5-16,5cm. Bo otwory są owalne... Na tej twojej nie było może napisane coś jakiej firmy jest łożysko ?
  14. A nie lepiej spróbować dorwać takiego 3.0tdi i poganiać się z nim ?
  15. Potwierdzam, muszę powiedzieć że przeciąg robi niezły. Szacuneczek Panie szacuneczek.... Nie przesadzaj...nie ma az takiej rewelacji...Ale DZIEKI Zrobisz sprzeglo i bede mial pozamiatane
  16. CoLo odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    ładne autko ! Rezaj rezaj i pokaż co to maleństwo potrafi Pamiętaj...tylko turbo twinscroll
  17. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dawaj dawaj bo podobno masz dobrze chipniete te 1.6 Bym zobaczyl jak to chodzi bo z jednego filmiku jak widzialem jedzie jak moje
  18. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    PatLove w końcu sprzedał autko. Graty niech Ci długooo służy
  19. Na to licze... Nie ma nic bardziej mobilizujacego jak jakies padlo zostawia cie w tyle
  20. Eeee tam nie przesadzaj U siebie musisz dokoksowac troche bo jednak masa zabija... Wlozysz k04 i bedzie gitara
  21. Trzeba bedzie jakos Cie zmusic zebys rezal
  22. Coz skoro i tak bedziesz robil wydech to wywal ten srodkowy...moze bedzie OK
  23. A no fakt...caly czas zapominam Link ktory podales obrazuje co sie dzieje na zewnatrz a ja nie mowilem ze bedzie zle Moge sie mylic ale jak wywalisz srodkowy moze sie pojawic buczenie w srodku auta. Ja jezdzilem u siebie w takim setupie i mi to nie pasowalo...nie ktorym nie przeszkadza :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.