Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. 2871, chociaz nie wiem jak dokladnie te tfsi reaguja na 28rs
  2. A jaka moc chcesz osiagnac ?
  3. Nie rozumiem jak przy 2L 2871r moze pozno wstawac jak w 1.8 jakos daje rade...
  4. podejdzie podejdzie - trochę trzeba się pobawić, ale podchodzi. Wolałbym coś większego niż GT28RS.. jesteś pewny że podejdzie http://www.goapr.com/products/turbo_long_20t_fsi_k04.html [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________ Tylko kiedy to będzie wstawać Co sie przejmujesz...zapomnisz o wstawaniu jak juz to zrobi...taki bedzie przeciag
  5. Masz 2L pojemnosci...bierz GT30 jak sie zmiesci
  6. A ile u niego FMIC...moze byc na PW
  7. Szkoda...zawsze pare kucykow by doszlo...
  8. Pb95 tylko tam jest ? ooo matyldo...
  9. No ładnie to to wstaje... Czekamy na lepszy wynik koncowy Jak spalanko ?
  10. GTO - digitun.pl Minus taki ze kawalek do niego jest
  11. Fakt...lekkie mody duze przyrosty :good:
  12. Na razie nic konkretnego...jakieś poprawki niedociągnięć Zastanawiam się czy dać skrzynie od 2.8 bo ma ciut dłuższe przełożenia ale nie wiem czy przypadkiem trochę na osiągach nie stracę
  13. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moskal, doszla paczuszka ?
  14. Tloki zostaja seryjne ? Czyli podobnie idziemy na przyszly sezon
  15. W jaka moc celujesz, ze odprezasz uszczelka ? Jakie beda tloki ?
  16. Dziex EDIT: Dobra sprawdzilem. Faktycznie FIS pokazuje spalone zarowki z przodu ale tylko mijania. Pozdro
  17. Mam ORI FIS taki jak piszesz i pokazuje spalona zarowke ale w tylnich swiatlach. Hmm moze dlatego, ze ktos wczesniej pozmienial lampy na Angel srays i cos wymodzil zeby nie pokazywalo Może po zmianie lamp miałes ingerencje w elektryke i został pominięty czujnik niewiem nic mi innego do głowy nie przychodzi Ciekawe gdzie jest czujnik
  18. Mam ORI FIS taki jak piszesz i pokazuje spalona zarowke ale w tylnich swiatlach. Hmm moze dlatego, ze ktos wczesniej pozmienial lampy na Angel srays i cos wymodzil zeby nie pokazywalo
  19. u mnie wyskakuje Zaraz zaraz, B5 wyswietla spalone zarowki ale chyba TYLKO tylnie
  20. Moze kiedys byl inny ? Kazdy niech leje co uwaza...
  21. Jak już to ORI a nie FEBI. Też dolałem Febi jak mi płyn uciekał i nie narzekam Dolales a nie wymieniles Ja i jeszcze pare osob mamy zle wspomnienia z tym plynem i osobiscie nie bede go polecal
  22. taaak, a slyszales o czerwonym ale mineralnym ?
  23. Jak już to ORI a nie FEBI.
  24. A to jak była w BEXie to fakt Mój błąd... Dlatego napisałem, że łapy nie dam sobie uciąć za to info
  25. Gdzieś było takie porównanie ale już nie pamiętam gdzie... 073 ma CHYBA ciut większy wirnik ale łapy nie dam sobie uciąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.