Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Fotki mojej A4 :)
Nigdy mi sie chlapacze nie podobaly :neutral: auto z tym bardzo staro wyglada...AUDI i chapacze to nie pasuje :neutral: noo lae to juz kwestia gustu :smile:
-
ZIELONA A4...
nie ma takiej potrzeby zeby wymieniac fotele bo sa w bardzo dobrym stanie :smile: a pokrowce i tak nie dlugo sciagam
-
ZIELONA A4...
mam zalozone pokrowce bo po co mam niszczyc orginalne poszycie foteli :smile: jak bede sprzedawal to beda idealne nic nie przetarte a koloro dobieralem pod auto akurat na te wypadly
-
Fotki mojej A4 :)
Ladne autko tylko tylnie chlapacze beeeee :neutral: ale tak poza tym okk :smile:
-
ZIELONA A4...
MURZYN DZIEKI ZA MOJE ZDJECIA ..................ZDJECIA SA DOŁACZONE DO POZOSTALYCH NA SAMEJ GORZE!!!!!!!! :!: :!: :!:
-
Czy beda pasowac lusterka chrom??
Co Wy sie czepiacie tego grilla tak on w rzeczywistosci bardzo ładnie sie prezentuje :smile: naprawde zreszta zrobie nie dlugo zdjecia z cyfrowki to zobaczycie chromy do okola szyb sa jak mi sie uda to pokaze Wam zdjecie z boku ale lusterka chrom musze zrobic jeszcze jedno do grilu ten standardowy mi sie nie za bardzo podoba :neutral: ten co mam jest miodzio
-
Czy beda pasowac lusterka chrom??
Mam do Was pytanie jak myslicie czy beda pasowac do mojego autka lustereczka chrom...mi sie wydaje ze czegos tu jeszcze brakuje i wydaje mi sie ze sa to lusterka a jak Wy uwazacie??piszcie czekam i z gory dziex
-
ZIELONA A4...
z wirusem bardzo dobrze smiga... byl robiony w niemczech :smile: [ Dodano: 2006-05-29, 11:00 ] noo nie mialem zdjecia z audika z tdi ale zrobie juz nie dlugo [ Dodano: 2006-05-29, 11:02 ] prawko juz robione
-
ZIELONA A4...
jest chip a jak autko co nic nie napisales??
-
ZIELONA A4...
Witam wszystkich!!jako nowy uzytkownik przedstawiam Wam moje autko Jest to jak kazdy widzi AUDI A4 1.9 TDI 115KM 95r.Autkiem mam juz 2 latka (lipiec 2004 sprowadzone)nie mialem z nim nigdy problemu...bardzo dobra maszyna Polecam kazdemu kto nie posiadal jeszcze takiego autka Pozdrawiam!!klubowiczow SORRKI ZA ZDJECIA ROBIONE NA TELEFONIE...na Zywo autko 100razy ładniejsze..zdjecia lipnie wygladaja postaram sie zrobic jak najszybciej zdjecia z cyfrowki bedzie o wiele lepiej NIZEJ ZNAJDZIECIE INNE ZDJECIA MOJEGO AUTKA (zdjecia dzieki Murzynowi:)PozDro!! Wakacyjne liftingowanie autka :mrgreen: wymiana tylnich lamp na 2 lift przod juz jest jakis czas :wink:roznica miedzy starymi lampami a tymi to szkoda gadac...wystarczy popatrzec brakuje jeszcze felg alu ...czekam na opony mam nadzieje ze jeszcze sie na nich przejade tego roku :mrgreen:
-
Witamy się z Audicosem
Ladne autko tylko te lamki orginalne sa owiele ladniejsze niz lexy :smile: nooo ale to juz kwestia gustu :smile: gratuluje wyboru...AUDI A4 TDI
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Ja mam autko z 95r i mialem Valeo ale obecnie mam soczewki Valeo :smile:
-
chrom na klapie bagaznika...
Co bym zrobil to tylko jedna rzecz jesli chodzi o tyl...nad tablica rejstracyjana tam gdzie sie znajduje zamek od bagaznika to na chromik i jest giiit efekt
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Prawdopodobnie od 97lub 98 przed tym valeo
-
koncowy tłumik w dieslu.
Dla mnie to jest dobra i przydatna rzecz i to sie liczy a ktos inny mnie nie obchodzi czy bedzie z tego korzystal czy nie...jak chcesz to poczytaj sobie o uszlachetniaczach to sie dowiesz czegos i sam zadecydujesz czy Ci to sie przyda czy nie
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
z soczewkami tak zrobilem dalem stare ale doplacilem 350zl ale lampki super Valeo a nie jakas podroba ale mysle ze w 200powinienem sie zmiescic z tymi na tyl a Ty jakie masz lampki przod i tyl?? :smile:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
W sumie czy ja wiem czy nie schodza...moze i tak ale jak ma np.koles autko po malej stluczce tylka to mu to obojetnie jakie wezmie mam na mysli goscia ktory tylko jezdzi a4 ale nic przy niej nie robi
-
inpro
Hugo...co myslisz o folii chrom ona jest odporna na warunki atmos.dobrze sie dopasowuje do obudwy a wrazie czego mozna ja odkleic :smile: co Ty na to??
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
zamierzam wykonac taki numer daje kolesiowi na gieldzie stare doplacam i biore te po 2 lifcie mysle ze ze 100-150mu wystarczy
-
inpro
Jak myslicie czy ladnie beda wygladac lusterka chrom w takim aucie:Ciemna zielen grill chrom (recznie robiony :)soczewki mi sie wydaje ze powinno byc ok a co Wy o tym myslicie?? :smile:
-
koncowy tłumik w dieslu.
mam na mysli nie uszkadzanie silnika kiedy leje uszlachetniacz a wrecz przciwnie ze jest on przydatny dla silnika...a po drugie po co bardzo duzo ludzi uzywa uszlachetniacza????bez sensownie tego nie robia pewnie ani po to by wyzucac pieniadze w bloto prawda pewnie ma swoje dobre strony [ Dodano: 2006-05-25, 13:42 ] uszlachetniacz bardzo dobra rzecz
-
koncowy tłumik w dieslu.
uszlachetniacz nie jest drogi ale sa pozytywne skutki...wogole od czasu do czasu powinno sie wlac takiego uszlachetniacza on dobrze dziala na silnik szczerze polecam
-
koncowy tłumik w dieslu.
nie koniecznie...jesli ktos tego pilnuje to rozwiaze ten problem raz na zawsze ale od czasu do czasu mozna przepicowac tlumiczek ale to sporadycznie :smile:
-
koncowy tłumik w dieslu.
Jezeli macie problem z czarna sadza na koncowkach tlumika to kupcie sobie uszlachetniacz i wlejcie na 30lit ropki okolo 10ml tego roztworku daje efekt...tlumika nie bedziecie miec czarnego tylko blysk
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Moim zdaniem Lexy sa nie za ładne...znam tylko jedne ktore sa nawet :smile: ale ja szukam lampek po 2 lifcie i jak by mial ktos do sprzedania to chetnie bym kupil oczywiscie za przystepna cena :smile: ale najpierw musze stare pogonic ale z tym to no problem :mrgreen: