Treść opublikowana przez CoLo
-
Polecane opony letnie
ja jezdze na n8000 225/45/17... za ta kase to naprawde spoko oponki... jedyne co to troche chyba szybko abs potrafi sie zalaczyc albo mi sie wydaje.... ja tam polecam jesli chcesz miec cos w miare dobrego za mala kase.
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
ostatnio było ośka: 110 z AFR 90 bez AFRu 4x4: 150 z AFR 130 bez przy min 20 autach moze da rade to samo albo lepiej
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Nie wiem jeszcze...ale wierz mi, bedzie nas wiecej bo temat bedzie tez na SR
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 masz tarcze 288,więc tu może być problem,bo wszystko trzeba by przekładać... 288 ? poprawiłem już 228 :gwizdanie: No ja tez mialem 228mm sprzeglo i taki swap pozwala miec tarcze 240mm Sachs racing podobno bardzo fajne sprzegla tylko nie tanie...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 masz tarcze 288,więc tu może być problem,bo wszystko trzeba by przekładać... 288 ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jednomas z audi 80 i docisk + tarcza z r5 240mm...wzmocnione u radzika i teraz zero problemow ze slizganiem na organiku. mozna strzelac z ilu rpm sie chce i sie nie slizga...nawet jak jest jeszcze ktos w aucie. musze przetestowac w 3 osoby czy tez tak bedzie kleic
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ciekawe czy do B6 1.8T podeszlo by rozwiazanie to co jest u mnie
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Nie reklamuje ECU tylko tam bedziemy kminic pomiary bo maja jedna z najlepszych hamowni. A niech se maja te homologacje, moze sobie kazdy tam pojechac. My bedziemy robic grupowe w ECU i tyle... A co stawiasz hamowanie ? to pojade do jednej i drugiej jak chcesz sobie sprawdzic... Mam pomiar dynometem a chce miec wynik z hamowni, ktora pokazuje co auto ma.
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
tia...
-
[ALL] Grupowe hamowanie śląsk
Sorry ale jestes kolega wlasciciela czy jak ? bo wszedzie reklamujesz ta hamownie INERCYJNA, ktora nie wiadomo co pokaze... Chyba wystarczajaco reklamy....RIGHT ? Sorry za OT
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Daj spokoj, to inercyjna hamownia Nie ma co porownywac, zostaje ECU...
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
A co to za hamownia ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
a ile teraz miales ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
szczegół, ważniejsze było chłodzenie bo pod maską temperatury że można kiełbaski smażyć nie no jasna sprawa ale ten grill w twoim przypadku to nie szczegol... poprostu ten nie pasuje
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
grill rs4....bo ten to nie wyglada
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
otwory musisz wiercic, tak samo jak ja bo dajesz taki sam setup procz wzmocnienia docisku i tarczy zbrojonej. wywazac chyba nie ale dobrze by bylo przedzwonic do kogos kto sie zajmuje sprzeglami i zapytac. no chyba, ze ktos potwierdzi to na 100% z klubu ?
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
pisałem kiedyś do nich bo w zeszłym roku robili dynoday ale sie nie odezwali. jak bedziesz coś wiedział to dawaj znać bo jestem chętny bo sie do nich nie pisze tylko dzwoni dla nich nie ma problemu zeby zrobic dynoday z tego co mi powiedzieli takze cos sie zorganizuje ale najpierw auto do porzadku trzeba doprowadzic :gwizdanie: pamietam o tobie, pamietam i wiedzialem, ze bedziesz chetny
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
dlatego wlasnie ECU lepsze cena to nie wszystko...
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Kreator ? Lepiej ECU PERFORMANCE, normalnie 4x4 200zl. Przy grupowym napewno cos taniej. Gadalem z kolezka z SR i moze cos bedziemy kminic w tej sprawie w nie dlugim czasie
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
takie cos etka pokazuje. ale czy wszystkie 240mm pasuja...nie mam zielonego pojecia :/ http://www.vagcat.com/epc/cat/au/ACOQ/1989/141/49/1442734/ jak sie zarejestrujesz bedziesz mial obrazek ale wystarcza Ci nr czesci. z 7a i bodajze 3b bedzie na 100% pasowac. Jak bedziesz szukal czesci to powiedz, ze szukasz o takich nr zamiennikow to w ktoryms sklepie cos dobiora. Moze zagadaj do TOM77 tylko on jest na urlopie jeszcze tydzien czasu.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Zalezy co chesz dalej z autem robic. bo jak ma przyjac sporo NM to rob to co ja i nie pozalujesz Jak sie bedzie zachowywac docisk z r5 to nie wiem. 240mm tarcza juz daje sporo ale nic wiecej nie moge powiedziec. pozatym GREGORY zna lepiej r5 i moze wie z jakich silnikow idealnie pasuje. ja wiem tylko ze z 7A, np s2 silnik ale i inne r5.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
R5
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
criss... na SR jest kolega uki82. gadales z nim ?
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
No ladnie ladnie na powrocie z "MEGA" spota sie bawicie No z rolki tak pojechac...pieknie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ta suzuka ladna....ale na TT chyba lepiej wyglada