Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Pozdro dla chlopakow z Wroclawia(wojtas audi)i z Zielonej gory (bartass 1 ) :mrgreen: a jak cena to nie wiem :mrgreen:
  2. on go kupil od kolesia z Głogowa ktory zrobil to autko :smile: a ten ktory go kupil jest z Lubina czyli z mojego miasta :mrgreen:
  3. tak ona byla na targach w Paryzu :mrgreen: drzwi lambo felgi 20cali da vinci a tylne lampy to diody :mrgreen: :mrgreen:
  4. Ogladnijcie i napiszcie co jest ok a co nie... :mrgreen: mi tam sie to autko podoba tylko troszke z tlumikami przesadzil (znajomy) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c24060e1d2e33b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/630089065ccd3a0c.html
  5. Fajne autko widze czysta seria :mrgreen: male przerobki i bedzie jeszcze ladniejsza
  6. dlatego wolalbym ta zmieniarke :smile: zastanowie sie nad tym jeszcze :smile: ale dzieki za informacje
  7. to jak mowisz ze ta zmieniarka blaupunkta moze pasowac? [ Dodano: 2006-06-07, 16:28 ] to jest cos takiego http://www.allegro.pl/item106241949_hit_transmiter_4xfm_stereo_mp3_cd_ladowarka_t1.html na czym to wogole polega jak to zamontowac jezeli mozesz to wytlumacz mi to z grubsza wielkie dzieki :smile:
  8. No wlasnie nie potrzebnie kasy w bloto nie chce wyrzucac :neutral:
  9. Mam pytanie... chce zmienic orginalne radio bete na delte bo chce miec zmieniarke a do bety nie podchodzi...powiedzcie mi co sadzicie o tym radiu i czy napewno bedzie pasowalo do mojego autka a4 95r http://www.allegro.pl/item108097531_radioodtwarzacz_audi_delta_cc_a3_a4_a6_a8_idealny.html [ Dodano: 2006-06-07, 16:03 ] i czy moge np.podlaczyc do delty taka zmieniarke http://www.allegro.pl/item107567122_zmieniarka_blaupunkt_cdc_a05_777_sprawna_.html czy koniecznie musi byc obowiazkowo??
  10. Jezeli chodzi o BETE to raczej ona nie obsluguje zmieniarki
  11. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jak by tak przejechac palcem po zderzaku to bys zebral z 2cm czarnej sadzy :mrgreen: glupota ludzka niezna granic :mrgreen: ma szczescie ze jest kolor ciemny bordowy co dopiero by bylo gdyby byl bialy :mrgreen:
  12. Watpie zeby do alpiny mozna bylo podlaczyc orginalna zmieniarke audi :smile: wydaje mi sie ze ona tylko podchodzi do orginalnego radia
  13. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    U mnie koles ma audika i ma podwojny tlumik zadarty lekko do gory i ma caly zderzak czarny i lampe lewa :mrgreen:
  14. W sedanie wygląda tak a mozesz mi powiedziec jak to zrobiles??to jest kupowane czy malowane a moze folia oklejales :?:
  15. Mozesz rowniez podlaczyc pod orginalne radio zmieniarke CD pakujesz 6 plytek i masz troszke do sluchania tylko nie mozna np podlaczyc zmieniarki pod bete
  16. no tak i po pierwszym lifcie byl on przyciemnany a po drugim clear(przezroczysty)
  17. a4 avant wychodzil z tasmy w 96r. do roku 99 dostawal lampy jakie ma kolega Inn a w 99 inne tzn.wsteczny byl clear zaraz wstawie zdjecie [ Dodano: 2006-06-05, 11:38 ] tu masz zdjecia a4 po 99 [ Dodano: 2006-06-05, 11:42 ] cos mi nie wyszlo :neutral: traviz daj email przesle Ci zdjecie
  18. Inn napisal ze ma autko z 98r jak dobrze doczytalem a lampki sa po pierwszym lifcie :smile:
  19. Tez mi sie to podoba :smile: ale tylko w avancie :razz:
  20. jezeli masz 98r to masz po 1 lifcie a drugi byl po 99 :smile:
  21. Szewczenko7 odpowiedział(a) na KUB3K temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    gratuluje autka :smile: i koleczka takze sa ladne jak i cale autko
  22. MALY: niech twoj kolega wyciagnie kolo zapasowe i tam jest tak naklejka tam wszystko pisze jaka moc i jakie ma oznaczenie silnika...jezeli jest to 90KM(66kW) to oznaczenie 1Z
  23. Jeszcze silniki 2.8 maja prosta dwururke
  24. w srebrnym a4 to lampki po 1 lifcie a w granatowym po 2 i nad czym tu myslec jeszcze :mrgreen: a Ty inn jak masz autko z 96chyba jak dobrze pamietam to masz po 1 lifcie lamki noo chyba ze przerabiales :smile:
  25. lnn, Twoje lampki z tyłu sa po pierwszym lifcie a nie po drugim 2 lif byl po 99rok :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.