Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
które lampy lepsze i jaka jest różnica
Odpowiedz jest tylko jedna jedyna.Nie kupuj zadnych podrobek na allegro angel eyes firmy tyc czy depo bo to jest szajs po miesiacu zaczna Ci parowac :neutral: kup sobie orginaly po 99r. Valeo to sa najlepsze i najladniejsze soczewki do a4 sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:
-
moja a4 - Tczew
Autko fajne zadbane relingi chrom tez beda pasowac i wyglad gwarantowany bedzie :mrgreen:
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
Ja nie mam orginalnej dojazdowki :razz: mam za to stalke 15 na oponie 195/65 lat :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no szkoda ze troszke trzasniety :neutral: ale naprawisz bryke i bedzie jak nowa :mrgreen: i ta...MOC z dwiema turbinami :mrgreen:
-
Numery lakieru
tak dokladnie jak kolega mowi podnies wykladzine bagaznika i obok kola zapasowego jest nalepka tam wszystko pisze :smile:
-
Moje A4-Olsztyn
Ladne autko grill nie najgorszy :smile:
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
bardzo fajna furka :smile:
-
moje fotki
jezeli chodzi o TDI to wszyscy wiemy ze tylko fajki :mrgreen:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
B4 DO A4 TO TROSZKU KALECTWO :mrgreen: ALE TEZ MOZNA ZROBIC Z NIEJ FAJNA FURKE :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no nie nie :razz: tylko widzialem po 2 lifcie bez soczewek a4 ale to chyba musialo byc bite
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
a Ty masz soczewki :?: jak kupiles auto to juz chyba miales co nie :?:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Nie chce byc nie wporzadku ale...te angel ring ta sa lampy kiepskiej jakosci np.depo czy tyc ktore po 1 miesiacu juz paruja takze jestem zdania ze seria jest najlepsza :mrgreen: orginal to orginal
-
chrom na klapie bagaznika...
to moze ma 4.2TDI bo tez sa takie ale to tylko a8 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Angel eyes te lampy tylko w bmw fajnie wygladaja bo tam to juz seria i dosyc przyzwoicie w golfie III sie prezentuja ale do a4 tylko seria soczewka :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
osobiscie mi sie nie podobaja angel rings osobiscie mam soczewki ktore byly montowane seryjnie (valeo)i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
No to macie kiepska gielde :mrgreen: :mrgreen: ale ja sie sprzedalem tych lamp tylko sie zamienilem z doplata :razz: a to roznica
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
wOJTAS NIE PRZEJMUJ SIE MY ZA TO JESTESMY Z DOLNEGOSLASKA DZIELI NAS 70 KILOSOW :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Wojtas dawaj za tydzien na gielde do Lubina i gadaj z gosciami ktorzy maja soczewki do a4.Umow sie z nimi ze das stare kompletne a oni dadza Ci soczewki tez kompletne i doplacisz im :mrgreen: najlepszy interes nie tracisz duzo kasy ,pozbedziesz sie starych lamp i bedziesz mial nowe.Naprawde sie oplaca ja doplacilem 350zl WARTO :!: [ Dodano: 2006-06-11, 12:32 ] A JA TERAZ WALCZE OSTRO O LAMKI TYL 1 LIFT LUB 2 JAKIE SIE TRAFIA :mrgreen: pOZDRO wOJTAS
-
perełka z Konina
NIE MA CO BARDZO LADNE AUTKO A TYLNE LAMPY MMMMMM..... :mrgreen: (tylko mi tego brakuje :mrgreen: :mrgreen: )
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
NO NO ŁADNA FURKA :mrgreen: KOLOR , WNETRZE :razz: FELGI TEZ DAJA RADE
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Gratuluje wyboru autka :mrgreen: jest git
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
caly srodek ,zawieszenie i wiele innych rzeczy :razz: [ Dodano: 2006-06-10, 20:56 ] noo Bartass1 cos by trzebabylo wymyslic :mrgreen:
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
Przerobka calego auta wyniosla 60.tys zl wszystko robione bylo w USA :razz:
-
Moj Audik A4
Ladne autko z reszta jak kazde a4 co tu duzo mowic :mrgreen: poluje teraz strasznie na lamki tyl po 1lub2 lifcie :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
No lampki po 2 lifcie sa najladniejsze nie ma co ukrywac :mrgreen: chociaz te po pierwszym tez sa bardzo ladne :mrgreen: i wlasnie probuje je kupic :smile: a soczewki to juz...pozostawie bez komentarza mam u siebie i wygladaja...bosko jak nie lepiej :mrgreen: