Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
A4 - wreszcie fotki;)
Ciekawe autko :razz:
-
Moje OOOO
Ładna...jest na co popatrzyc :razz:
-
[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach
U mnie nie ma z tym zadnych problemow
-
Moja niunia :)
Naprawde bardzo ladne autko :smile:
-
Gdzie ten olej?
Jesli chodzi o popychacze to sa one na zaworkach i tam musisz je dojzec :mrgreen: milej i owocnej pracy :razz:
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
No nie wiem nie wiem :razz: samochod sportowy to napewno nie jest i nie jechalem 200Km/h z gorki tylko na prostej drodze ale wycisniecie 200Km/h nie jest znow czyms bardzo bardzo trudnym :smile:
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Dieselek 81kW spokojnie pojdzie ponad 200Km/h ja mam 84kW nie wielka to roznica ale jechalem juz ponad 200Km/h :mrgreen:
-
Które a4 byście wybrali??
Moim zdaniem silnik 1.8 nie jest lepszy od 1.9tdi.Mysle ze TDI da sobie rade z 1.8 raczej napewno.Tdi ma bardzo dobry moment tak jak wspomnial juz o tym kolega spanky i najlepiej lubie sluchac jak turbinka pracuje hehe
-
GRILL a4
A mi sie najlepiej podoba moj chromowany do mojej niuni pasuje elgancko :mrgreen:
-
[ALL B5] Czy wkłady z tylnych lamp 95 pasuja do lamp po lifcie??
TAK MYSLALEM :razz:
-
[ALL B5] Czy wkłady z tylnych lamp 95 pasuja do lamp po lifcie??
Chce zmienic lampy w a4 tylne lampy na te po pierwszym lifcie i mam okazje kupic lampy ale bez wkldow na zarowki.I mam takie pytanie czy stare wklady pasuja do lamp po 1 lifcie??
-
Nowa i stara lampa
Lampy po 2 lifcie maja przednia obudowe z palstiku a te starsze typy maja ze szkla :mrgreen
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja u siebie w sumie nie dawno zakupilem zarowki azur vision czyli efekt kameleon :mrgreen: mam lampki H7 zaroweczki wygladaja cudnie i zarabiscie swieca
-
które lampy lepsze i jaka jest różnica
Rezania duzo nie ma wyciagasz stare lampki i od srodka tniesz blotnik nie wilka ilosc to Ci odrazu wpadnie w oko to co trzeba wyciac dacie rade nie martwcie sie :mrgreen: jezeli cos to pytajcie pomoge Wam a jezeli chodzi o elektryke to trzeba zmienic wtyczke z 5 pinow na 8 i jak ktos chce ksenony to musi kupic przetwornice :razz: i nie wiem jak jest z przelacznikami cos trzeba pokombinowac :mrgreen: ale dasz rade TRAVIZ
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
Zmienisz kieralke i bedzie suppper!!
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Fajna furka a jeszcze lepiej gdyby byl pod maska dieselek :mrgreen:
-
Moje A4
Naprawde zarabiste autko koleczka gittt :mrgreen: ...4x el .szyby wypasiona wersja i chyba fisa ma nawet co nie??
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
to normalne ze passat przegrywa z a4.Ale cena takze robi wielka roznice :mrgreen: nic za darmo :razz: [ Dodano: 2006-06-20, 14:21 ] za wygode trzeba slono placic :razz:
-
Jakie reflektory?
DZIEKI :razz:
-
Jakie reflektory?
eller Ty kupowales wtyczki na 8 pinow do soczewek ile dales bo interesuje mnie cena :?:
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
Jezdzilem przed a4 golfem i naprawde nie ma co porownywac :mrgreen: dla mnie rewelacja
-
Licznik z a4
Moim zdaniem widac roznice miedzy wyswietlaczem a atrapa :smile: przynajmniej ja tak uwazam i widze ta roznice :razz: to tez prawda :mrgreen:
-
Licznik z a4
no jak nie swieci to pewnie tak ale wedlug mnie to beznadzieja troszke tak po chamsku zrobic wyswietlacz a nic na nim nie jest wyswietlane :razz:
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
Nie no w sumie to ciekawie wygladaja jestem za TAK :mrgreen:
-
Licznik z a4
a moze ktos wie co jest przyczyna ze nie swieci :?: