Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Zakładał ktoś już te kierunki??
lepiej cale lampy zespolone valeo kupic :razz:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
upssss..to sorrki z czyms sobie pomylilem :mrgreen: ehhhh
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no ja chcialem xl czarna no chyba ze juz nie ma to w ostatecznosci granatowa ale wolalbym czarna [ Dodano: 2006-09-25, 21:22 ] acha i L tez moze byc jezeli nie masz juz xl
-
Moje a4 cabrio
o wiele ladniejsze sa te 2 od 1 i cene nizsza o 8 pak :mrgreen:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no to czekamy czekamy :mrgreen: w tym tyg. juz pewnie bedzie
-
Moje a4 cabrio
ładne autko :mrgreen: silnik tez niczego sobie :razz: acha i kolezanka tez sie ladnie prezentuje na tle a4 :mrgreen: :mrgreen:
-
Upgrade mojej niuni A4 :)
no ładny ładny ten upgarde :mrgreen:
-
lampy
w a4 wprzeciwienstwie do a3 wycina sie blotnik a nie zderzak :razz:
-
[B5 1.6] A4, typ B5 , 95r. -> MOJE AUDI A4
wejdz na moje audi i znajdz a4 2 lifting autor szewczenko7 ten sam kolor co u Ciebie ale ze zmiana lamp moze akurat takie Ci sie spodobaja
-
[B5 1.6] A4, typ B5 , 95r. -> MOJE AUDI A4
autko daje rade ten sam rocznik co moj i w dodatku kolorek :mrgreen: ten kolor najladniejszy co?? :mrgreen: :mrgreen: ale lampki musisz zmienic zobacz mojego audik zdjecia z wymienionymi lampami w takim samym kolrze jak u Ciebie zobacz i ocen ehhe
-
płyn w chłodnicy - kolor
ja zalewam niebieskim petrygo i jest wsio ok :mrgreen:
-
Audi A4 Avant 1,8T 2003
nie no a3 nigdy nie bedzie a4 glosuje oczywiscie na a4 :mrgreen:
-
A4 Ringi - chyba sie przepalaja, pomocy:/
valeo to valeo a nie jakas podrobka :razz: zmien na ori
-
Audi A4 Avant 1,8T 2003
bardzo ladna audina fele miod najlepiej mi sie takie podobaja silnik tez ok
-
Foto A4 Kulczasa
ciekawe autko fajne felasy
-
ZIELONA A4...
oczywiscie...
-
ZIELONA A4...
W profilu sobie tez zmienilem bo widze ze wszyscy zachodza w glowe niepotrzebnie :mrgreen: kiedys Ci tak pisalem to prawda bo nie wiedzialem dopoki tego nie przetlmaczylem :razz:
-
ZIELONA A4...
no to Ci napisalem na temat turbo :razz: dobra koniec tego tematu :mrgreen: bo jakies zgryty tu wystepuja
-
ZIELONA A4...
W tym kontekscie powyzej chodzilo mi konkretnie ze jak patrze przykladowo pod maske jakiejs a4 na allegro to nie widac za bardzo roznicy pomiedzy 90 a 110 ale moze sie myle :razz:
-
ZIELONA A4...
no to przeciez napisalem ze jest od 110
-
ZIELONA A4...
ze 110
-
ZIELONA A4...
Napisane jest po niemiecku z wersji 81kW(110ps) chociaz nie wiem czym to sie rozni bo na oko wyglada na to samo :razz: co 90
-
ZIELONA A4...
Orginalnie bylo 90KM bo w 95r seryjnie 110-tek nie bylo :razz: koledzy w moim przypadku jest to akurat zmieniona turbawka i intercooler na wiekszy oraz dlubniety sofcik robil to wszystko niemiec (mam papierki)a w Polsce gosciu zalozyl mi magnezy jeszcze i jak pojechalem na rolki to wyplulo 130KM z czego sie bardzo ciesze :mrgreen: mysle ze wszystko juz jasne heh :mrgreen: [ Dodano: 2006-09-16, 17:23 ] A jezeli chodzi o gril to oczywiscie bedzie po 2 lifcie wiadomo tylko poki co daje maske do malowania a pozniej gril
-
ZIELONA A4...
narazie nie mam na to czasu :razz:
-
ZIELONA A4...
Temat dotyczy wymiany lamp(tyl) 2 lift .Przod zrobiony jest od kwietnia takze wymiane lamp mam juz za soba.Efekt wiadomo jaki jest nie trzeba komentowac mam jeszcze alu ale jak widac nie zalozone bo nie mam opon tzn.czekam i wtedy zaloze czekam na opinie