Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
A co mialem brac mniej sprezynek ? Raz zawor sie schowa a raz nie zdarzy ? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
A ile mam zaworów ? :>
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
bierz duze...czytelniejsze
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Szczerze jakos mi nie przeszkadzaja...albo sie przyzwyczailem
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Juz o tym myslalem ale juz troche choinka mi sie robi
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Tak jak Buba napisal, nie ma tam temp tylko boost A pokolei jest: -Cisnienie oleju -EGT -Boost
-
Spotkania na drodze
Dzis wieczorem ok 23 na ul. Kondratowicza, bralem sie z granatowym (chyba ) b7 1.8tfsi 250KM, moze ktos od nas ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Czekamy
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Bylo robic...moglbys sie chwalic papierkiem Graty...kreski mowia, ze milo musi jezdzic
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Dla skrzyni lepiej ze nie ma wiecej Jaki boost ?
-
Spotkania na drodze
Rowniez pozdrawiam Nie wiedzialem jak sie pisze twoj nick wiec zaczekalem az sam naskrobiesz
-
[B5 AGB] VIAGRA
trasa jak najbardziej ok , gorzej w mieście - korkach Ile lyka w miescie ? zalezy jak mocno miasto jest "za***ane" ale trzeba te 16 liczyc Aha. Fakt spora roznica ale w trasie rewelka
-
[B5 AGB] VIAGRA
trasa jak najbardziej ok , gorzej w mieście - korkach Ile lyka w miescie ?
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Kolego poczytaj najpierw o Dynomecie...
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Waga musi byc podana calkowita, wiec wlacznie z osobami, ktore jada...
-
[B5 AGB] VIAGRA
kurz go wręcz uwielbia hehehe tak wlasnie myslalem Taka cena za wyglad
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
A ja czekam na przesylke feli...wiec narazie jest czarna stal + zima Jak przyjda w przyszlym tygodniu odrazu wymianka
-
[B5 AGB] VIAGRA
Niezle. Jak z tym flokiem...nie syfi sie ? kurz go przypadkiem nie lubi ? Zegarki prawie jak u mnie
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Z tego co wiem to zalamania nie czuc ale kreski sa meeegaaa dobre Ze tam wszystko seria to czapki z glow Jakas chyba zdrowa sztuka
-
[INNE] Potrzebuje dowiedziec sie z jakiego silnika jest to kolo zamachowe...dosc pilne
Pozdro
-
[INNE] Potrzebuje dowiedziec sie z jakiego silnika jest to kolo zamachowe...dosc pilne
Nr kola to 026 105 271 H Kolo pochodzi z audi 80. Za wszelka pomoc serdecznie dziekuje Pozdr
-
Spotkania na drodze
O 18 to juz bylem w pracy wiec to nie Ja Pozatym moje blachy to WJ
-
Dobrzy chiptunerzy
Zadzwon do tunerow w twoim rejonie to sie dowiesz...
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
Spoko tylko Ja sie nie znam Udy idąc tym tokiem myślenia, też mogłeś sprzedać swojego, kupić S4 V8 i mieć 300KM w serii, może więcej. Tu chodzi o fun rezania. Niech chłopak robi nawet 250KM w ośce. Focus RS ma 300KM FWD i jeździ (co prawda ze szperą ). Wowo w TT będzie robił 400KM w ośce... Pewien Leon bedzie mial GT35 w ÓŚCE...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
eeee ja nic nie zmieniałem jeżeli chodzi o przepływkę a mam k04.... czy powinienem :mysli: :naughty: :naughty: Zrob loga z przeplywki...bedziesz wiedzial czy jest OK