Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Ile za cale auto sprzedajac na czesci???
Ale napewno nie ładniejszy niz A4 :mrgreen: sorrka za OT
-
Jakie boczne kierunki do srebrego Avanciaka?
Ja kupowalem na allegro cleary bardzo ladnie wygladaja polecam jak najbardziej
-
Witam wszystkich.
jak najbardziej na tak :mrgreen:
-
Czy pasuje grill po lifcie do a4 z 95r??
Tez mam lampy po 2 lifcie ale maska zostaje stara takze bede go chcial wcisnac do starej maski :razz:
-
Czy pasuje grill po lifcie do a4 z 95r??
jak Ty wymieniales to pewnie tak bo ta sama maska w 98 co w 95 :razz:
-
Czy pasuje grill po lifcie do a4 z 95r??
Jak myslicie pasuje grill po 2 lifcie do mojego audika z 95r.dzieki za podpowiedzi Pozdro
-
powoli zimówki
Spanky mam do sprzedania stalki 15 zastanow sie :mrgreen: za tanioche Ci sprzedam
-
chrom nakładki na lusterka
a najlepszym wyborem bedzie lakierowanie pod kolorek :mrgreen: nadwozia
-
chrom nakładki na lusterka
Ja widzialem u siebie w miescie na czerwonej a4 zalozone nakladki wyglada bardzo fajnie ale od przodu a o tylu troche kiszka bo widac ze jest to nakladka ale jak ktos umie dobrze przykleic to nawet nawet nawet a8 to maja takze wiesz...polecam czemu nie
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
Ładniutka audiczka :mrgreen: a halogeny sam robiles??jak tak to jak zmieniles zderzak czy jak :?:
-
Czy moge zmienic olej z minerału na polsyntetyk
eheh koledzy jakies male nieporozumienie widze :mrgreen: takze trzeba to sprostowac zdeniowi napisalem co bylo wymieniane w Niemczech (poszczegolene podzspoly)a orginalnie mial 90KM no to juz wszyscy wiedza :mrgreen:a teraz ma ...napisane ponizj :razz: :mrgreen:
-
[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)
Ladna furka no to ładnie przeplaciles :mrgreen: ja za valeo orginal 2 szt. z silniczkami i zarowkami zaplacilem 350zl a Ty za jedna tyle :mrgreen:
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
przeciez ja tylko zartuje :mrgreen: pikus Ty sie na zartach nie znasz :mrgreen:
-
Pukanie przy skrecie Kierownicy
moze tulejki sobie odrazu sprawdz
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
ale silnik jst na chodzi to zawsze cos tam pobiera jakies znikome ilosci :mrgreen: nooo zalezy jeszcze komu eheh jak ktos ma Biturbo to wiecie ehehhe :mrgreen:
-
[ALL] Woda w aucie
Njapierw musi miec klime zeby mial filtr pylkowy :mrgreen:
-
Czy moge zmienic olej z minerału na polsyntetyk
nie nie syntetyk nie wchodzi wogole w gre...takze zaleje teraz przy wymianie polsyntetyk a Ty zdeniu na jakim smigasz??
-
Czy moge zmienic olej z minerału na polsyntetyk
przed mineralem byl zalewany pewnie polsyntetyk bo on jest sciagniety z niemiec takze za bardzo nie wiem jaki byl w nim ojel ale szwab pewnie polsyntetyk lał :wink:a kilometrow cos kolo 20tys.
-
Czy moge zmienic olej z minerału na polsyntetyk
Jak w temacie powyzej...jezdzilem rok czasu na minerale i teraz nie dlugo mam wymiane oleju i chcialbym zmienicna polsyntetyk tylko sie obawiam bo nie mozna za bardzo zmieniac i takie pytanie do Was jak mysliscie czy moglbym zalac polsyntetyk ??dzieki za podpowiedzi
-
To jest tuning
jednym slowem porazka nic mi sie tu nie podoba :mrgreen: tylko fele bym zdjal :mrgreen: hehe
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
a ten grill to po 2 lifcie??
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no ja juz po niedzieli zakladam lampki po 2 lifcie moze chce ktos kupic lampy z 95r? :mrgreen:
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
ladne a4 mam u siebie w blotnikach cleary i wyglada bardzo ladnie :mrgreen:
-
Moje A4 1,8T
Naprawde ladne autko :mrgreen:
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
A na grill tez pomyslu nie mieli tylko od audika sciagneli a co :mrgreen: (glupole)juz tak zostanie na zawsze ford gowno wort i fiat jego brat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: