Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Wymieniasz na ori. amorki + sprezynki i juz masz serie...a na ori.zawieszeniu mozesz spokojnie zalozyc 17
  2. Bardzo mozliwe jest ze do stykow dostala sie wilgoc...proponuje przebadac Vag-iem :smile:
  3. Zawieszenie mozna oczywiscie obnizyc za pomoca samych sprezyn ,ale zakladajac krotsze sprezynki na ori. amorki skracasz ich zywotnosc..hmm najlepiej to zrob sobie gwint i ustawisz sobie zawieszke na takiej wysokosci jakiej bedzie Ci pasowac , no ale to juz troszke kosztuje :smile:
  4. fajna audiczka :biggrin: ...zrobisz jeszcze przod (reflektory)i bedzie miodzio :biggrin:
  5. autko naprawde the best :biggrin: ...co do zdjec to naprawde zrobione profesjonalnie
  6. kolega na pewno ma 1Z-eta po chipie
  7. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    Lampy ktore pokazales bez żadnych problemow mozesz zalozyc i spokojnie smigac
  8. Mozesz rowniez wpasc do Lubina jest tego od groma w dobrym stanie :biggrin: jak dobrze poszukasz to dostaniesz za mala kaske :biggrin:
  9. no zyczymy zyczymy )
  10. no fajne A4 i to jeszcze w TDi + quattro
  11. ładne ciekawe autko i z dobrym motorkiem pod maska :one:
  12. Uwierz mi , na pewno nie zauwazysz roznicy w spalaniu pomiedzy 16 a 17stka :one:
  13. przeszukaj dobrze allegro... zawsze sie cos znajdzie
  14. moze i sa przydatne ale wygladaj ochydnie :/ ale oczywiscie to Twoje autko i zrobisz jak bedziesz chcial
  15. ładnie zadbana seria tylko te chlapacze jeszcze ja szpeca
  16. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    beda pasowaly tylko troszke musisz wyrezac blotniczek
  17. hmm...zatkało mnie cud,miod,malina
  18. troszke popracujesz i efekt bedzie nieziemski :diabel2:
  19. ładnie ładnie...kilka zmianek stylistycznych i bedzie jeszcze ładniej :one:
  20. u mnie siedzi 75Ah i smiga jak trzeba nigdy nie ładowany i zadnych problemow przy odpalaniu aQ(Mercedes-Benz)
  21. autko fajne wypasik tez niczego sobie :diabel2:
  22. witka no i czekamy na fotki
  23. moim zdaniem najtrwalsze sa BBS heh bo takie mam
  24. fajnie sie przentuje masz ori zawieszke??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.