Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no ja tez wciaz czekam...ehhh
-
Technologia czy Pojemność ??
Ja stawiam na 2.9 jest to bardzo mocny silnik nie dosc ze ma 190km to ma 6 garow i te piekne odglosy prawie takie same jak v8 ....mmmmmmmm :mrgreen:
-
[RS6] Audi RS6
no nie wiem czy tak wszystkie porsche zostawi w tyle ojjjj sprzeczalbym sie :mrgreen: ...i to nawet bardzo
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no ja jeszcze czekam na koszulke moze jutro listonosz Pad zawita :mrgreen:
-
Co myslicie o tych lampach??
wydaje Ci sie... :mrgreen:
-
Co myslicie o tych lampach??
co sam nic sam :razz: a znaczki sa zerwane nie widac?? :mrgreen:
-
Co myslicie o tych lampach??
- [RS6] Audi RS6
autko pierwsza klasa...fegi zajefajne ogolnie wszystko wyglada bardzo dobrze ile Ci poli??? :twisted:- Zmiana oleju
ja mialem lanego minerala a teraz chce zalac polsyntetyk tylko nie wiem co teraz robic po tym jak na to spojrzalem :neutral:- jakie lampy tylnie wsadzic do Avanta A4 ????
najlepiej to wymienic te i te i wtedy bedzie super efekt ale jezeli chodzi o avanta stawiam na ori valeo soczwki i diody na tyl jak dla mnie super zestawienie- jakie lampy tylnie wsadzic do Avanta A4 ????
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=129213470 do avanta diody pasuja jak ulal super efekt! :mrgreen:- odbior koszulek...ocena, uwagi
Murzyn moze do mnie juz wyslales??/ :razz:- [B5 ADP] Teraz moja A4
ogolnie to fajne a4- Kolejna A4..
ladne...ale traktorek lepiej by tu wspolgral :mrgreen:- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
daje rade a w szczegolnosci fele :mrgreen:- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ale jechales chyba z 90km/h ze takie male spalanie masz :mrgreen:- [B5] Lampy "Angel Eyes"
czyli jaki z tego moral...lepiej wybrac valeo troszke w blotniku porezac ale... 1)wyglad gwarantowany 2)dobra jakosc i wykonanie 3)dobrze swieca nie ma nad czym myslec bolek :mrgreen:- Paliwo (jakie i gdzie)
ja nie leje na stacjach nawet nie pamietam kiedy osotatnio na niej bylem zalac autko moze raz lub 2 razy bylem :mrgreen: a tak to na lewo- Strefa Śmiechu
dobre dobre :mrgreen:- [B5] Lampy "Angel Eyes"
ori valeo sa o wiele ladniejsze w przeciwienstwie do tych angel eyes mowi Ci- [B5] Lampy "Angel Eyes"
ja mam ten sam kolor co Ty i mam ori valeo to jezeli chcesz podrobki to silver angel :mrgreen:- [ALL] Chromowane obramówki okien
no ladnie ladnie...tez mialem cos takiego tylko ze to zdjalem bo sie odklejalo :razz: dobrze ze po kleju nie ma sladu :mrgreen:- [B5] Lampy "Angel Eyes"
tylko i wylacznie valeo a nie jakies podrobki nic tak dobrze nie pasi jak tylko valeo- Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
u mnie jest wszystko ok:) a sprawdzie tez bo moze cos nie laczy kabelek sie odczepil albo cos- odbior koszulek...ocena, uwagi
heheeh dobre :mrgreen: nie no nie bedzie tak zle:) - [RS6] Audi RS6