Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
Pozdro dla chlopakow z Wroclawia(wojtas audi)i z Zielonej gory (bartass 1 ) :mrgreen: a jak cena to nie wiem :mrgreen:
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
on go kupil od kolesia z Głogowa ktory zrobil to autko :smile: a ten ktory go kupil jest z Lubina czyli z mojego miasta :mrgreen:
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
tak ona byla na targach w Paryzu :mrgreen: drzwi lambo felgi 20cali da vinci a tylne lampy to diody :mrgreen: :mrgreen:
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
Ogladnijcie i napiszcie co jest ok a co nie... :mrgreen: mi tam sie to autko podoba tylko troszke z tlumikami przesadzil (znajomy) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c24060e1d2e33b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/630089065ccd3a0c.html
-
[ALL B5] A oto moje A4
Fajne autko widze czysta seria :mrgreen: male przerobki i bedzie jeszcze ladniejsza
-
ZMIANA BETY NA DELTE
dlatego wolalbym ta zmieniarke :smile: zastanowie sie nad tym jeszcze :smile: ale dzieki za informacje
-
ZMIANA BETY NA DELTE
to jak mowisz ze ta zmieniarka blaupunkta moze pasowac? [ Dodano: 2006-06-07, 16:28 ] to jest cos takiego http://www.allegro.pl/item106241949_hit_transmiter_4xfm_stereo_mp3_cd_ladowarka_t1.html na czym to wogole polega jak to zamontowac jezeli mozesz to wytlumacz mi to z grubsza wielkie dzieki :smile:
-
ZMIANA BETY NA DELTE
No wlasnie nie potrzebnie kasy w bloto nie chce wyrzucac :neutral:
-
ZMIANA BETY NA DELTE
Mam pytanie... chce zmienic orginalne radio bete na delte bo chce miec zmieniarke a do bety nie podchodzi...powiedzcie mi co sadzicie o tym radiu i czy napewno bedzie pasowalo do mojego autka a4 95r http://www.allegro.pl/item108097531_radioodtwarzacz_audi_delta_cc_a3_a4_a6_a8_idealny.html [ Dodano: 2006-06-07, 16:03 ] i czy moge np.podlaczyc do delty taka zmieniarke http://www.allegro.pl/item107567122_zmieniarka_blaupunkt_cdc_a05_777_sprawna_.html czy koniecznie musi byc obowiazkowo??
-
Zmieniarka do BETA
Jezeli chodzi o BETE to raczej ona nie obsluguje zmieniarki
-
Wydech w TDI
jak by tak przejechac palcem po zderzaku to bys zebral z 2cm czarnej sadzy :mrgreen: glupota ludzka niezna granic :mrgreen: ma szczescie ze jest kolor ciemny bordowy co dopiero by bylo gdyby byl bialy :mrgreen:
-
mp3
Watpie zeby do alpiny mozna bylo podlaczyc orginalna zmieniarke audi :smile: wydaje mi sie ze ona tylko podchodzi do orginalnego radia
-
Wydech w TDI
U mnie koles ma audika i ma podwojny tlumik zadarty lekko do gory i ma caly zderzak czarny i lampe lewa :mrgreen:
-
chrom na klapie bagaznika...
W sedanie wygląda tak a mozesz mi powiedziec jak to zrobiles??to jest kupowane czy malowane a moze folia oklejales :?:
-
mp3
Mozesz rowniez podlaczyc pod orginalne radio zmieniarke CD pakujesz 6 plytek i masz troszke do sluchania tylko nie mozna np podlaczyc zmieniarki pod bete
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no tak i po pierwszym lifcie byl on przyciemnany a po drugim clear(przezroczysty)
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
a4 avant wychodzil z tasmy w 96r. do roku 99 dostawal lampy jakie ma kolega Inn a w 99 inne tzn.wsteczny byl clear zaraz wstawie zdjecie [ Dodano: 2006-06-05, 11:38 ] tu masz zdjecia a4 po 99 [ Dodano: 2006-06-05, 11:42 ] cos mi nie wyszlo :neutral: traviz daj email przesle Ci zdjecie
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Inn napisal ze ma autko z 98r jak dobrze doczytalem a lampki sa po pierwszym lifcie :smile:
-
chrom na klapie bagaznika...
Tez mi sie to podoba :smile: ale tylko w avancie :razz:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
jezeli masz 98r to masz po 1 lifcie a drugi byl po 99 :smile:
-
Moja A4 :P
gratuluje autka :smile: i koleczka takze sa ladne jak i cale autko
-
Jaki jest symbol silnika.....????
MALY: niech twoj kolega wyciagnie kolo zapasowe i tam jest tak naklejka tam wszystko pisze jaka moc i jakie ma oznaczenie silnika...jezeli jest to 90KM(66kW) to oznaczenie 1Z
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Jeszcze silniki 2.8 maja prosta dwururke
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
w srebrnym a4 to lampki po 1 lifcie a w granatowym po 2 i nad czym tu myslec jeszcze :mrgreen: a Ty inn jak masz autko z 96chyba jak dobrze pamietam to masz po 1 lifcie lamki noo chyba ze przerabiales :smile:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
lnn, Twoje lampki z tyłu sa po pierwszym lifcie a nie po drugim 2 lif byl po 99rok :smile: