Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Nigdy mi sie chlapacze nie podobaly :neutral: auto z tym bardzo staro wyglada...AUDI i chapacze to nie pasuje :neutral: noo lae to juz kwestia gustu :smile:
  2. nie ma takiej potrzeby zeby wymieniac fotele bo sa w bardzo dobrym stanie :smile: a pokrowce i tak nie dlugo sciagam
  3. mam zalozone pokrowce bo po co mam niszczyc orginalne poszycie foteli :smile: jak bede sprzedawal to beda idealne nic nie przetarte a koloro dobieralem pod auto akurat na te wypadly
  4. Ladne autko tylko tylnie chlapacze beeeee :neutral: ale tak poza tym okk :smile:
  5. MURZYN DZIEKI ZA MOJE ZDJECIA ..................ZDJECIA SA DOŁACZONE DO POZOSTALYCH NA SAMEJ GORZE!!!!!!!! :!: :!: :!:
  6. Co Wy sie czepiacie tego grilla tak on w rzeczywistosci bardzo ładnie sie prezentuje :smile: naprawde zreszta zrobie nie dlugo zdjecia z cyfrowki to zobaczycie chromy do okola szyb sa jak mi sie uda to pokaze Wam zdjecie z boku ale lusterka chrom musze zrobic jeszcze jedno do grilu ten standardowy mi sie nie za bardzo podoba :neutral: ten co mam jest miodzio
  7. Mam do Was pytanie jak myslicie czy beda pasowac do mojego autka lustereczka chrom...mi sie wydaje ze czegos tu jeszcze brakuje i wydaje mi sie ze sa to lusterka a jak Wy uwazacie??piszcie czekam i z gory dziex
  8. z wirusem bardzo dobrze smiga... byl robiony w niemczech :smile: [ Dodano: 2006-05-29, 11:00 ] noo nie mialem zdjecia z audika z tdi ale zrobie juz nie dlugo [ Dodano: 2006-05-29, 11:02 ] prawko juz robione
  9. jest chip a jak autko co nic nie napisales??
  10. Witam wszystkich!!jako nowy uzytkownik przedstawiam Wam moje autko Jest to jak kazdy widzi AUDI A4 1.9 TDI 115KM 95r.Autkiem mam juz 2 latka (lipiec 2004 sprowadzone)nie mialem z nim nigdy problemu...bardzo dobra maszyna Polecam kazdemu kto nie posiadal jeszcze takiego autka Pozdrawiam!!klubowiczow SORRKI ZA ZDJECIA ROBIONE NA TELEFONIE...na Zywo autko 100razy ładniejsze..zdjecia lipnie wygladaja postaram sie zrobic jak najszybciej zdjecia z cyfrowki bedzie o wiele lepiej NIZEJ ZNAJDZIECIE INNE ZDJECIA MOJEGO AUTKA (zdjecia dzieki Murzynowi:)PozDro!! Wakacyjne liftingowanie autka :mrgreen: wymiana tylnich lamp na 2 lift przod juz jest jakis czas :wink:roznica miedzy starymi lampami a tymi to szkoda gadac...wystarczy popatrzec brakuje jeszcze felg alu ...czekam na opony mam nadzieje ze jeszcze sie na nich przejade tego roku :mrgreen:
  11. Ladne autko tylko te lamki orginalne sa owiele ladniejsze niz lexy :smile: nooo ale to juz kwestia gustu :smile: gratuluje wyboru...AUDI A4 TDI
  12. Ja mam autko z 95r i mialem Valeo ale obecnie mam soczewki Valeo :smile:
  13. Co bym zrobil to tylko jedna rzecz jesli chodzi o tyl...nad tablica rejstracyjana tam gdzie sie znajduje zamek od bagaznika to na chromik i jest giiit efekt
  14. Prawdopodobnie od 97lub 98 przed tym valeo
  15. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Dla mnie to jest dobra i przydatna rzecz i to sie liczy a ktos inny mnie nie obchodzi czy bedzie z tego korzystal czy nie...jak chcesz to poczytaj sobie o uszlachetniaczach to sie dowiesz czegos i sam zadecydujesz czy Ci to sie przyda czy nie
  16. z soczewkami tak zrobilem dalem stare ale doplacilem 350zl ale lampki super Valeo a nie jakas podroba ale mysle ze w 200powinienem sie zmiescic z tymi na tyl a Ty jakie masz lampki przod i tyl?? :smile:
  17. W sumie czy ja wiem czy nie schodza...moze i tak ale jak ma np.koles autko po malej stluczce tylka to mu to obojetnie jakie wezmie mam na mysli goscia ktory tylko jezdzi a4 ale nic przy niej nie robi
  18. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Hugo...co myslisz o folii chrom ona jest odporna na warunki atmos.dobrze sie dopasowuje do obudwy a wrazie czego mozna ja odkleic :smile: co Ty na to??
  19. zamierzam wykonac taki numer daje kolesiowi na gieldzie stare doplacam i biore te po 2 lifcie mysle ze ze 100-150mu wystarczy
  20. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak myslicie czy ladnie beda wygladac lusterka chrom w takim aucie:Ciemna zielen grill chrom (recznie robiony :)soczewki mi sie wydaje ze powinno byc ok a co Wy o tym myslicie?? :smile:
  21. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    mam na mysli nie uszkadzanie silnika kiedy leje uszlachetniacz a wrecz przciwnie ze jest on przydatny dla silnika...a po drugie po co bardzo duzo ludzi uzywa uszlachetniacza????bez sensownie tego nie robia pewnie ani po to by wyzucac pieniadze w bloto prawda pewnie ma swoje dobre strony [ Dodano: 2006-05-25, 13:42 ] uszlachetniacz bardzo dobra rzecz
  22. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    uszlachetniacz nie jest drogi ale sa pozytywne skutki...wogole od czasu do czasu powinno sie wlac takiego uszlachetniacza on dobrze dziala na silnik szczerze polecam
  23. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie koniecznie...jesli ktos tego pilnuje to rozwiaze ten problem raz na zawsze ale od czasu do czasu mozna przepicowac tlumiczek ale to sporadycznie :smile:
  24. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jezeli macie problem z czarna sadza na koncowkach tlumika to kupcie sobie uszlachetniacz i wlejcie na 30lit ropki okolo 10ml tego roztworku daje efekt...tlumika nie bedziecie miec czarnego tylko blysk
  25. Moim zdaniem Lexy sa nie za ładne...znam tylko jedne ktore sa nawet :smile: ale ja szukam lampek po 2 lifcie i jak by mial ktos do sprzedania to chetnie bym kupil oczywiscie za przystepna cena :smile: ale najpierw musze stare pogonic ale z tym to no problem :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.