Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. ładn furka motor tez niczego sobie
  2. Kolor cos tak jak moj i w ten sam motorek
  3. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Lepiej nie ryzykowac bo pozniej juz do wiosny bedziesz musil zostawic auto na parkingu(oczywiscie zart)ale problemu pozniej z tym jest :razz:
  4. jezeli masz autko z 95 czy 96 czyli te pierwsze brzydkie lampy bedziesz musil troszke przerobic okablowanie jezli bedziesz chcial zalozyc te po 2 liftingu
  5. a ktory masz rok autka??
  6. roznice w sensie pozytywnym rozumiem??Ma wieksza moc pewnie co :mrgreen: ...
  7. autko mocne...i wciąż dośc atrakcyjne dla oka
  8. te z większym bieżnikiem jak najbardziej na przód a te z potartym na tył
  9. malina...fotele jak z bajki :mrgreen:
  10. co tu duzo pisac...
  11. Ladny rs4 z silniczkiem TDI :mrgreen: tylko te relingi by mogly byc chrom i wtedy wypasik
  12. blotnik od srodka (komora silnika) trzeba go troszke wyciac
  13. ladne autko zdjecia ciekawie ujete a jezeli chodzi o kierunki na blotnikach to kwestia groszy zmien na biale
  14. a poducha pasazera to zle wlozona albo podrobka bo napis nie z tej str
  15. ladna ladna ciekawe auto mozna z niej zrobic
  16. no Twoj troszke nowszy tylko tym sie rozni moc ta sama :mrgreen:
  17. Banan na twarzy :mrgreen:
  18. heheh a czemu akurat mnie pytasz zdeniu?? :mrgreen: ja interesuje sie sportem a konkretnie pilka nozna komputerami tez sie interesuje i tez znam sie na rzecy :mrgreen:
  19. hehe domaga sie zarełka u mnie indentyko :mrgreen:
  20. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Koszulka dotarla rowniez do mnie :mrgreen: jestem szczesliwy jak male dziecko ktore dostalo lizaka hehehe :mrgreen: :mrgreen: dzieki Murzyn wykonales kawla dobrej roboty
  21. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ciekawe kiedy ja dostane
  22. autko fajne troszke popracujesz i bedzie jeszcze ladniejsze ...a klima wcale nie potrzebna bo to tylko dla szpanu lepiej miec moc pod macha :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.