Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. w 95r. seryjnie zazwyczaj schodzily z tasmy A4 z Valeo tak bylo w moim przypadku ale ja wymienilem na ori. po 2 lifcie (soczewki) co do boscha to posiadaly w przeciwienstwie do valeo halogen
  2. brales z allegro??jak tak to pokaz link
  3. tez sie zastanawiam nad valeo silenco podobnie sa b.dobre ile dales??
  4. jakies 2 tyg. temu wymienialem moja opinia na temat tych amorów jest pozytywna warte swoich pieniedzy bardzo dobrze sie sprawuja bierz!!
  5. Najbardziej optymalna opona bedzie 195/65 r15 mozesz tez zarzucic 185/65 r 15 ale pierwsza propozycja jest lepsza
  6. autko jak najbardziej ok lampki nie sa zle ale polecalbym bardziej ori. z rocznika 99-00 (patrz moja avatra)
  7. nie swieci sie bo nie masz na wyposazeniu czujnikow zapietych pasow i dlatego tez kontrolka byla zaslepiona
  8. http://bombowa.rozmowa.patrz.pl/ --->dobra jest :552:
  9. 235/45 to mozesz sobie zalozyc ale na 17 a nie na 16 :565:
  10. autko fajne...ale chlapacze dzialaja na niekorzysc tego autka :565:
  11. ładny avancik chociaz w sedanie bylby ladniejszy :mrgreen: no i wiadomo ten motor
  12. Fajny przodzik od S-ki fela podobna do mojej :mrgreen:
  13. autko nie jest złe ale trzeba w niego troszke roboty włożyc
  14. narazie tylko sa rzedowki ktorych tłoki pracuja pionowo...a pozimowe boxtery mozliwe ze sie pojawia :mrgreen:
  15. boxer to tez dobry sprzet
  16. tylko v6 i powyzej sie do tego nadaj
  17. o ile sie nie myle to HDi tez juz ma BiHDi
  18. Autko wizualnie b.ladne no i silnik mowi sam za siebie :mrgreen:
  19. ogolnie autko ładne tylko te lexy i grill nie w moim guscie
  20. za 60-50 zl jest Twoj jak cos to odezwij sie na gg lub PW
  21. witam autko malina :mrgreen:
  22. Szewczenko7 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak myslicie czy silnik BiTDI zdałby egzamin pod naszymi maskami :mrgreen: ale mnie poniosla fantzaja
  23. o ile mnie pamiec nie myli to kamil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.