Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Strefa Śmiechu
No wiesz Hugo Polska jest w czołówce pod wzgledem inteligencji ludnosci w Europie :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Jezeli chodzi o ledy czy lexy to nie dla audi :razz: Dla audi tylko seria i to najlepiej 2 lift :mrgreen:
-
1xairbag w A4 ??
Bo to chyba wersja angielska :mrgreen:
-
Jak to jest z tym wyciszeniem wnętrza?
No ja mam mate ale ma dieselka ale jest naprawde cicho dopiero przy duzych szybkosciach jest juz gorzej ale nie narzekam bo nie jest zle ale najlepiej lubie jak turbawka buuuuczy :mrgreen:
-
Podswietlenie
No ja mam tez w schowku swiatelko tylko ze nie swieci nie wiem jaka moze byc przyczyna skoro zarowka dobra??moze sie rozlaczylo ??a jak to rozebrac zeby dojsc do okablowania??dzieki za pomoc
-
A4 Avant
Naprawde ładne autko ale cos mu jeszcze brakuje :razz:
-
Domykanie szyb z kluczyka
No chyba ze masz elektryczne z tylu :razz: A co sie stanie jezeli przytrzymam kluczyk przu otwieraniu??
-
no to dałem foto swego quattro
Sorrki za OT ale musze sprostowac Wojtasa 1.9DI -75KM
-
no to dałem foto swego quattro
Bardzo ładniutka S-ka buciki tez wszystkie sa bardzo ładne :mrgreen:
-
witam wszystkich
Autko naprawde ładne i zadbane kolorek tez daje rade
-
LAMPY (przód) do A4 98 r. - prośba o pomoc
Wiem ze bylo wiecej zmian ale on tylko pytal sie o lampy tazke tylko o lampach napisalem a to ze w poszczegolnych latach byly pod lakier klamki i lusterka 4 poduszki zmieniona deska to itd.to ja to wszystko wiem :razz:
-
LAMPY (przód) do A4 98 r. - prośba o pomoc
Jezeli chodzi o lifty to przechodzil 2 razy :razz: pierwszy 97r. zostaly zmienione tylne lampy na czerwone przod pozostal bez zmian i drufi lift 99r soczewki z przodu i tyl zmienione lampki czerwone z przezroczystym wstecznym(clear)
-
Moje A4 z okolic Opola
Czy to napewno jest 97 ??bo widze ze klamki i lusterka nie sa lakierowane nie chce byc wsipski tylko tak pytam :mrgreen:
-
Czy pasuja wkłady po 1 lifcie do lamp po 2
Najlepsze wyjscie kupie orginal i juz :mrgreen:
-
soczewka Valeo zamiast zwyklej - trzeba cos przerabiac?
W zaden sposob efekt nie jest ten sam zespolone to zespolone a nie jakies badziewiaki osobno kierunek osobno lampa :razz:
-
Moja druga miłosć ;) hehe
Nie ma tam duzo kombionowania troszke blotnik reznac i wtyczke przerobic :razz: a efekt o niebo ladniejszy od tych z osobnym kierunkiem
-
Czy pasuja wkłady po 1 lifcie do lamp po 2
Przeciez to jest taki sam uklad tylko ze wsteczny jest nizej niz kierunek to moze wystarczy tylko przelozyc??no sam nie wiem :neutral:
-
Czy pasuja wkłady po 1 lifcie do lamp po 2
Kupuje lampy po 2 lifcie ale bez wkladow i teraz takie pytanie jak powyzej czy wklady z lamp po 1 lifcie beda pasowaly do lamp po 2 lifcie??
-
A4 Avant 1.9 Tdi(AFN) Powered By TTC
Fajna i moc tez jest fajna :mrgreen:
-
Moja druga miłosć ;) hehe
No fajny fajny audik :mrgreen: Lampy z tylu kwalifikuja sie do wymiany ale to powoli najpierw przod :mrgreen:
-
Moje A4 z okolic Opola
Ladniutka furka...lampki juz tez prawie mam
-
Bixenon Xenon od A do Z
No wiem ze do A4 B6 ale czy to duza roznica??Sa takie w A6 i sa takze w A4 w czym problem?? :mrgreen:
-
Bixenon Xenon od A do Z
Tak sa.U mnie na osiedlu koles ma A6 ksenony z czarnymi srodkami :razz: jak najbardziej ze sa i ladnie to wyglada ale nie w kazdym
-
seryjne felgi
Ja mam oponki 205 i mi to wystarcza przynajmniej pocisk jest :mrgreen: i spalanie nie duze a Wy zakladacie takie szerokie kapciochy 225 :mrgreen: :razz: ale to tylko kwestia gustu
-
A4 avant
Ładna furka...ale widze lampki nie zespolone dlatego nie musiales rezac :mrgreen: Ja u siebie mam zespolone Valeo i wyglada to cudnie jak i swieci cudnie :mrgreen: POLECAM!!!