Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Chlapacze
To teraz stan z boku i popatrz na wyglad jak te ochydne gumu zwisaja beee taki sam widok jest z tylu do A4 zupelnie to nie pasi :mrgreen:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Moze dlatego nie bylo poniewaz MP3 w 2000r, nie byla jeszcze tak popularna jak dzis
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
ładna furka
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
ładne autko jezeli chodzi o alu to tylko i wylacznie 17 albo najpierw sofcik :mrgreen: i 115km
-
[A4 B5 1.8] Moja A4
ogolnie ladne autko ale lampy zmien bedzie zarabiscie
-
oznaczenie di
troszke to dziwne oznaczenie ma DI a podobno ma turbo :razz:
-
[A4 B5 1.6] Przedstawiam Wam moje śliczne koffanie <LOL&g
ładnie zadbana seria ale lampy przydało by sie zmienic przynajmniej tył na 1 lift a felgi to dobry pomysl
-
[B5 AFN] Czy te felgi będą pasować?
Felgi jak najbardziej beda Ci pasowac
-
Mandaciki panowie mandaciki
Do mnie narazie sie jeszcze nigdy pies nie przyczepil zobaczymy jak dlugo to potrawa oby dluuuuuuugo :mrgreen:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
musiales trafic na feralny model zdarza sie :razz: ja do swojej A4 nie mam szczegolnie sie do czego doczepic bo wszystko jest jak powinno
-
lampy
No ja wlasnie jestem w trakcie licytacji grila po II lifcie zobaczymy czy sie uda wygrac :mrgreen:
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
hehe Ty to wojtas chyba sie nudzisz sciagasz buty po czym znow je zakladasz :mrgreen: ale dobrze robisz
- Audi S4
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
no ja akurat nie mam alu to takze wiesz... :mrgreen: dopiero na wiosne zaopatrze sie w 17
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no bez dwoch zdan zmiana odrazy rzuca sie w oczy
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no cena nie jest taka zla mozna wyrwac taniej ale jak jest okazja to bierz ja do swojej kupilem troszke taniej ale dlugo kupowalem
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
dobry pomysl z tym pokojem
-
3 sygnaly przy zapaleniu silnika ! co to moze byc
Do benzyny w zupelnosci taki Ci wystarczy
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
ladne autko i wiadomo z jakim silnikiem :mrgreen:
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
W miniona sobote zmienialem olej i zalalem go mobil s 10w40 autko ma 235tys
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
ładne audi a te biale a4 na drugim planie to znajomy??
-
[B5 1Z] Problem z filtrem paliwa
to ja nie wiem jak ty to rekami wykreciles u mnie nie da rady a jesli bym probowal rekami to bym te wezyki z gory pozrywal przeciez to sie za dobrze nie trzyma :neutral:
-
[B5 1Z] Problem z filtrem paliwa
probowalem roznych sposobow a rekach nie ma co marzyc nie idzie tak mocno sie trzyma ze nie wiem jak mam go dkrecic mysle zeby powyjmowac wezyki i wziac go na stol moze wtedy...
-
lampy
gril pasuje jak najbardziej osobiscie bym bral i zakladal pasuje jak ulal
-
[B5 1Z] Problem z filtrem paliwa
Tak jak w temacie dzis robilem wymiane oleju oczywiscie filtra oleju ,powietrza a takze paliwa z tym ze tego ostatniego nie zdolalem wymienic poniewaz nie moglem go odkrecic i w zwiazku z tym pytanie...czy macie moze jakis sposob zeby go odkrecic nie wykrecajac wezykow czy jest to konieczne?prosze o podpowiedzi dzieki