Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Odpowiedz jest tylko jedna jedyna.Nie kupuj zadnych podrobek na allegro angel eyes firmy tyc czy depo bo to jest szajs po miesiacu zaczna Ci parowac :neutral: kup sobie orginaly po 99r. Valeo to sa najlepsze i najladniejsze soczewki do a4 sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:
  2. Autko fajne zadbane relingi chrom tez beda pasowac i wyglad gwarantowany bedzie :mrgreen:
  3. Ja nie mam orginalnej dojazdowki :razz: mam za to stalke 15 na oponie 195/65 lat :mrgreen:
  4. no szkoda ze troszke trzasniety :neutral: ale naprawisz bryke i bedzie jak nowa :mrgreen: i ta...MOC z dwiema turbinami :mrgreen:
  5. tak dokladnie jak kolega mowi podnies wykladzine bagaznika i obok kola zapasowego jest nalepka tam wszystko pisze :smile:
  6. Ladne autko grill nie najgorszy :smile:
  7. bardzo fajna furka :smile:
  8. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jezeli chodzi o TDI to wszyscy wiemy ze tylko fajki :mrgreen:
  9. B4 DO A4 TO TROSZKU KALECTWO :mrgreen: ALE TEZ MOZNA ZROBIC Z NIEJ FAJNA FURKE :mrgreen:
  10. no nie nie :razz: tylko widzialem po 2 lifcie bez soczewek a4 ale to chyba musialo byc bite
  11. a Ty masz soczewki :?: jak kupiles auto to juz chyba miales co nie :?:
  12. Nie chce byc nie wporzadku ale...te angel ring ta sa lampy kiepskiej jakosci np.depo czy tyc ktore po 1 miesiacu juz paruja takze jestem zdania ze seria jest najlepsza :mrgreen: orginal to orginal
  13. to moze ma 4.2TDI bo tez sa takie ale to tylko a8 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  14. Angel eyes te lampy tylko w bmw fajnie wygladaja bo tam to juz seria i dosyc przyzwoicie w golfie III sie prezentuja ale do a4 tylko seria soczewka :mrgreen:
  15. osobiscie mi sie nie podobaja angel rings osobiscie mam soczewki ktore byly montowane seryjnie (valeo)i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:
  16. No to macie kiepska gielde :mrgreen: :mrgreen: ale ja sie sprzedalem tych lamp tylko sie zamienilem z doplata :razz: a to roznica
  17. wOJTAS NIE PRZEJMUJ SIE MY ZA TO JESTESMY Z DOLNEGOSLASKA DZIELI NAS 70 KILOSOW :mrgreen:
  18. Wojtas dawaj za tydzien na gielde do Lubina i gadaj z gosciami ktorzy maja soczewki do a4.Umow sie z nimi ze das stare kompletne a oni dadza Ci soczewki tez kompletne i doplacisz im :mrgreen: najlepszy interes nie tracisz duzo kasy ,pozbedziesz sie starych lamp i bedziesz mial nowe.Naprawde sie oplaca ja doplacilem 350zl WARTO :!: [ Dodano: 2006-06-11, 12:32 ] A JA TERAZ WALCZE OSTRO O LAMKI TYL 1 LIFT LUB 2 JAKIE SIE TRAFIA :mrgreen: pOZDRO wOJTAS
  19. NIE MA CO BARDZO LADNE AUTKO A TYLNE LAMPY MMMMMM..... :mrgreen: (tylko mi tego brakuje :mrgreen: :mrgreen: )
  20. NO NO ŁADNA FURKA :mrgreen: KOLOR , WNETRZE :razz: FELGI TEZ DAJA RADE
  21. Gratuluje wyboru autka :mrgreen: jest git
  22. caly srodek ,zawieszenie i wiele innych rzeczy :razz: [ Dodano: 2006-06-10, 20:56 ] noo Bartass1 cos by trzebabylo wymyslic :mrgreen:
  23. Przerobka calego auta wyniosla 60.tys zl wszystko robione bylo w USA :razz:
  24. Ladne autko z reszta jak kazde a4 co tu duzo mowic :mrgreen: poluje teraz strasznie na lamki tyl po 1lub2 lifcie :mrgreen:
  25. No lampki po 2 lifcie sa najladniejsze nie ma co ukrywac :mrgreen: chociaz te po pierwszym tez sa bardzo ladne :mrgreen: i wlasnie probuje je kupic :smile: a soczewki to juz...pozostawie bez komentarza mam u siebie i wygladaja...bosko jak nie lepiej :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.