Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
w 95r. seryjnie zazwyczaj schodzily z tasmy A4 z Valeo tak bylo w moim przypadku ale ja wymienilem na ori. po 2 lifcie (soczewki) co do boscha to posiadaly w przeciwienstwie do valeo halogen
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
brales z allegro??jak tak to pokaz link
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
tez sie zastanawiam nad valeo silenco podobnie sa b.dobre ile dales??
-
Amortyzatory gazowe Bilstein - jak Wy to widzicie?!
jakies 2 tyg. temu wymienialem moja opinia na temat tych amorów jest pozytywna warte swoich pieniedzy bardzo dobrze sie sprawuja bierz!!
-
Węższe na zime ??
Najbardziej optymalna opona bedzie 195/65 r15 mozesz tez zarzucic 185/65 r 15 ale pierwsza propozycja jest lepsza
-
[B5 1,6] 1996r
autko jak najbardziej ok lampki nie sa zle ale polecalbym bardziej ori. z rocznika 99-00 (patrz moja avatra)
-
[B5 1.8] witam to moje autko :)
autko ok
-
[B5 ADR] Zgasł licznik kilometrów
nie swieci sie bo nie masz na wyposazeniu czujnikow zapietych pasow i dlatego tez kontrolka byla zaslepiona
-
[B5 1.8] Mój dzidzius :P
autko ok
-
Strefa Śmiechu
http://bombowa.rozmowa.patrz.pl/ --->dobra jest :552:
-
jakie najszersze opony wejdą na felgę 7Jx16
235/45 to mozesz sobie zalozyc ale na 17 a nie na 16 :565:
-
[B5 1.9TDI AFN] Moja A4
autko fajne...ale chlapacze dzialaja na niekorzysc tego autka :565:
-
[B5 2.5 TDi Avant Quattro] Moja A4
ładny avancik chociaz w sedanie bylby ladniejszy :mrgreen: no i wiadomo ten motor
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
Fajny przodzik od S-ki fela podobna do mojej :mrgreen:
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
autko nie jest złe ale trzeba w niego troszke roboty włożyc
-
BiTDI
narazie tylko sa rzedowki ktorych tłoki pracuja pionowo...a pozimowe boxtery mozliwe ze sie pojawia :mrgreen:
-
BiTDI
boxer to tez dobry sprzet
-
BiTDI
tylko v6 i powyzej sie do tego nadaj
-
BiTDI
o ile sie nie myle to HDi tez juz ma BiHDi
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
Autko wizualnie b.ladne no i silnik mowi sam za siebie :mrgreen:
-
[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)
ogolnie autko ładne tylko te lexy i grill nie w moim guscie
-
Ramka chrom wokół grila
za 60-50 zl jest Twoj jak cos to odezwij sie na gg lub PW
-
[A4 B6 2.5 tdi QUATTRO AVANT]
witam autko malina :mrgreen:
-
BiTDI
Jak myslicie czy silnik BiTDI zdałby egzamin pod naszymi maskami :mrgreen: ale mnie poniosla fantzaja
-
[B5 2.5 TDI AFB] Przepływomierz
o ile mnie pamiec nie myli to kamil