Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. lepiej cale lampy zespolone valeo kupic :razz:
  2. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    upssss..to sorrki z czyms sobie pomylilem :mrgreen: ehhhh
  3. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no ja chcialem xl czarna no chyba ze juz nie ma to w ostatecznosci granatowa ale wolalbym czarna [ Dodano: 2006-09-25, 21:22 ] acha i L tez moze byc jezeli nie masz juz xl
  4. o wiele ladniejsze sa te 2 od 1 i cene nizsza o 8 pak :mrgreen:
  5. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no to czekamy czekamy :mrgreen: w tym tyg. juz pewnie bedzie
  6. ładne autko :mrgreen: silnik tez niczego sobie :razz: acha i kolezanka tez sie ladnie prezentuje na tle a4 :mrgreen: :mrgreen:
  7. no ładny ładny ten upgarde :mrgreen:
  8. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    w a4 wprzeciwienstwie do a3 wycina sie blotnik a nie zderzak :razz:
  9. wejdz na moje audi i znajdz a4 2 lifting autor szewczenko7 ten sam kolor co u Ciebie ale ze zmiana lamp moze akurat takie Ci sie spodobaja
  10. autko daje rade ten sam rocznik co moj i w dodatku kolorek :mrgreen: ten kolor najladniejszy co?? :mrgreen: :mrgreen: ale lampki musisz zmienic zobacz mojego audik zdjecia z wymienionymi lampami w takim samym kolrze jak u Ciebie zobacz i ocen ehhe
  11. ja zalewam niebieskim petrygo i jest wsio ok :mrgreen:
  12. nie no a3 nigdy nie bedzie a4 glosuje oczywiscie na a4 :mrgreen:
  13. valeo to valeo a nie jakas podrobka :razz: zmien na ori
  14. bardzo ladna audina fele miod najlepiej mi sie takie podobaja silnik tez ok
  15. ciekawe autko fajne felasy
  16. oczywiscie...
  17. W profilu sobie tez zmienilem bo widze ze wszyscy zachodza w glowe niepotrzebnie :mrgreen: kiedys Ci tak pisalem to prawda bo nie wiedzialem dopoki tego nie przetlmaczylem :razz:
  18. no to Ci napisalem na temat turbo :razz: dobra koniec tego tematu :mrgreen: bo jakies zgryty tu wystepuja
  19. W tym kontekscie powyzej chodzilo mi konkretnie ze jak patrze przykladowo pod maske jakiejs a4 na allegro to nie widac za bardzo roznicy pomiedzy 90 a 110 ale moze sie myle :razz:
  20. no to przeciez napisalem ze jest od 110
  21. Napisane jest po niemiecku z wersji 81kW(110ps) chociaz nie wiem czym to sie rozni bo na oko wyglada na to samo :razz: co 90
  22. Orginalnie bylo 90KM bo w 95r seryjnie 110-tek nie bylo :razz: koledzy w moim przypadku jest to akurat zmieniona turbawka i intercooler na wiekszy oraz dlubniety sofcik robil to wszystko niemiec (mam papierki)a w Polsce gosciu zalozyl mi magnezy jeszcze i jak pojechalem na rolki to wyplulo 130KM z czego sie bardzo ciesze :mrgreen: mysle ze wszystko juz jasne heh :mrgreen: [ Dodano: 2006-09-16, 17:23 ] A jezeli chodzi o gril to oczywiscie bedzie po 2 lifcie wiadomo tylko poki co daje maske do malowania a pozniej gril
  23. narazie nie mam na to czasu :razz:
  24. Temat dotyczy wymiany lamp(tyl) 2 lift .Przod zrobiony jest od kwietnia takze wymiane lamp mam juz za soba.Efekt wiadomo jaki jest nie trzeba komentowac mam jeszcze alu ale jak widac nie zalozone bo nie mam opon tzn.czekam i wtedy zaloze czekam na opinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.