Treść opublikowana przez bin85
-
AUX PROBLEM
Sprawdź czy to gniazdo w ogóle jest podłączone do mmi
-
Woda w samochodzie
Problemem okazała się panorama z tym że odpływy są drożne, woda spływa po słupku i po schowku kapie właśnie w miejscu zaznaczonym wyżej na zdjęciu, ale jeszcze nie doszedłem co jest nie tak z tym szyberdachem
- Woda w samochodzie
-
Woda w samochodzie
Cześć, uporałeś się z tym ?
-
Sygnał hamulca ręcznego
Sygnał idzie do modułu komfortu, złącze czarne T12i pin 2, więc nie znajdziesz go przy włączniku świateł
-
Wskaźnik aktualnego biegu gaśnie
Skrzynia pewnie wymieniona na taką o innym kodzie i są różne przełożenia, wskaźnik biegu tak naprawdę "nie wie" w jakim położeniu jest skrzynia, oblicza to na podstawie obrotów silnika w stosunku do prędkości
-
Przeskakiwanie kierownicy przy kręceniu na postoju
Sprawdź krzyżak przy maglu może być zapieczony
-
Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika
To może pochwalicie się jak to w końcu zakodować ?
-
Słaby zasieg domykania/otwierania szyb.
Polecam przeczytać instrukcje obsługi samochodu
-
Wyciek płynu hydraulicznego
Jak gość chce Cie skasować za robotę magla 2500 to zmień mechanika, kup używkę maglownice i po problemie
-
Zasilanie po włączeniu radia
Nie jestem pewnie na 100% ale w B8 niema sygnału remote, a właśnie takie rozwiązany było by najlepsze
-
instalacja sterowania panelu
Co do skrzynie to niestety ale nie orientuje się, jak na razie jeszcze nie miałem do czynienia z automatami
-
Gdzie jest +12V po włączeniu stacyjki ???
W mmi też prawdopodobnie nie znajdziesz takiego zasilania ponieważ informacja o tym że kluczyk jest tylko włożony jest przesyłana po magistrali CAN Trzeba by na schematy zobaczyć bo może z samej stacyjki coś by się dało wyciągnąć
-
instalacja sterowania panelu
Raczej nie, a po co w ogóle chciałeś tak robić ?
-
instalacja sterowania panelu
Panel sterowania niema oddzielnego przewodu który odpowiada za podświetlanie Złącze 16-stykowe -T16c- Wszystkie styki są połączone ze sterownikiem przedniej jednostki wskazań i obsługi informacji -J523-. 6 - Wzbudzanie 7 - Zasilanie napięciowe 8 - Masa 13 - Res HU 14 - Res BT 15 - Wejście 16 - Wyjście
-
Gdzie jest +12V po włączeniu stacyjki ???
No... wciśnij kluczyk nie naciskając sprzęgła
-
Gdzie jest +12V po włączeniu stacyjki ???
1. Jeżeli wszytko działa to na pewno napięcie na zacisku 15 musi być 2. Jest na pewno pod kierownicą 3. Wszystkie B8 nie mają tradycyjnej stacyjki, samo włożenie kluczyka do stacyjki nie spowoduje pojawienia się napięcia na zacisku 15, bo jest to zacisk na którym jest napięcie "po zapłonie", więc trzeba wcisnąć kluczyk Reasumując po prostu źle zinterpretowałeś kiedy ma być zasilany zacisk 15
-
Gdzie jest +12V po włączeniu stacyjki ???
Do sprawdzenia przekaźnik zasilania napięciowego zacisku 15 - j329, jest pod kierownicą Jeżeli niema napięcia na zacisku 15 to najprawdopodobniej "nie łapie" ten właśnie przekaźnik
-
Demontaż miski oleju CAGA
Poniżej instrukcja vw-wi___rl_A.pl-PL.A00.5A40.13.wi__63061182.xml_xsl=3.pdf
-
Ciągłe zasilanie w złączu diagnostycznym
Kabel zasila się z pinu 16 czyli działa bez kluczyka i tak ma być.
-
Jakie napięcie na kostce ternostatu
Na pinie 1 powinno być +12V po stacyjce, natomiast drugi pin to sterowanie z ECU i jest to sygnał PWM więc pomiar multimetrem mija się z celem. Jeżeli niema napięcia +12V sprawdź bezpieczniki
-
Pedał gazu Audi A4 B8
-
Czujnik ciśnienia, wiązka, problem
Poniżej schemat czujnika
-
ŁOŻYSKO KOŁA Z ABS? FEBI 30271
Tak, w łożysku jest pierścień magnetyczny dla czujnika ABS, może przy wymianie łożyska uszkodziłeś czujnik.
-
Tablica wskaźników (kontrolek)
W b8 niema kontrolki oleju, komunikat o niskim poziomie lub braku ciśnienia oleju wyświetlany jest na fisie (wyświetlaczu zegarów)