Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. No wiesz Hugo Polska jest w czołówce pod wzgledem inteligencji ludnosci w Europie :mrgreen:
  2. Jezeli chodzi o ledy czy lexy to nie dla audi :razz: Dla audi tylko seria i to najlepiej 2 lift :mrgreen:
  3. Bo to chyba wersja angielska :mrgreen:
  4. No ja mam mate ale ma dieselka ale jest naprawde cicho dopiero przy duzych szybkosciach jest juz gorzej ale nie narzekam bo nie jest zle ale najlepiej lubie jak turbawka buuuuczy :mrgreen:
  5. No ja mam tez w schowku swiatelko tylko ze nie swieci nie wiem jaka moze byc przyczyna skoro zarowka dobra??moze sie rozlaczylo ??a jak to rozebrac zeby dojsc do okablowania??dzieki za pomoc
  6. Szewczenko7 odpowiedział(a) na pemo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Naprawde ładne autko ale cos mu jeszcze brakuje :razz:
  7. No chyba ze masz elektryczne z tylu :razz: A co sie stanie jezeli przytrzymam kluczyk przu otwieraniu??
  8. Sorrki za OT ale musze sprostowac Wojtasa 1.9DI -75KM
  9. Bardzo ładniutka S-ka buciki tez wszystkie sa bardzo ładne :mrgreen:
  10. Autko naprawde ładne i zadbane kolorek tez daje rade
  11. Wiem ze bylo wiecej zmian ale on tylko pytal sie o lampy tazke tylko o lampach napisalem a to ze w poszczegolnych latach byly pod lakier klamki i lusterka 4 poduszki zmieniona deska to itd.to ja to wszystko wiem :razz:
  12. Jezeli chodzi o lifty to przechodzil 2 razy :razz: pierwszy 97r. zostaly zmienione tylne lampy na czerwone przod pozostal bez zmian i drufi lift 99r soczewki z przodu i tyl zmienione lampki czerwone z przezroczystym wstecznym(clear)
  13. Czy to napewno jest 97 ??bo widze ze klamki i lusterka nie sa lakierowane nie chce byc wsipski tylko tak pytam :mrgreen:
  14. Najlepsze wyjscie kupie orginal i juz :mrgreen:
  15. W zaden sposob efekt nie jest ten sam zespolone to zespolone a nie jakies badziewiaki osobno kierunek osobno lampa :razz:
  16. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie ma tam duzo kombionowania troszke blotnik reznac i wtyczke przerobic :razz: a efekt o niebo ladniejszy od tych z osobnym kierunkiem
  17. Przeciez to jest taki sam uklad tylko ze wsteczny jest nizej niz kierunek to moze wystarczy tylko przelozyc??no sam nie wiem :neutral:
  18. Kupuje lampy po 2 lifcie ale bez wkladow i teraz takie pytanie jak powyzej czy wklady z lamp po 1 lifcie beda pasowaly do lamp po 2 lifcie??
  19. Fajna i moc tez jest fajna :mrgreen:
  20. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    No fajny fajny audik :mrgreen: Lampy z tylu kwalifikuja sie do wymiany ale to powoli najpierw przod :mrgreen:
  21. Ladniutka furka...lampki juz tez prawie mam
  22. No wiem ze do A4 B6 ale czy to duza roznica??Sa takie w A6 i sa takze w A4 w czym problem?? :mrgreen:
  23. Tak sa.U mnie na osiedlu koles ma A6 ksenony z czarnymi srodkami :razz: jak najbardziej ze sa i ladnie to wyglada ale nie w kazdym
  24. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Ja mam oponki 205 i mi to wystarcza przynajmniej pocisk jest :mrgreen: i spalanie nie duze a Wy zakladacie takie szerokie kapciochy 225 :mrgreen: :razz: ale to tylko kwestia gustu
  25. Szewczenko7 odpowiedział(a) na moogio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna furka...ale widze lampki nie zespolone dlatego nie musiales rezac :mrgreen: Ja u siebie mam zespolone Valeo i wyglada to cudnie jak i swieci cudnie :mrgreen: POLECAM!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.