Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
jak sprawdzić jakie mam zawieszenie ?? :(
Wymieniasz na ori. amorki + sprezynki i juz masz serie...a na ori.zawieszeniu mozesz spokojnie zalozyc 17
-
[B5 1.9 TDI 90KM ]po wjechaniu w kaluze padł prędkościomierz
Bardzo mozliwe jest ze do stykow dostala sie wilgoc...proponuje przebadac Vag-iem :smile:
-
Jak obnizyc A4 ????
Zawieszenie mozna oczywiscie obnizyc za pomoca samych sprezyn ,ale zakladajac krotsze sprezynki na ori. amorki skracasz ich zywotnosc..hmm najlepiej to zrob sobie gwint i ustawisz sobie zawieszke na takiej wysokosci jakiej bedzie Ci pasowac , no ale to juz troszke kosztuje :smile:
-
[A4 1.9TDI B5 110KM `96] Ona pojedzie do Wisły!
fajna audiczka :biggrin: ...zrobisz jeszcze przod (reflektory)i bedzie miodzio :biggrin:
-
[B6 130km AVANT] Moj traktorek....
autko naprawde the best :biggrin: ...co do zdjec to naprawde zrobione profesjonalnie
-
Serwis silnika AUDI A4 1.9 TDI
kolega na pewno ma 1Z-eta po chipie
-
lampy
Lampy ktore pokazales bez żadnych problemow mozesz zalozyc i spokojnie smigac
-
Dekle do felg.
Mozesz rowniez wpasc do Lubina jest tego od groma w dobrym stanie :biggrin: jak dobrze poszukasz to dostaniesz za mala kaske :biggrin:
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
no zyczymy zyczymy )
-
[B5 1.9 TDI Quattro Avant] Oto fotki mojego traktorka :)
no fajne A4 i to jeszcze w TDi + quattro
-
[ B5 AFN ] Audi A4 1,9TDi 1998r.-nowe zdjecia:)
ładne ciekawe autko i z dobrym motorkiem pod maska :one:
-
Zmiana opon i felg na wieksze a zuzycie paliwa
Uwierz mi , na pewno nie zauwazysz roznicy w spalaniu pomiedzy 16 a 17stka :one:
-
oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
przeszukaj dobrze allegro... zawsze sie cos znajdzie
-
[B5 1.6] SUPER AUTKO!!
moze i sa przydatne ale wygladaj ochydnie :/ ale oczywiscie to Twoje autko i zrobisz jak bedziesz chcial
-
[B5 1.6] SUPER AUTKO!!
ładnie zadbana seria tylko te chlapacze jeszcze ja szpeca
-
lampy
beda pasowaly tylko troszke musisz wyrezac blotniczek
-
[RS4] Moja Czworka...
hmm...zatkało mnie cud,miod,malina
-
[B5 1.8] moje seryjne OOOO + nowe autko fotki
troszke popracujesz i efekt bedzie nieziemski :diabel2:
-
[B5 1.8T] Moja pierwsza A4
auto ok
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
ładnie ładnie...kilka zmianek stylistycznych i bedzie jeszcze ładniej :one:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
u mnie siedzi 75Ah i smiga jak trzeba nigdy nie ładowany i zadnych problemow przy odpalaniu aQ(Mercedes-Benz)
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
autko fajne wypasik tez niczego sobie :diabel2:
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
witka no i czekamy na fotki
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
moim zdaniem najtrwalsze sa BBS heh bo takie mam
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
fajnie sie przentuje masz ori zawieszke??