Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
ładn furka motor tez niczego sobie
-
[Audi A4 B5 110 KM 96r.] Moje 4 Kółczeka :D
Kolor cos tak jak moj i w ten sam motorek
-
[B5 ACK] hamulec ręczny
Lepiej nie ryzykowac bo pozniej juz do wiosny bedziesz musil zostawic auto na parkingu(oczywiscie zart)ale problemu pozniej z tym jest :razz:
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
jezeli masz autko z 95 czy 96 czyli te pierwsze brzydkie lampy bedziesz musil troszke przerobic okablowanie jezli bedziesz chcial zalozyc te po 2 liftingu
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
a ktory masz rok autka??
-
powoli zimówki
roznice w sensie pozytywnym rozumiem??Ma wieksza moc pewnie co :mrgreen: ...
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
autko mocne...i wciąż dośc atrakcyjne dla oka
-
Zimówki - dwie dobre dwie średnie
te z większym bieżnikiem jak najbardziej na przód a te z potartym na tył
-
[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
malina...fotele jak z bajki :mrgreen:
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
co tu duzo pisac...
-
[B51.9 TDI 115KM AJM] Moja A4 1,9 TDI
Ladny rs4 z silniczkiem TDI :mrgreen: tylko te relingi by mogly byc chrom i wtedy wypasik
-
Przednie lampy problem!!
blotnik od srodka (komora silnika) trzeba go troszke wyciac
-
[B5 1.6] W koncu przyszedł czas by zaprezentować moja A4..:)
ladne autko zdjecia ciekawie ujete a jezeli chodzi o kierunki na blotnikach to kwestia groszy zmien na biale
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
a poducha pasazera to zle wlozona albo podrobka bo napis nie z tej str
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja B6 ka
ladna ladna ciekawe auto mozna z niej zrobic
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Witam wszystkoch, OTO MOJA A4 :)
czysciutka serja
-
[B5 1.9 TDI 90 KM] Nowa A4 w klubie, lublin
no Twoj troszke nowszy tylko tym sie rozni moc ta sama :mrgreen:
-
[B5 1.9 TDI 90 KM] Nowa A4 w klubie, lublin
gratuluje wyboru auta
-
Forum już działa ... co sie stało ?
Banan na twarzy :mrgreen:
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
fajne autko
-
nasze hobby / co lubimy
heheh a czemu akurat mnie pytasz zdeniu?? :mrgreen: ja interesuje sie sportem a konkretnie pilka nozna komputerami tez sie interesuje i tez znam sie na rzecy :mrgreen:
-
Słyszalne paliwo
hehe domaga sie zarełka u mnie indentyko :mrgreen:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Koszulka dotarla rowniez do mnie :mrgreen: jestem szczesliwy jak male dziecko ktore dostalo lizaka hehehe :mrgreen: :mrgreen: dzieki Murzyn wykonales kawla dobrej roboty
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
ciekawe kiedy ja dostane
-
[B5 1.8] moje audi A4 Combi 18
autko fajne troszke popracujesz i bedzie jeszcze ladniejsze ...a klima wcale nie potrzebna bo to tylko dla szpanu lepiej miec moc pod macha :mrgreen: