Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
To takie samo jak ja mam w NM Te dociski i zamachy pakuje się również z powodzeniem do 2.2T powiedziałbym idealny zestaw bo koło jest jedno masowe no i sprzęgło dość mocne bo 240mm tak jak pisałeś A z 5tys raz minimalnie przypalilem...doslownie ulamek sekundy...musze znowu sprawdzic jak chwile pojezdze i dobrze sie ulozy. przy okazji nagram filmik i sprawdze osiagi czy sie nie pogorszyly przez skrzynie
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Tak jak mowie, oba teraz sa wzmocnione o ok 40% i w obecnym pedal sprzegla chodzi ciut ciezej niz w poprzednim setupie. Powiem szczerze, ze zaraz na poczatku bylo ostre dosyc i lapalo mega ale po kilkunastu kilometrach w sumie chodzi jak stare W porownaniu z dwumasem, czuc na postoju delikatne drgania i jak sie przyspiesza z niskich obrotow, tak do 1800-2000rpm.
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
A wiec Panowie. Sprzegielko pasuje. Pedal sprzegla chodzi troche ciezej niz to co mialem (ale nie wiele chociaz oba sa wzmocnione o ok 40%). Ciutke drgania czuc w porownaniu z dwumasem ale za to silnik szybciej sie wkreca na obroty mimo, ze teraz mam dluzsza skrzynie Kolo jednomasowe ktore mam ma nr 026 105 271H. Pasuja chyba tez z innych mocowo 2.0 z tego co pamietam. potrzebne sa krotsze sruby do kola, ASO SKODA 7,30zl/szt w kole trzeba nawiercic nowe otwory na sruby bo maja inny rozstaw. Mi to robil P Radzikowski. Docisk jaki mam jest z silnika 7A z tarcza 240mm. Sprzeglo teraz bieze mega z dolu i jak ktos chce sie pozbyc dwumasa to polecam
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
maly update z filmidlem na str 1 na starym filmiku nie bylo wszystko ok z autem...
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
No to mowie przeciez Jako dupowoz super Ja bym powiedział idealny dupowóz Tak tez moze byc :good:
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
No to mowie przeciez Jako dupowoz super
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Seryjną S4 B8 zjada, więc musi urywać. Licznik tego nie pokazuje
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
I tak d*py nie urwie Ale jako dupowoz super
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Jako dupowoz dobra sprawa. Cos tam jedzie a spalanie widac jakie jest
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
No kreski swietne...ciekawe jak osiagi
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Sie chlopaku musiales tym nabawic co nie miara masz zdrowie
-
[B5 AGB] VIAGRA
Eeeeee, takie rzeczy to już przy 35 się dzieją. Trzeba mieć tylko odpowiednie umiejętności A nawet przy -30 :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale i tak musi przecież malować tył, drzwi itd więc po co dwa razy malować, raz wybrać kolor i będzie git, jak dla mnie to może być i różowe , RS4 i tak zawsze będzie robiło robotę obojętnie w jakim kolorze Eeee tam bedzie skladak na ten sezon Fakt, ze caly czarny nie jest wiec dobrze by bylo jednak pomalowac Zapomnialem o tyle
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
faking najs zla morda jak sie patrzy Z tym zostawieniem czarnego na ten sezon to w sumie nie taki zly pomysl Bedziesz mial wiecej czasu na wybranie koloru....i wiekszy metlik w glowie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
szczegół... dobrze że jest możliwość wyłączenia tego piszczenia podczas włączania zegarów to było dopiero wkurzające :> No jest ale pozniej podczas alarmu tez nie ma dzwieku i to jest lipa. Ja zostawilem dzwiek i jakos sie przyzwyczailem...chyba ze mam kaca No u mnie AG SM PEAK vs EBC GREDDY PROFEC SPEC II zaniza ten pierwszy o 0,1bar...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Na + +...sa bardziej czytelne
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bierz 60mm
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
no ladnie ladnie...ogarniaj ogarniaj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
turbo z s3 do 2.0tfsi wzdluznie ? Napisales, ze to do A4 by szlo ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dorzucić chyba trzeba jeszcze wtryski...a znimi (chyba ?) jest problem w wzdłużnym silniku. Co na to pompa paliwa ? W poprzeczniaku coś tam jest rozkminione ale tam są graty z innych mocniejszych modeli. Ogólnie temat do przemyślenia i przerzuceniu neta
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie zwracam na takie rzeczy uwagi zbytnio A czy przypadkiem pompa nie dostaje napiecia dopiero jak krecisz silnikiem ? nie-wytwarza odpowiednie ciśnienie po przekręceniu klucza,zanim odpalisz auto No to spoko
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie zwracam na takie rzeczy uwagi zbytnio A czy przypadkiem pompa nie dostaje napiecia dopiero jak krecisz silnikiem ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Jakies 50km od Katowic jesli Ci nie przeszkadza http://digitun.pl/
-
Spotkania na drodze
W tym miejscu juz sporo spotow bylo Powiem Ci ze Twoje b5 wyglada bardzo niepozornie :kox: No to bardzo dobrze
-
Spotkania na drodze
No to bylem Ja A bylismy dzisiaj tam po upalac Troszke polatalismy z tymi TeTekami Pozdrawiam Bylo wejsc