Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B6 BDG] A4 Avant
ładne autko silnik tez ok :razz:
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
18 to za duze trzeba glebowac obowiazkowo a ja nie chce glebowac :razz:
-
Nowy fan audi
Najszczersze gratulacje
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
chętnie tylko ze ja chce 17 a nie 18
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
wazne ze Tobie sie podobaja ja jak na wiosne bede kupowal to cos podobnego jak ma Kunio :mrgreen:
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
piekna maszynka
-
[B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej
daje rade
-
[B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..
ładne kombi malutka gleba i bedzie malina fele 17 :?:
-
[B5 1.8] Irolka cd.
hej a co robiłeś z imo??
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
auto miłe dla oka :mrgreen: gratuluje
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
witamy ogolnie autko fajne
-
za co kochamy AUDI
Co tu dużo mowic AUDI :mrgreen: i już nie da sie tego napisac w jednym zdaniu
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Ja osobiscie w swoim ciemnym zielonym mam clear i jest bardzo z nich zadowolony szczerze polecam
-
[B5 1,9 TDI Q]
ladna furka
-
[B5 2.8Q] 30V 193 KM Avant
ładne quatterko
-
siwiecace znaczki z przodu i z tylu
ogolnie jest ok
-
[B5 1.8] Gdzie znajduje się filtr paliwa ?
z tego co wiem to w ben. znajuje sie on gdzies z tylu
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
Bardzo ładny wozek
-
przerywacz awaryjnych
Czy przy awarii kierunkowskazów wystarczy wymienic kostke przerywacza czy tez caly przelacznik :?:
-
[B5 TDI 1Z/AHU] problem z silnikiem
Jeszcze jedno zuwazylem ze na cieplym silniku pali za kazdym razem a nawet na zimnym odpalil i chodzil ale to tylko raz :neutral: hmm moze to cos innego niz immo??dzis na zimnym to za 4 razem dobiero zacal chodzic
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
no calkiem ładnie i ciekawie
-
[B5 TDI 1Z/AHU] problem z silnikiem
W jaki sposob mozna go naprawic?
-
[B5 TDI 1Z/AHU] problem z silnikiem
Nie wiem czemu ale gdy dzis rano odpalilem auto to po krotkiej chwili zgasl za drugim razem odpalilem i chodzil juz normalnie.Przydarzylo mi sie to juz 2 raz nie dawno zmienilem olej i filitr paliwa...myslalem ze moze to byc powietrze ale pewnie juz dawno sie go pozbyl...nie wiem co to moze byc prosze o pomoc :neutral: ahaa zadna kontrolka sie nie swieci ani zadnych sygnalow nie wydaje
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
Mozliwe ze jedna ze swiec jest zuzyta(przepalona) sprawdz to w latwy sposob kabelek i akumulator
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
ładna i z drewnem ktore ladnie wyglada tak samo jak u mnie :mrgreen: felgi tez dosc ladne