Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Ale napewno nie ładniejszy niz A4 :mrgreen: sorrka za OT
  2. Ja kupowalem na allegro cleary bardzo ladnie wygladaja polecam jak najbardziej
  3. jak najbardziej na tak :mrgreen:
  4. Tez mam lampy po 2 lifcie ale maska zostaje stara takze bede go chcial wcisnac do starej maski :razz:
  5. jak Ty wymieniales to pewnie tak bo ta sama maska w 98 co w 95 :razz:
  6. Jak myslicie pasuje grill po 2 lifcie do mojego audika z 95r.dzieki za podpowiedzi Pozdro
  7. Spanky mam do sprzedania stalki 15 zastanow sie :mrgreen: za tanioche Ci sprzedam
  8. a najlepszym wyborem bedzie lakierowanie pod kolorek :mrgreen: nadwozia
  9. Ja widzialem u siebie w miescie na czerwonej a4 zalozone nakladki wyglada bardzo fajnie ale od przodu a o tylu troche kiszka bo widac ze jest to nakladka ale jak ktos umie dobrze przykleic to nawet nawet nawet a8 to maja takze wiesz...polecam czemu nie
  10. Ładniutka audiczka :mrgreen: a halogeny sam robiles??jak tak to jak zmieniles zderzak czy jak :?:
  11. eheh koledzy jakies male nieporozumienie widze :mrgreen: takze trzeba to sprostowac zdeniowi napisalem co bylo wymieniane w Niemczech (poszczegolene podzspoly)a orginalnie mial 90KM no to juz wszyscy wiedza :mrgreen:a teraz ma ...napisane ponizj :razz: :mrgreen:
  12. Ladna furka no to ładnie przeplaciles :mrgreen: ja za valeo orginal 2 szt. z silniczkami i zarowkami zaplacilem 350zl a Ty za jedna tyle :mrgreen:
  13. przeciez ja tylko zartuje :mrgreen: pikus Ty sie na zartach nie znasz :mrgreen:
  14. moze tulejki sobie odrazu sprawdz
  15. ale silnik jst na chodzi to zawsze cos tam pobiera jakies znikome ilosci :mrgreen: nooo zalezy jeszcze komu eheh jak ktos ma Biturbo to wiecie ehehhe :mrgreen:
  16. Njapierw musi miec klime zeby mial filtr pylkowy :mrgreen:
  17. nie nie syntetyk nie wchodzi wogole w gre...takze zaleje teraz przy wymianie polsyntetyk a Ty zdeniu na jakim smigasz??
  18. przed mineralem byl zalewany pewnie polsyntetyk bo on jest sciagniety z niemiec takze za bardzo nie wiem jaki byl w nim ojel ale szwab pewnie polsyntetyk lał :wink:a kilometrow cos kolo 20tys.
  19. Jak w temacie powyzej...jezdzilem rok czasu na minerale i teraz nie dlugo mam wymiane oleju i chcialbym zmienicna polsyntetyk tylko sie obawiam bo nie mozna za bardzo zmieniac i takie pytanie do Was jak mysliscie czy moglbym zalac polsyntetyk ??dzieki za podpowiedzi
  20. jednym slowem porazka nic mi sie tu nie podoba :mrgreen: tylko fele bym zdjal :mrgreen: hehe
  21. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    a ten grill to po 2 lifcie??
  22. no ja juz po niedzieli zakladam lampki po 2 lifcie moze chce ktos kupic lampy z 95r? :mrgreen:
  23. ladne a4 mam u siebie w blotnikach cleary i wyglada bardzo ladnie :mrgreen:
  24. Naprawde ladne autko :mrgreen:
  25. A na grill tez pomyslu nie mieli tylko od audika sciagneli a co :mrgreen: (glupole)juz tak zostanie na zawsze ford gowno wort i fiat jego brat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.